Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Anton

18 korisnika istovremeno online!

Recommended Posts

Ovo stvarno nisam očekivao, forum je prešao sva moja očekivanja, ljudi svaka čast! :shock: :shock: :shock:

Super. Sjećam se kad sam vas našao u 6. mjesecu, registrirao sam se kasnije, vidi se ispod nicka. Prva dva tjedna mislio sam da je Anton neki starkelja iz Vinkovca koji se nekim čudom kuži u kompjutere i putuje jednom tjedno u Zagreb gledati vlakove. Onda ste spomenuli FPZ pa sam mislio da je možda neki profesor pred penzijom pa ima predavanja jednom tjedno. Zamišljao sam ga onako sjedog s gustom bradom.

Super. Sjećam se kad sam vas našao u 6. mjesecu, registrirao sam se kasnije, vidi se ispod nicka. Prva dva tjedna mislio sam da je Anton neki starkelja iz Vinkovca koji se nekim čudom kuži u kompjutere i putuje jednom tjedno u Zagreb gledati vlakove. Onda ste spomenuli FPZ pa sam mislio da je možda neki profesor pred penzijom pa ima predavanja jednom tjedno. Zamišljao sam ga onako sjedog s gustom bradom.

:lol: pa kako me sad zamišljaš :lol: :lol: :lol: :lol:

Ili ti je još uvijek misliš "sjedog s gustom bradom"? :lol:

BTW, kako si našao forum i otkud to razmišljanje :lol: :lol: :lol: ? ( znam puno pitanja, ali šta ću kada mi je smiješno :lol: )

:lol: :lol:

Ma ne, sad znam da studiraš na FPZ-u. Još ti je deveti semestar ostao, zar ne?

Kako dolaze informacije, tako se i predodžba mijenja. Nesjećam se odkuda mi to o starkelji. Možda jer je lokomotiva na avataru stara pa se onda to podsvjesno to poveže s osobom? Ili se možda netko šalio, a ja pošto sam bio novopridošlica nisam shvatio šalu? Zbilja neznam.

Našao sam vas preko mojnovac.net, kraj 6 mjeseca, koei tema.

Pratis jos uvijek mojnovac?

Sve vise vremena provodim na onom forumu nego na ovom :)

Ajd javi se na private ako pratis ;)

btw. Si vidio BLJE danas?

Sa 79,79 na 91,00.

Ludilo :)

Pokrenuti vlak je vazno, ali je puno vaznije zaustaviti ga. (Lj. Simunovic)

--

. [Fabi]

Da, navraćam često premda nisam niti registriran jer je moje znanje prejadno da bi mogao sudjelovati u raspravama. A kao bijedni student nemam niti love za izgubiti zahvaljujuči svom neznanju. Samo čitam, pa jednog dana.

Što se tiče Belja, jesam, vidio sam. Komedija, treba bolje čitati izvješča. Budemo vidjeli koliko će pasti u ponedjeljak.

Nego, koje godine je HŽ upotrijebio kreativnost svojih knjigovođa te iskazao dobit? Ili sam je nešto pomiješao? Možeš na pitanje odgovoriti pod razno jer ovo je ipak forum obavijesti.

Ma ne, sad znam da studiraš na FPZ-u. Još ti je deveti semestar ostao, zar ne?

Da ;)

Aha...I ovaj mjesec imam 133 direktna linkanja sa tog foruma, dobro je, bitno je da se promet povećava ;)

Jesi pogledao da to nije neka greška s bazom podataka. Koliko se ja sjećam, donedavni najveći broj bio je 21. Ovaj skok na 32 mi se čini prevelik.

Ako je sve u redu onda čestitam, bravo. Još da imamo više smajlija, sada bi stavio clap-clap smajli.

:clap: :clap: :wink:

Jesi pogledao da to nije neka greška s bazom podataka. Koliko se ja sjećam, donedavni najveći broj bio je 21. Ovaj skok na 32 mi se čini prevelik.

Ako je sve u redu onda čestitam, bravo. Još da imamo više smajlija, sada bi stavio clap-clap smajli.

:clap: :clap: :wink:

Čini mi se da nije, jer je u posljednja 24 sata bilo čak 70 registriranih korisnika na forumu, a to je 10 više od prosjeka ;)

Onda dobro, koliko god to nevjerojatno zvučalo.

:clap: :clap: :clap:

Sorry za off topic, ima li ova verzija foruma mogućnost instalacije dodatnih smajlija. Nekak je suho ovako.

Onda dobro, koliko god to nevjerojatno zvučalo.

:clap: :clap: :clap:

Sorry za off topic, ima li ova verzija foruma mogućnost instalacije dodatnih smajlija. Nekak je suho ovako.

Nevjerovatno je bilo i 21 :D

Ima, već sam pripremio neke, samo ih moram dodati.Možda ih već danas stavim ;)

Evo malo prije je bilo vrlo zanimljivo...

Bilo je čak 32 korisnika online..

E da ne mislite da pričam bedastoče, potkrijepit ću to slikom.. :mrgreen:

untitled-2.jpg

mogli bismo se jednom svi dogovoriti i nabiti troznamenkastu brojku istovremenih korisnika :twisted:

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

U koliko sati je (najcesce) najvise ljudi on line, da i ja pripomognem :lol:

i pozdrav jednom adminu, on zna radi cega!! (skuzim ja sve)

mrzim: kad mi netko nesto zabranjuje (mos mislit)

Neznam kaj se dogodilo sad prije par trentaka, ali je bilo na forumu hrpica ljudi...

Dokaz, a ne obećanje.. :D

untitled-5.jpg