Jump to content

Bruto sim - bruto tam (Jedan dan na RK)


Renato

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas je " papagaj " vozio prema maksimiru s par vagona...

Čudo danas sam vidio hrpu toga, pošto radim blizu pruge i imam super pogleda s vrha zgrade na nju...

Bilo je svakojakih vagona, od talijanskih, do ruskih, viđene dvije elektre na putničkom, 2061 ( papagaj ) i sl....

Jedino me zora, ko najvjernija žena, svako jutro čeka raširenih ruku...

Link to comment
Share on other sites

Danas je " papagaj " vozio prema maksimiru s par vagona...

Čudo danas sam vidio hrpu toga, pošto radim blizu pruge i imam super pogleda s vrha zgrade na nju...

Bilo je svakojakih vagona, od talijanskih, do ruskih, viđene dvije elektre na putničkom, 2061 ( papagaj ) i sl....

 

:kul a jesi vidio drstoku u njemu ???

 

nastavak na torrent - rasprava

Link to comment
Share on other sites

Danas je " papagaj " vozio prema maksimiru s par vagona...

Čudo danas sam vidio hrpu toga, pošto radim blizu pruge i imam super pogleda s vrha zgrade na nju...

Bilo je svakojakih vagona, od talijanskih, do ruskih, viđene dvije elektre na putničkom, 2061 ( papagaj ) i sl....

 

Ma di si vidio 2061?

Link to comment
Share on other sites

Kod željezničkog prijevoza tara je vagon, neto je sadržaj vagona, a bruto je tara + neto.

Koji je sadržaj paketa i koji je neto samoga paketa željeznicu nije briga, ona naplaćuje ukupnu težinu paketa.

Ako Turci grade prugu, da li pruga gradi nas? :hm

Link to comment
Share on other sites

pa tara + neto je bruto

Ja, šta ti misliš da ja kužim da to dvoje treba povezati? Kaaaad je to bilo kad sam ja iš'o u osnovnu školu! Fiiiiiiiiiiiiiju, prošlo je vode i vode pod savskim mostom :mrgreen: .

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

mogli bi čopit koju lokomotivicu, uzet vagone od francuza pa laganini do splita...nitko nebi skužio :kul

 

ak čopiš bilo kaj sa prethodne slike i prepeljaš po kolodvoru mogao bi dobit nagradu za životno djelo :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Šta i koji vagon? Ovako iz daljine mi svi izgledaju k'o da imaju kotače.

 

pa jel vidiš da su crvene manevarke naslagane kao palačinke sa sirom cik-cak? pa nejdu baš tak kolosijeci :mrgreen:

nije niko gledal "junk yard" :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ma tko bi to krao taman da su upravo izašle iz Gredelja. :wink:

Vjerojatno je mislil na ove velike dizele desno od francuza, no i njima je, koliko vidim, osjetno smanjen osovinski pritisak. :kul

Ako Turci grade prugu, da li pruga gradi nas? :hm

Link to comment
Share on other sites

pa jel vidiš da su crvene manevarke naslagane kao palačinke sa sirom cik-cak? pa nejdu baš tak kolosijeci :mrgreen:

nije niko gledal "junk yard" :mrgreen:

Je.ote pa ja nisam ni vidio da su to sve manevre! Vidio sam te četiri koje se razaznaju a ono ostalo mi je izgledalo k'o vagoni. Sad kad sam se malo bolje zagledal skužil sam da sam u zabludi.

 

Nisam gledal "junk yard" ali budem.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dali što fali onoj zelenoj dizelki (moram ih naučit razlikovat :oops: )pokraj francuza ili samo treba puno nafte i vozi? Dolazim u napast da uzmem hrpetinu kanistra sa naftom i u auto ih hitim te sa ekipicom oko ponoći na ranžirni. Vjerojatno nitko nebi skužio da im fali lokomotiva... :twisted::twisted:

Down around the corner, half a mile from here

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...