Jump to content

Po Zagorju


Brunoh

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh, ove slike me podsjetile na našu malu ekspediciju... :D

Imaš pravo, samo je sad malo više zelenije. Čak, što-više, vrlo je zeleno. Pravi melem za oči umorne od svakodnevnog buljenja u monitor :mrgreen: .

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Imaš pravo, samo je sad malo više zelenije. Čak, što-više, vrlo je zeleno. Pravi melem za oči umorne od svakodnevnog buljenja u monitor :mrgreen: .

 

Onda moraš gledat moj avatar barem pola sata dnevno... :lool

Link to comment
Share on other sites

Eh, ove slike me podsjetile na našu malu ekspediciju... :D

Iste lokacije, drugi, mobilni fotograf...

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Cool!!! Da u Hrvatskoj jos voze ovako dugacki putnicki vlakovi... Ja sam se vec naviknuo na tri vagona za Rijeku, na tri vagona za München (Mimara u 07.55),...

Link to comment
Share on other sites

Cool!!! Da u Hrvatskoj jos voze ovako dugacki putnicki vlakovi... Ja sam se vec naviknuo na tri vagona za Rijeku, na tri vagona za München (Mimara u 07.55),...

 

pa Zagorje je raj na zemlji... 5 vagona je standard pa čak i po 6 vagona petkom\nedjeljom uopće nije rijetkost a zna se potrefiti i do 12 na Maestralu te 11 na 995 - ubrzanom vlaku. A prolazi preko 30 vlakova dnevno. I što je najbolje, još postoje vrlo dobre predispozicije da se još i to dosta poveća putnički promet.

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

pa Zagorje je raj na zemlji... 5 vagona je standard pa čak i po 6 vagona petkom\nedjeljom uopće nije rijetkost a zna se potrefiti i do 12 na Maestralu te 11 na 995 - ubrzanom vlaku. A prolazi preko 30 vlakova dnevno. I što je najbolje, još postoje vrlo dobre predispozicije da se još i to dosta poveća putnički promet.

 

standard je 4 vagona, 5 je premija, a više je sf (sajnsfikšn)

Link to comment
Share on other sites

standard je 4 vagona, 5 je premija, a više je sf (sajnsfikšn)

 

hm... kad ja idem, redovito ih ima 5. 5 ih je bilo i na većini vlakova kad smo bili na izletu (a još je bila i nedjelja)...

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

ja sem denes peljal 9 komada vu AnteCity...

 

drool.gif

 

Kak to da ih je išlo 9 komada? Koji je to vlak bio? I kak to da si ih ti fural gore? - prema onom kaj si mi pričal, to je gotovo nemoguće da se dogodi :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...