Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Dakle, pošto sam Vas, cijenjene članove foruma zeljeznice.net, htio iznenaditi, mogu vam napokon obznaniti radosnu vijest!

Registrirali smo udrugu!

Udruga se zove "Klub ljubitelja željeznice", evo i svi podaci:

Naziv udruge je: Udruga "KLUB LJUBITELJA ŽELJEZNICE"

Sjedište udruge je u Vinkovci, Trg Josipa Runjanina 12

Upis obavljen 22.05.2007. pod registarskim brojem udruge 16001187.

Predsjednik kluba: Anton Papić ( Vinkovci )

Tajnik kluba: Toma Bačić ( Zagreb )

Ovih dvoje članova su, ujedno, i osobe ovlaštene za zastupanje kluba.

Sutra idem u banku otvoriti žiro račun udruge, i rješiti još neke formalnosti.

MOLIM VAS za strpljenje oko učlanjenja i samih članarina, jer je to u postupku definiranja, ali ono najbitnije je napravljeno.

Sada smo pravna osoba, koja ipak kao takva ima neku težinu, no o tome kad se rješe sitnice koje se trebaju rješiti.

Ovo je jedan korak naprijed, za sve ljubitelje željeznica u Hrvatskoj!

Ohohohoho... :D

Kinder - suprise... :kul

U zanosu sam zboravio napisat, da se jedva čekaju pojedinosti o svem ostalom... :wink:

Odlično! Još vam nedostaje samo glasnogovornik (koji će biti elkoventan) i možda HŽ i posluša neke ideje s ovog foruma :)

Konačno! Srećom, imao sam privilegiju već neko dulje vrijeme znati da se to sprema. Sigurno ste primjetili da smo nakon početnog oduševljenja idejom da napravimo udrugu, Stanley i ja mudro zašutjeli :kul

Nego, eto, potičem cijenjene forumaše da odmah napravimo i zagrebačku podružnicu :D Anton, kako to ide? :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Konačno! Srećom, imao sam privilegiju već neko dulje vrijeme znati da se to sprema. Sigurno ste primjetili da smo nakon početnog oduševljenja idejom da napravimo udrugu, Stanley i ja mudro zašutjeli :kul

Nego, eto, potičem cijenjene forumaše da odmah napravimo i zagrebačku podružnicu :D Anton, kako to ide? :D

To se ništa ne brinite, kada rješim ostale formalnosti, lako ćemo napraviti ogranke po cijeloj Hrvatskoj.

Čovječe, imati ćemo ćelije u svakom većem gradu. :mrgreen:

Sve bolje i bolje..... Bit će nekaj.... :D

Jedino me zora, ko najvjernija žena, svako jutro čeka raširenih ruku...

Čovječe, imati ćemo ćelije u svakom većem gradu. :mrgreen:

Bit ćemo jači al-Qa'ide... :twisted: fr_smile.gif

Oooo, sram vas bilo!!!

Nebi takvu stvar podijelili s drugima... :roll: :wink:

Inače, sad me zanima kak bu zgledala članska iskaznica i dal bu se s njom mogli ostvarivati popusti u putovanju, naravno željeznicom, to mi baš jučer palo na pamet, kad sam davao K - 33J kondusu... :wink:

Mislim da bi ovo trebao biti jedan od prvih ciljeva kluba!

50 % posto popusta i svi sretni i zadovoljni.... :kul :kul

dal bu se s njom mogli ostvarivati popusti u putovanju, naravno željeznicom

je, kak da ne :lool

ali nije loša inicijativa, podržavam! :wink:

#1 truth hurts

Odlično! Kad se svi poučlanimo, ajmo odmah nekog tužiti, da vidimo u kakvoj ćemo formi biti :mrgreen:

No, ozbiljno, što će taj klub raditi, odnosno, koje su privilegije za one koji će plačati članarinu?

--------------------------------

No, ozbiljno, što će taj klub raditi, odnosno, koje su privilegije za one koji će plačati članarinu?

NAPAD NA HŽ.... :puc

Odlično! Kad se svi poučlanimo, ajmo odmah nekog tužiti, da vidimo u kakvoj ćemo formi biti :mrgreen:

Pa mislim da su ciljevi manje više jasni, vi ćete uplaćivati članarinu, i kada se skupi određena količina novaca, ja gasim udrugu, dižem novce sa računa i odlazim u Finsku. :mrgreen:

Šalu na stranu.Ciljevi?Već se raspravljalo o tome na forumu, Stanley je počeo temu, tamo su neke stvari spomenute, no kao što rekoh, to će se sve još fino definirati, ništa se ne brinite.

dal bu se s njom mogli ostvarivati popusti u putovanju, naravno željeznicom

je, kak da ne :lool

ali nije loša inicijativa, podržavam! :wink:

Al gle jednu stvar, HŽ ovak i onak mladima daje popust od 30% ko i penzićima, HAK-ovcima također, zašto onda nebi mogli i nama, koji smo ipak usko vezanji s njima na neki način...

A i mislim da bi ta iskaznica trebala bit propusnica za slobodno fotkanje...

Evo privilegija koliko hoćeš... :wink:

Predlažem sastanak Zagrebačkog ogranka u nastajanju u petak negdje popodne :)

#1 truth hurts

Čovječe, ovo postaje sad poput chata... :mrgreen:

Već vidim tko će biti predvodnik zagrebačkog krda... :mrgreen:

Ajoj, kaj si se opredjelil za zagrepčane, a zagorski ogranak? 8)

Već vidim tko će biti predvodnik zagrebačkog krda... :mrgreen:

Ajoj, kaj si se opredjelil za zagrepčane, a zagorski ogranak? 8)

a nemrem baš sve sam :kul

ajde, zagorski ogranak u nastajanju predlažem u subotu popodne "Pri golubeku" u Zaboku

#1 truth hurts

Hehe :lol: :lol:

Čim sam otvorio onaj topic ''Umjesto kukanja akcija'' stigla mi je PP da je stvar u postupku i da ne talasam u svezi i glede. Morao sam dati časnu pionirsko-izviđačku riječ Antonu i Tomi da ću šutjeti kao riba!

Za vrijeme putešestvija Budinšćina - Mađarevo skužio sam da drstoka zna sve, ali smo se obojica pretvarali da nemamo blagog pojma.

Na kraju balade - ili bolje rečeno na početku! - moje čestitke Antonu i Tomi na ekspeditivnosti.

By the way, u novim okolnostima i ona kobasica-priča o majicama dobiva drugu dimenziju, tj. novi sadržaj (uključivo logo), ali to je sada već stvar tehnike. :mrgreen:

Serija 05 je zakon!

Ohoho!

Još jedan klub...

Ko će se naplaćati tolike članarine.

Kaj mi moderatori imamo popust na upisninu :mrgreen:

Hehe :lol: :lol:

Prvo šutiš kao p.... o klubu, drugo šutiš kao p.... o tome da si SAM pravio uštipke...

Stanley, Stanley...

Pa koliko godina ti imaš da se tako šališ s nama :?:

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Za vrijeme putešestvija Budinšćina - Mađarevo skužio sam da drstoka zna sve, ali smo se obojica pretvarali da nemamo blagog pojma.:

Jaaaaooo, sve su znali, a nisu mogli onak malom društvu došapnut bar koju riječ...

Al moram priznat da mi je bilo čudno kak to da niš ne započinjete priču tam u Budinščini, a svi se zakuhavali da ćemo tam dogovorit pojedinosti, hmmm... :evil: :wink:

Al moram priznat da mi je bilo čudno kak to da niš ne započinjete priču tam u Budinščini, a svi se zakuhavali da ćemo tam dogovorit pojedinosti, hmmm... :evil: :wink:

Pa moraju šutiti kad su dobili takav naputak, od direktora svemira, moje malenkosti. :kul

Kaj mi moderatori imamo popust na upisninu :mrgreen:

...Prvo šutiš kao p.... o klubu, drugo šutiš kao p.... o tome da si SAM pravio uštipke...

Stanley, Stanley...

Pa koliko godina ti imaš da se tako šališ s nama :?:

Sorry, rista, nisam ja kriv kaj je chief u ovoj prigodi preskočil hijerarhiju. Nisam ja kriv kaj ste vi moderatori niža vrsta bića:mrgreen:

A kaj se tiče uštipaka, priznaj da su bili super.

By the way, već par dana nosim u torbi neke fotke, vrlo zanimljive, za scan. Ono kaj smo govorili, sećaš se. Vidimo se sutra, ti paše?

Serija 05 je zakon!