Jump to content

Ex-kolodvor Ivani


ikar

Recommended Posts

Šta vama smeta onaj fotopis iz kolodvora Ivani, koji je objavljen na Slovenskom forumu.

 

Nisam znao, da ima na tom forumu i politične debate. Ali ipak bi ga objavio jer sam to dugo nameravao i bio tamo na moje troškove i slikao sa mojim aparatom i želio to podeliti i sa Slovenskima forumašima koji možda svi ne spremljaju vaš forum. Ako je postaja tamo i nije zagradena ili ogradena mislim, da jo može svaki slikat ne glede na to a je Slovenac, Hrvat, Bosanac, Makedonac, Francuz ili svemirac.

 

Nitko nije nikog kopirao ali nije moguče slikati dosti drugčije. Dobro poznam okolinu Rijeke, tako da ako bi imao više vremena poslikao bi još nešto.

 

Svejedno dobrodošli na Slovenskih železnicah!

 

L.P.

Miha

Link to comment
Share on other sites

Šta vama smeta onaj fotopis iz kolodvora Ivani, koji je objavljen na Slovenskom forumu.

 

Nisam znao, da ima na tom forumu i politične debate. Ali ipak bi ga objavio jer sam to dugo nameravao i bio tamo na moje troškove i slikao sa mojim aparatom i želio to podeliti i sa Slovenskima forumašima koji možda svi ne spremljaju vaš forum. Ako je postaja tamo i nije zagradena ili ogradena mislim, da jo može svaki slikat ne glede na to a je Slovenac, Hrvat, Bosanac, Makedonac, Francuz ili svemirac.

 

Nitko nije nikog kopirao ali nije moguče slikati dosti drugčije. Dobro poznam okolinu Rijeke, tako da ako bi imao više vremena poslikao bi još nešto.

 

Svejedno dobrodošli na Slovenskih železnicah!

 

L.P.

Miha

Mislim da su se kolege samo šalili. Samo Ti slikaj i šalji fotke. Jednog će nam dana svima skupa povjest biti zahvalna što smo iza sebe ostavili toliko slika i podataka...

BTW, ako se već kadrovi ponavljaju (a točno je što si napisao da nije moguće odabrati bogzna kako drugačije kadrove), bar možemo pratiti napredak flore među tračnicama, a i to je neki podatak, ne?

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su se kolege samo šalili. Samo Ti slikaj i šalji fotke.

Naravno da smo se šalili,mislili smo da bi bilo ljepše da smo se našli i :pivo

:pivo :pivo :pivo

Nemoguce, nek me neko pljusne da se probudim. HZ popravlja zatvorenu prugu.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Je li ova fotka više spada u viđene fotografe ili u infrastrukturu ? :wink::mrgreen:

 

Što više gledam fotke s tog ex-kolodvora, sve više dobivam gušt da i sam prošetam onuda. :D

Link to comment
Share on other sites

Je li ova fotka više spada u viđene fotografe ili u infrastrukturu ? :wink::mrgreen:

 

Što više gledam fotke s tog ex-kolodvora, sve više dobivam gušt da i sam prošetam onuda. :D

 

Spadala bi u obje kategorije, i u infrastrukturu, i u viđene fotografe.

Ako se misliš prošetati kad onuda, samo reci. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

A di si bijo kad sam tamo nabavljao koks metodom slobodnog poduzetništva...

Valjda si bio inkognito, pa nije bilo fotki :lol:

Kako da ja onda uopće doznam da postoje nekakvi Ivani ? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kako da ja onda uopće doznam da postoje nekakvi Ivani ? :mrgreen:

Da parafraziram stari vic o Bobiju i Rudiju:

 

B: Rudi, znaš kaj je novoga?

R: Ne.

B: Dobil sam telefon!

R: Je, i kak bi ja to trebal znati?

B: Rudi, pa kaj ti ne čitaš telefonski imenik???

 

Dakle - Seabral, pa kaj ti ne čitaš vozne redove Krepah.gif

 

A glede ostalih aktivnosti - da, bijo sam inkognito, a fotkanje mi nije palo napamet...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Je li ova fotka više spada u viđene fotografe ili u infrastrukturu ? :wink::mrgreen:

 

Što više gledam fotke s tog ex-kolodvora, sve više dobivam gušt da i sam prošetam onuda. :D

Kad budeš od volje, spusti se do Rijeke i organizirat ćemo ti posjet. I sve to za 0 kuna (benzin ne refundiramo do odredišta :mrgreen: ). Najbolje je to obavit na proljeće kad je sve lijepo zeleno, nema kišá, ne puše buretina ... još ćemo te natjerat pješaka od Škrljeva do Ivana da osjetiš dah Primorja 826882.gif. Šalim se, naravno!!!

 

Kad odlučiš samo javi i već će se nešto organizirat i nećeš morat pješke do tamo, obavit će se sve autom.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

I normalno, marnuo vreću dvije kok ... ups, sorry nisam ništ rekal826882.gif.

Kad već spominješ, redovna doza je bila pol tone Roll.gifRoll.gifRoll.gif

Koliko znam to je odvelo koksaru u propast...

 

Kako vrijeme brzo leti .....a i to smo preboleli.....

 

rudar.jpg

 

Srdačan pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Kad odlučiš samo javi i već će se nešto organizirat i nećeš morat pješke do tamo, obavit će se sve autom.

Thx .... budemo pokušali organizirati nešto kad ovi predstojeći snjegovi prođu :)

Link to comment
Share on other sites

Kad odlučiš samo javi i već će se nešto organizirat i nećeš morat pješke do tamo, obavit će se sve autom.

Thx .... budemo pokušali organizirati nešto kad ovi predstojeći snjegovi prođu :)

Normalno, nećemo stati samo tu na "Ivanima"! Imamo ti mi što za pokazat.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Kolodvor Ivani krajem 70-tih

Hvala, kiki, za interesantne fotke. Ali, koliko god mi je lijepo vidjeti željezničku prugu na Ivanima prije njenog devastiranja, toliko se nerado sjećam crnih dimova koksare dok je bila u pogonu .... a vidjeli su se fakat izdaleka :?:

Link to comment
Share on other sites

Kolodvor Ivani krajem 70-tih

Hvala, kiki, za interesantne fotke. Ali, koliko god mi je lijepo vidjeti željezničku prugu na Ivanima prije njenog devastiranja, toliko se nerado sjećam crnih dimova koksare dok je bila u pogonu .... a vidjeli su se fakat izdaleka :?:

Nije koksara toliko crno dimila. Više su bili crni oni iz termoelektrane, a pogotovo "Urinjska baklja"

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...