Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Blaženi Drempica, kada bi znao koliko je riječi ovdje prosuto radi njega zasigurno bi se dobro zabavio ili bar utješio. :kul

Čini mi se da ipak zna, jer kako inače ovo objasniti:

e9s3PwY.jpg

To bi značilo da ako je netko baniran, da se svejedno može ulogirati na forum, ali ne može pisati po forumu?

Zna. Za čitanje podforuma ''Pitanja, prijedlozi, kritike...'' ne treba biti ulogiran, a očito je da Drempa prati forum i sve što o njemu pišemo.

Danas sam bio počašćen njegovim porukama na Facebooku. Ničim izazvan uputio mi je pregršt bljuzgarija, a iz tog gulaša prenosim samo dio (ovaj put nema prijevoda sa klingonsko-drempinskog na hrvatski):

nego čemo ljepo iči Facbok uživo a ti češ svom mojom prijateljima uključujuči uju poslat svoju ispriku za vrjeđanje mne i uje

Niti sam ikada ikoga na forumu vrijeđao niti sam i jednom spomenuo ''uju'' tj. g. Drempetića, stoga je očito da ovaj čovjek lebdi između Marsa i Jupitera.

Meni su u životu zapovijedali samo u vojsci, a na ovu drskost i nebulozu dobio je prikladan obrisač. Koji na njega naravno neće djelovati, ali to nije više ničija briga.

​Ne znam što misle ostali, ali meni se i ova kobasica o privremeno neaktivnom forumašu drempa-tzv-v7 blago popela na vrh nježnika.

Serija 05 je zakon!

...

​Ne znam što misle ostali, ali meni se i ova kobasica o privremeno neaktivnom forumašu drempa-tzv-v7 blago popela na vrh nježnika.

Mislim da sam napisal sve kaj sam mislil o tom i stojim i dalje iza svake riječi (osim zelene salate). :kul2

Može li se objasniti kako isključeni, tj. banirani, korisnici mogu pisati po forumu?

Tako bi inače trebalo biti. No u ovom slučaju dotični je napisao dva posta - nakon što je baniran?! A to bi značilo da može pisati iako je svrstan u isključene korisnike!

Tako je, istekao mu je trodnevni ban pa je ponovno mogao pisati.

Kad dobije idući ban (a gotovo siguran sam da hoće), onda opet neće moći pisati. Samo, tada to neće biti samo tri dana ....

i od macnja bana ste me stvaili da mora moderatori odobrit čije je to zahtjevanje od Vipa-a Končara ili strojvođa il idispečaera ppd a uredno prolazi kad pikac podjebava , josip a i ostali i vam je smješno kad vam kažem za sve potrebne informacije se obratit u Gredelj arhivu gdje ima sve crno na bjelo koje voziloi kad je bilo i na kojem popravku sve se arhivira a uz njih su svi nacrti za sva vozila koja je gredelj radio i to nacerti za sve o vozilu od frema do struje gdje se i kaj spaja u kojem elktro orlamru ili na uprvljačkom pultu sve u detalj šeme su tamo i kaoi šeme za TMK 2100 i TMK 2200 jer gredelj je radio 90 % posla na oba vozila tako ako kome nije janso zvoite arhivu u gredelj al ida bi u opče došli do arhive morate dobit odbrenje od šefa pogona ili šefa cjelog gredelja znači Dauti ili Šegović

i od macnja bana ste me stvaili da mora moderatori odobrit čije je to zahtjevanje od Vipa-a Končara ili strojvođa il idispečaera ppd a uredno prolazi kad pikac podjebava , josip a i ostali i vam je smješno kad vam kažem za sve potrebne informacije se obratit u Gredelj arhivu gdje ima sve crno na bjelo koje voziloi kad je bilo i na kojem popravku sve se arhivira a uz njih su svi nacrti za sva vozila koja je gredelj radio i to nacerti za sve o vozilu od frema do struje gdje se i kaj spaja u kojem elktro orlamru ili na uprvljačkom pultu sve u detalj šeme su tamo i kaoi šeme za TMK 2100 i TMK 2200 jer gredelj je radio 90 % posla na oba vozila tako ako kome nije janso zvoite arhivu u gredelj al ida bi u opče došli do arhive morate dobit odbrenje od šefa pogona ili šefa cjelog gredelja znači Dauti ili Šegović

@Drempa: najmanje 9 od 10 tvojih postova ti ne propuštam jer su ili nerazumljiivi ili su bezobrazni. Onog dana kad shvatiš da postoje interpunkcijski znakovi (točka na kraju rečenice, zarez između dijelova rečenice, ...) ili pristojan način ophođenja prema forumašima budemo ti propuštali sve tvoje postove. Gornji post ti propuštam samo kao ilustraciju onoga što ti u pravilu uvijek brišem: tu nema ni subjekta, ni predikata, ni zareza, ni točke između rečenica. Ovakvi tvoji postovi nikad neće ugledati svjetlo dana i bolje je da se ni ne trudiš da ih u ovakvom obliku napišeš. A za svoje bezobrazne i bahate postove riskiraš novi jednogodišnji ban.

I nemoj mi ni pokušavati odgovarati na ovo ... blokirao sam primanje tvojih privatnih poruka, a ovdje ti neću propuštati nikakvu daljnju komunikaciju po tom pitanju.