Jump to content
zeljeznice.net
DB

Nova verzija foruma zeljeznice.net

Recommended Posts

Jedino ako nije problem u mob. imam Samsung J3 Galaksi 2017 g. neznam!

Instaliraj si nanovo Opera Mini. Trebalo bi onda raditi.

Uključena ti je opcija “Extreme”, zato ne radi. Ako znaš isključiti, onda to napravi.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Generalno lajkam, uz jedno pitanje: postoji li i dalje opcija "collapse/expand user list"?

Ne sjećam se više, gdje je bila ta opcija i čem služi?

Na prošloj verziji foruma je pri dnu postojao popis članova koji su aktivni u trenutku gledanja ("list of active users") i drugi popis, onih koji su bili aktivni kroz protekla 24 sata. Uz taj drugi popis bila je opcija "Collapse/expand", kako bi se dotični sakrio ili prikazao.

Na prošloj verziji foruma je pri dnu postojao popis članova koji su aktivni u trenutku gledanja ("list of active users") i drugi popis, onih koji su bili aktivni kroz protekla 24 sata. Uz taj drugi popis bila je opcija "Collapse/expand", kako bi se dotični sakrio ili prikazao.

Ne postoji ovdje. Zašto?

Jednostavno - kliknuo bih opciju "collapse", i na taj način si uštedio ponešto prostora na ekranu. Nije baš da je opcija bila ključna i neophodna, ali mi je bila prirasla srcu... 😊

Na gornjoj traki više nema svinute strelice ("undo").

Postoji neka skrivena zamjena ... ili mogućnost da se dogradi ... ili samo "Jovo nanovo"? 😐

5 hours ago, DB said:

Na gornjoj traki više nema svinute strelice ("undo").

Postoji neka skrivena zamjena ... ili mogućnost da se dogradi ... ili samo "Jovo nanovo"? 😐

Di?

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

1 hour ago, Kublach said:

Di?

an3HAT1.png

Pa tu gore. 🙄

CTRL+Z radi kao undo

CTRL+Y radi kao redo

• Like 2
  • Thanks 1

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

Super mi je nova verzija foruma!
Sada je mnogo preglednija i na smartphonu i mnogo mi se dopada "Like" sustav jer mi je dosadilo stalno jedno te istu poruku u postu napisati "Odlična fotka i sl" u fotogalerijama. 🚂 

• Like 1

Cadillac is a true luxury brand compared to BMW

BMW is not even luxurious, its just an boring thing

smiley.gif

Apsolvirao sam postavljanje Youtube ali mi ne ide MP4 i linkovi do filmova koji su na facebooku. Mogu/Znam jedino postaviti goli link (ekran bez slike smiley.gif) . Ima li lijeka?

Medo

----

The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong.

Test1

• Confused 1

Meni radi normalno. Znači otvorim link gdje se video nalazi i taj link zalijepim... Konkretno ovo sam stavio u prethodni post:

https://www.facebook.com/watch/?v=734329093731267

52 minutes ago, Kublach said:

Meni radi normalno. Znači otvorim link gdje se video nalazi i taj link zalijepim... Konkretno ovo sam stavio u prethodni post:

https://www.facebook.com/watch/?v=734329093731267

🙄

Na Dolcu su oduvek bili premasni. 😖

1 hour ago, Kublach said:

Meni radi normalno. Znači otvorim link gdje se video nalazi i taj link zalijepim.

smiley.gif

Ne znam gdje je kvaka. Napravio sam upravo tako kako si Ti napisao ali kod mene bez rezultata... onda sam kasnije aktivirao link i onda opet bez rezultata. Ti linkovi o kojim pišem su  u mom postu o tramvajima... Probao sam s Mozillom i Chromom... 

Medo

----

The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong.

Tvoj video ja mogu uredno postati, ajde probaj ti... 

• Thanks 1

32 minutes ago, Medo said:

smiley.gif

Ne znam gdje je kvaka. Napravio sam upravo tako kako si Ti napisao ali kod mene bez rezultata... onda sam kasnije aktivirao link i onda opet bez rezultata. Ti linkovi o kojim pišem su  u mom postu o tramvajima... Probao sam s Mozillom i Chromom... 

Medo

Nisi dobro kopirao poveznicu. Evo, sad sam ja kopirao i radi.

• Thanks 1

14 minutes ago, Kublach said:

voj video ja mogu uredno postati, ajde probaj ti... 

5 minutes ago, Anton said:

Nisi dobro kopirao poveznicu. Evo, sad sam ja kopirao i radi

smiley.gif

Hvala. Je, ide. Pokušao sam ponovo i ide. Stvarno mi nije jasno gdje je bio problem u tom trenutku mada je moguće da je bio problem u kopiranju linka. Bože ovo je kao u školi kad imaš popravni…

Nadam se da ovo vrijedi i za MP4,

Medo

• Like 1

----

43 minutes ago, Medo said:

Nadam se da ovo vrijedi i za MP4,

ne... za mp4 nemam rješenje...

@Medo realno, u koliko situacija ćeš stavit poveznicu na dokument direktno? U ovom slučaju, .mp4. Vrlo vjerojatno u malom broju slučajeva. A i tada, dovoljna je poveznica. Imaju neke opcije koje se dodatno plaćaju, sukladno potrebama, možda ih instaliram. Zasad mislim da zaista nema potrebe.

30 minutes ago, Anton said:

realno, u koliko situacija ćeš stavit poveznicu na dokument direktno? U ovom slučaju, .mp4. Vrlo vjerojatno u malom broju slučajeva. A i tada, dovoljna je poveznica. Imaju neke opcije koje se dodatno plaćaju, sukladno potrebama, možda ih instaliram. Zasad mislim da zaista nema potrebe.

smiley.gif

Medo

• Like 1

----