Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Pa čuj, ja ipak rado vidim avatare i ostale likovne ukrase na stranici (smajliće, logo foruma itd.), a da ne govorim da onda svaki put kad odem na neku drugu stranicu moram ponovo uključivati prikaz slika.

Negdje sam već napisao, ali ću ponoviti - pogledajte DSO forum - jako malo slika, ako ih ima to se vidi već u naslovu, a u tekstu lijepo linkovi.

iako mi se ne sviđa taj stav da si nek isključi slike onaj kome smetaju, korisnici Firefoxa mogu namjestiti da se ne prikazuju slike sa određenog sitea npr. imageshacka i stvar je nešto bolja u tom slučaju.

evo ako nekog zanima kako izgleda surfanje internetom sa tekstualnim preglednikom na linuxu :D

linksthumb.gif

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

iako mi se ne sviđa taj stav da si nek isključi slike onaj kome smetaju, korisnici Firefoxa mogu namjestiti da se ne prikazuju slike sa određenog sitea npr. imageshacka i stvar je nešto bolja u tom slučaju.

evo ako nekog zanima kako izgleda surfanje internetom sa tekstualnim preglednikom na linuxu :D

linksthumb.gif

Po meni je mogucnost prikaza slike na forumima njihova osnovna prednost. Ako ce biti samo tekst onda imamo hr.rec.zeljeznice news grupu i eto veselja.

Normalna velicina slike od 200 - 300 kb u rezoluciji 800x600 je po meni prihvatljiva. Znam da je to problem ljudima koji imaju modeme ali nikada svi ne mogu biti zadovoljni.

ma ja i jesam za slike, ali da budu kak veliš 800x600, doduše do 150-200 kB a za slučaj velike (>3-4) serije slika da budu thumbići, pogotovo ako je riječ o jednom te istom tramvaju iz 5 različitih kuteva gledišta i slično.

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Mi smo nabili 4 stranice postova, ali se čovjek nažalost, nije vratio...

Oni koji ga poznate, plave koverte u džep, možda se predomisli :wink:

Mi smo nabili 4 stranice postova, ali se čovjek nažalost, nije vratio...

Oni koji ga poznate, plave koverte u džep, možda se predomisli :wink:

Ja cu ga probat nagovorit kad ga vidim :) Sad sam slobodan... :D

To je divlji badem; ništa nije tako lepo kao kad procveta, a ništa tako gorko kao kad se prvi put proba...

Sjećam se vremena kad na forumu nije bilo većih rasprava o tramvajima.

No onda su "uletila" razna djetinja prepucavanja uglavom na temama o tramvajima. Vodili su ih uglavnom teenageri i uništavali kvalitetne debate zrelijih članova. No, često im i stariji članovi nisu ostali dužni.

Zbog velikog interesa i velikog broja članova koji su uglavnom raspravljali o tramvajskom prometu, administrator kvalitetno odlučuje i uvodi podforume o tramvajima. No, prepucavanja na osobnoj razini, te na razini koja nemaju veze s tramvajima dovela su do potpunog rasula na tim podforumima.

Iako su mi travmaji vrlo dragi i simpatični, zbog prije navedenog moram priznati da na tramvajskim podforumima ne pratim niti jednu temu, niti sam u te podforume zaviril barem godinu dana, nažalost. Naglašavam, nažalost, jer mi gomila nezrelih kvaziforumaša ubija svaki gušt da nešt saznam s područja tramvajskog prometa.

S obzirom na kvalitetu fotografija i kvalitetu sadržaja postova korisnika "Nikola" izražavam veliko žaljenje što su razni nezreli i imbecilni likovi uspijeli doslovno otjerati s foruma jednog od njegovih najkvalitetnijih članova.

S žaljenjem zbog sveg kaj sam moral navesti u ovom postu, završavam ga.

Ante

41830019715_d1a15f23c9_o.jpg

42012054674_dc7b12daa5_o.png

a035.gif

S obzirom da se ova tema otela kontroli; da su pocela vrijedjanja i slicno - zakljucavam je!

Ako netko to jos nije shvatio - Nikola je otisao zato jer je sam tako odlucio. Ako se netko ne moze nositi s primjedbom da stvalja prevelike fotke (puno puta je navedeno da one na forumu ne budu vece od 700 x 525 pixela); nazalost administratori ne mogu puno napraviti. A ako netko unistava vlastite postove; to je dokaz njegove nezrelosti!

pozdrav

toma

Three Blind Mice

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...