Jump to content

Pješačko - motorizirana tura Budinščina - Mađarevo..


ivog

Recommended Posts

Jedna dogodovština iz sačekuše s egerke-om. Kad je pokraj nas prošao 3006 (2044-008), pomoćnik strojovođe je iskrivio vrat i valjda pokidao vratne žile gledajući (unatrag) kakvi su se to luđaci naslagali pokraj pruge i fotkaju. :mrgreen:

 

Mislim da ga je začudilo da osim mene ima još fikova! :kul

 

Bok!

 

Ante

Unin_grb.png.29f4a5dacaee32a0dea2e7b9930a22d4.png

 

 

1318035464_logovodoravni.jpg.374c9de55cca2fd0384894b16e3a0dd0.jpg

 

Moja galerija na Photrain.net - https://www.photrain.net/photos/member/ante.klecina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da ga je začudilo da osim mene ima još fikova! :kul

 

Mislim da mu tek niš nije bilo jasno kad je vidio da još na dva mjesta poslije prve sačekuše čekaju neki tam uz štreku i fotkaju... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ga je začudilo da osim mene ima još fikova! :kul

 

Mislim da mu tek niš nije bilo jasno kad je vidio da još na dva mjesta poslije prve sačekuše čekaju neki tam uz štreku i fotkaju... :mrgreen:

A tek da je još osjetio dim vašeg roštilja ... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Eto, ja sam baš jučer prolazil kroz Podrute (niš novog da se mene zatekne tam :lol: ) i slučajno imal prekomjerno slobodnog vremena pa sam se išel malo majmunirati oko pruge i mog omiljenog ŽCPR-a... Oduvijek su mi Ž"C"PR-i usred ničega, križanja pruge i šumskoga puta bili genijalni :D . Ali mora biti baš "pravi" ŽCPR a ne neki neslužbeni i improvizirani :) Naravno, riječ je o ŽCPR-u na pruzi između Podruta i Mađareva, točnije ovom (ivog-ova slika sa našeg pohoda):

 

IMG_4110.jpg

 

sa te slike desno se po šumskome putu ide do livadice di smo roštiljali, točnije po ovom šumskom putu. Primjetite da je kemijski vlak učinio svoje :D , vandalizam i promjenu godišnjeg doba :D (kol'ko se može na slikama sa mog mobitela po oblačnom danu :lol: )

 

Slika012.jpg

 

Njezino veličanstvo je naišlo isto tako:

(ne, uopće nisam tempirao vrijeme dolaska :lol: )

 

Slika014.jpg

 

Sljedeća je slika kontra svih fotografskih pravila, sunca itd. ali nekak mi je baš "sjela" i želim da bude u mom postu :mrgreen:

 

Slika015.jpg

 

I zadnja slika, jesenska panorama infrastrukture

 

Slika020.jpg

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

@drstoka ak je to slikano u subotu onda je to isti vlak kojeg sam ja slikal na glavnom :mrgreen:

 

to je 3017 odn. ta je kompozicija 3018 u povratku za Varaždin - Kotoribu i slikano je u subotu :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A mene je ovog Četvrtka oko 7.40h zatekla spuštena rampa na ŽCPR u Budinšćini. Pa sam okinuo usput par slikica...

 

Macoza u pravcu Varaždina

Bud1.jpg

 

Na kolodvoru Budinšćina Macoza + kompozicija sa 2 044002

Bud2.jpg

 

Bud3.jpg

 

Ova dizelka potegne tak brzo da iza ove slike nisam stigao ponovno uslikati loksu u krupnom planu.

Bud4.jpg

 

a naša livadica prekrivena snijegom čeka novi roštilj :kul

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Ova dizelka potegne tak brzo da iza ove slike nisam stigao ponovno uslikati loksu u krupnom planu.

 

:D Ma potegnu sve, samo ako ih se pusti

 

a naša livadica prekrivena snijegom čeka novi roštilj :kul

 

valjda će i dočekat :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...