Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
VICTOR

službeni, hm, sastanak forumaša....

Recommended Posts

dakle petak, 13-tog (nije bed, nije bed... recite da nije bed) Kantina u ložioni...16:30? ko dođe?

Dođem ja.

E sad da imamo nekakvog admon/moderatora koji bi ostatak teme mogao prebaciti iz ispitivanja kotaca.....

dakle petak, 13-tog (nije bed, nije bed... recite da nije bed) Kantina u ložioni...16:30? ko dođe?

Palmotićeva koji broj? Nisam željezničar ne znam gdje je to...

Radim do 16h valjda ne bum zakasnio...

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Dođem ja.

E sad da imamo nekakvog admon/moderatora koji bi ostatak teme mogao prebaciti iz ispitivanja kotaca.....

Renato, kaj se mene tiče, nije bad, ne smeta.

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

ajd priloži neku kartu kam treba doći :)

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Ovdje na mapi se ne vidi ona postavnica iza koje ide jedan kolosijek?

To mi je najsimpatičniji dio ZGK-a.

Društvo prijatelja željeznice Štacion - Rijeka • http://www.stacion.hr/

i neće nas nikakav RVR ili whatever onemogućit da dodjemo? uvijek sam imao osjećaj da je dotično područje "nedodirljivo" :D

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

i neće nas nikakav RVR ili whatever onemogućit da dodjemo? uvijek sam imao osjećaj da je dotično područje "nedodirljivo" :D

Bumo vidli...

Il to nas Brisač vuče za nos, kad mi prismrdimo tam kod ložione, odmah će nas dočekat horda čuvara... :wink: :lol: :lol:

Toma je predložio ložionu, ja sam prihvatio... mislim da u pol bjela dana nebu problema.... rezervno mjesto okupljanja u slučaju napada RVR-a je čošak 6,2A,i3A perona pred ložionom, pa ćemo nač alternativnu lokaciju... uvijek ima drugih birtija ako nas željezničko ugostiteljstvo neće ugostit...

Petak 13., to se ne propušta. I okolina bude kao iz nekih filmova. Da i ja dodjem? Mogao bi, za ulaznicu imam snimku sa BahnTV (Munchen-Garmisch). A ako netko želi dodatke za Trainz, neka javi, da ispečem.

Trainz rules

ko oce nek dojde, nema ulaznice, vidimo se malo, poprićamo i razlaz... :lol:

usput razmjena materijala, mobitela, pa prepuc..ko ima jači fotić.., :lol:

A mogu doć i oni kaj ne pišu puno po forumu (kao ja npr.) ? :twisted:

Joj bas steta, ja u to doba nisam u Zagrebu. Ipak vam svima zelim ugodno druzenje i svima nama puno novih interesantnih tema na forumu!

Pozdrave svima

Alen

Ma kakav bed, to ste si vi kaj ste u ložioni udomaćeni lepo skombinirali, a druge tko hebe, hehe :lol: :lol:

Kaj niste mogli organizirati susret u onoj birtiji (klub strojovođa?) u Palmotićevoj, gdi toče dobro pivo i gdi smo mi poštarčine ostavili lepe novce?

Osobno bi rado došel, ali već imam druge dogovorene obveze. A tek da znate, ja sam bil tam (ne u birtiji već u ložioni) kao klinac prije nego se većina od vas rodila. Negdi početkom šezdesetih (1961.-1963., nemrem baš sve pamtiti) nas nekoliko klipana iz škole u Koturaškoj upali smo drito u Sveti Hram Sekcije za vuču, tj. u ložionu. Tek kad smo ušli u onu halu gdi su čistili i podmazivali lokomotive, neki šljaker nas je pital da koji ku..c delamo tu. Ja sam se odma snašel i rekel da smo novinari školskog lista i da pišemo reportažu. Dakle, to je bil spektakl. Neki poslovođa nas je šljakerima predstavil kao novinare i mi smo lepo sve živo obišli, parnih loksi ko u priči, a sećam se da je bila i jedna još friška manevarka 731. Nakon kaj su nam do sita izbrbljali sve moguće i nemoguće detalje, a mi smo drek zapisivali jer niko ni imal ni olovku ni papir, uredno su nas ispratili do izlaza uz zahvalu kaj smo ih posetili.

Stoga, dečki, kad bude pili, a grla vam ne buju suha, dignite koju čašu i u zdravlje nas veterana.

Svima vama kaj se bute okupili u petak 13. želim dobar provod!

Serija 05 je zakon!

Toma je predložio ložionu, ja sam prihvatio... mislim da u pol bjela dana nebu problema.... rezervno mjesto okupljanja u slučaju napada RVR-a je čošak 6,2A,i3A perona pred ložionom, pa ćemo nač alternativnu lokaciju... uvijek ima drugih birtija ako nas željezničko ugostiteljstvo neće ugostit...

Ak' nas dodje dosta, onda bu u 'normalnim' kaficima bilo tesko naci dosta mjesta... Loziona je s te strane dobra... Uostalom, kud ces boljem mjesta od Lozione za sastanak forumasa :lol:

pozdrav

toma

Three Blind Mice

Ma kakav bed, to ste si vi kaj ste u ložioni udomaćeni lepo skombinirali, a druge tko hebe, hehe :lol: :lol:

Kaj niste mogli organizirati susret u onoj birtiji (klub strojovođa?) u Palmotićevoj, gdi toče dobro pivo i gdi smo mi poštarčine ostavili lepe novce?

Osobno bi rado došel, ali već imam druge dogovorene obveze. A tek da znate, ja sam bil tam (ne u birtiji već u ložioni) kao klinac prije nego se većina od vas rodila. Negdi početkom šezdesetih (1961.-1963., nemrem baš sve pamtiti) nas nekoliko klipana iz škole u Koturaškoj upali smo drito u Sveti Hram Sekcije za vuču, tj. u ložionu. Tek kad smo ušli u onu halu gdi su čistili i podmazivali lokomotive, neki šljaker nas je pital da koji ku..c delamo tu. Ja sam se odma snašel i rekel da smo novinari školskog lista i da pišemo reportažu. Dakle, to je bil spektakl. Neki poslovođa nas je šljakerima predstavil kao novinare i mi smo lepo sve živo obišli, parnih loksi ko u priči, a sećam se da je bila i jedna još friška manevarka 731. Nakon kaj su nam do sita izbrbljali sve moguće i nemoguće detalje, a mi smo drek zapisivali jer niko ni imal ni olovku ni papir, uredno su nas ispratili do izlaza uz zahvalu kaj smo ih posetili.

Stoga, dečki, kad bude pili, a grla vam ne buju suha, dignite koju čašu i u zdravlje nas veterana.

Svima vama kaj se bute okupili u petak 13. želim dobar provod!

klub dela do 15h, a sastanak je zbog radnih obveza pojedinaca pomaknut u 16:30... kad se konobar vrati s godišnjeg klub bu delal do 21 pa mozemo mi opet organizirati...

Kaj onda, da dođemo svi u taj kafić il ćemo se prije okupit na nekom punktu ili točkici?

Kaj onda, da dođemo svi u taj kafić il ćemo se prije okupit na nekom punktu ili točkici?

nadjemo se ispred kantine u Lozioni; ili na istocnom kraju 3. perona...

gdje vam vise pase...?

pozdrav

toma

Three Blind Mice