Jump to content
zeljeznice.net
DB

Nova verzija foruma zeljeznice.net

Recommended Posts

1 hour ago, Anton said:

Probaj sada. Nema veze, ja volim sve vrste prometa. :mrgreen:

Eeee sad radi. :D Idemo dalje, u velikom stilu. Thx šefe ;)

• Like 1

Just now, tramvajac 92 said:

Eeee sad radi. :D Idemo dalje, u velikom stilu. Thx šefe ;)

Odlično.

Treba malo vremena da se sve postavi, jednostavno je nemoguće sve napraviti odmah, zato je i otvorena ova tema da mi javljate sve potencijalne probleme, da ih što prije ispravim. ;)

Nema na čemu. :mrgreen:

Igrajte se s mogućnostima, ima tu svega, vidjet ćete i sami (jedna od super stvari mi je podrška za gifove).

Vidim da se s novom verzijom foruma i popravilo da se nakon edita posta ne zblesiraju interpuncijski znakovi

Ma štagod neki mislili ovo sučelje je sasvim OK (na sreću ja sam se već susretao sa ovakvim sučeljem i baš je OK a  i svaka promjena ide na bolje)

• Like 2

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš

Meni ovo nije novo i vec sam navikao, jer ovako izgleda forum ljubitelja jednog proizvodjaca auta (da sad ne reklamiram 😁) vec neko vrijeme...

slika013jg2am4.jpg

@Anton vidim i tagiranje osoba radi... fenomenalno... valjda dobiješ obavijest da si tagiran? 

Nego, ovo je već stvar navike, nisam siguran da se može riješiti, ali predlažem... 

Kod quotanja prvo piše vrijeme a onda ime osobe, jel se može to zamijeniti? Navika, a imam osjećaj da je preglednije jer prvo te zanima na koga se netko referirao:

Trenutno:

13 hours ago, tramvajac 92 said:

Predloženo:

tramvajac 92, 13 hours ago said:

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

2 minutes ago, Kublach said:

@Anton vidim i tagiranje osoba radi... fenomenalno... valjda dobiješ obavijest da si tagiran? 

@Kublach, naravno. :) Zaboravio sam spomenuti tagiranje, ali vidim da si i sam otkrio. Već sam ga koristio, doduše na admin forumu. Dobije se obavijest, naravno.

2 minutes ago, Kublach said:

Nego, ovo je već stvar navike, nisam siguran da se može riješiti, ali predlažem... 

Kod quotanja prvo piše vrijeme a onda ime osobe, jel se može to zamijeniti? Navika, a imam osjećaj da je preglednije jer prvo te zanima na koga se netko referirao:

Trenutno:

13 hours ago, tramvajac 92 said:

Predloženo:

tramvajac 92, 13 hours ago said:

Kao što si rekao, stvar navike, a i ispravnije je ovako kako je trenutno. Ionako će ići prijevod na hrvatski, pa onda to ni nije toliko bitno.

Vidim i da membermap funkcionira. Po čemu selektira osobe na kartu? IP adresi ili po unosu lokacije?

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

1 minute ago, Kublach said:

Vidim i da membermap funkcionira. Po čemu selektira osobe na kartu? IP adresi ili po unosu lokacije?

Po unosu lokacije ili po ručnom unosu člana u Membermap.

56 minutes ago, Kublach said:

Još da naciji obznanite kak se to radi? 😋

Just now, DB said:

Još da naciji obznanite kak se to radi? 😋

Jednostavno. :) Staviš @ i kreneš pisati ime korisnika. ;)

• Thanks 1

2 minutes ago, Anton said:

Jednostavno. :) Staviš @ i kreneš pisati ime korisnika. ;)

Aha - ja očekival da samo negde nekaj škljocneš. 😊

1 minute ago, DB said:

Aha - ja očekival da samo negde nekaj škljocneš. 😊

Pa, ne. :D Radi kao i svaki sustav tagiranja, doda se znak @. ;) 

22 hours ago, Anton said:

Imaš sve tri rubrike, sad sam se ulogirao kao ti i sve radi:

TAiHw4f.png

Na Operi mi isto sve radi. Jel možeš staviti printscreen da vidimo kako to izgleda?

Ma nemoj? A šta misliš tko je postavljao forum i izgubio nekoliko dana na sve ovo? :)  Stvarno si komotan. :)  

Trebalo se dirati, jer je stara verzija baš zato što je stara i više nije podržana, otišla kvragu, te je bilo vrijeme za novu.

Piše kad je poslana, a ako te zanima baš točna minuta, onda dođeš mišem iznad vremena i pokaže ti točno:

onQHtl7.png

Opet imam isti problem kod mob. Jučer sam nanovo instalirao Operu-Mini i dobio sam novu verziju Foruma i bila su veća slova nego preko Croma i bilo je sve dobro, da bi nakon dva sata opet bacio na stari Forum na kojem nema nikakvih ikona za prijaviti niti mogu ma forum samo mi pokaziva Donacije i Parnjaću.

Najvjerojatnije Opera više ne podržava taj Forum ili jednostavno neznam zašto.

I jako su sitna slova na mob. nemogu ih nikako povećati.

1 hour ago, SPILE008 said:

Opet imam isti problem kod mob. Jučer sam nanovo instalirao Operu-Mini i dobio sam novu verziju Foruma i bila su veća slova nego preko Croma i bilo je sve dobro, da bi nakon dva sata opet bacio na stari Forum na kojem nema nikakvih ikona za prijaviti niti mogu ma forum samo mi pokaziva Donacije i Parnjaću.

Najvjerojatnije Opera više ne podržava taj Forum ili jednostavno neznam zašto.

I jako su sitna slova na mob. nemogu ih nikako povećati.

Meni forum na Opera Mini na Androidu radi normalno. Ne znam o čemu se radi kod tebe. Moraš mi staviti sliku da vidim kako izgleda ta tvoja situacija, inače ti ne mogu pomoći.

Slova su normalne veličine. Koji mobitel imaš i koju verziju Androida i Opere Mini? Stavi sliku da vidimo kako to izgleda.

4 minutes ago, Anton said:

Meni forum na Opera Mini na Androidu radi normalno. Ne znam o čemu se radi kod tebe. Moraš mi staviti sliku da vidim kako izgleda ta tvoja situacija, inače ti ne mogu pomoći.

Slova su normalne veličine. Koji mobitel imaš i koju verziju Androida i Opere Mini? Stavi sliku da vidimo kako to izgleda.

U tom i je problem što nemogu staviti sliku na forum neznam zašto!

Probao je i forumaš BjGoran ali je rekao da se nemože staviti jer nemam tu opciju cijeli zaslon.

Mogu samo preko Croma ali nemogu nikako povečati slova, jako su mala otišao sam na opcije mala, velika, jako velika, i ekstremno pa je opet jednako. Jednostavno je na mob. nestala nova verzija Foruma i opet nastala stara slika bez ikakvih ikona da mogu kliknuti da se prijavim. Jučer mi se na moment pojavilo sing up i on i jednostavno nestalo. Tamo gdje trebaju biti ikone stoje nekakve uske vodoravne kao kockice od kuverte.

Jedino da sliku na mob. slikam preko drugog mob. i da pošaljem na Wort sap ili tako neznam.

1 minute ago, SPILE008 said:

U tom i je problem što nemogu staviti sliku na forum neznam zašto!

Probao je i forumaš BjGoran ali je rekao da se nemože staviti jer nemam tu opciju cijeli zaslon.

Mogu samo preko Croma ali nemogu nikako povečati slova, jako su mala otišao sam na opcije mala, velika, jako velika, i ekstremno pa je opet jednako. Jednostavno je na mob. nestala nova verzija Foruma i opet nastala stara slika bez ikakvih ikona da mogu kliknuti da se prijavim. Jučer mi se na moment pojavilo sing up i on i jednostavno nestalo. Tamo gdje trebaju biti ikone stoje nekakve uske vodoravne kao kockice od kuverte.

Jedino da sliku na mob. slikam preko drugog mob. i da pošaljem na Wort sap ili tako neznam.

Pošalji mi na email anton@zeljeznice.net 

1 minute ago, SPILE008 said:

Jedino ako nije problem u mob. imam Samsung J3 Galaksi 2017 g. neznam!

Pošalji mi sliku(e) ekrana, pa ćemo biti pametniji.

Generalno lajkam, uz jedno pitanje: postoji li i dalje opcija "collapse/expand user list"?

Pohvalio bih srčeko s desne strane. Naime, kada se postavi miš na njega iskoče smajlići Thanks, Hahaha, Confused, Sad i Like. Ovim putem ujedno i apeliram sve članove koji su dosada postavljali odgovore kao što su "odlična slika", "super kadar" i tome slično da umjesto toga odaberu jedan od smajlića. Osobno smatram da nema potrebe za ovakvim postovima, pogotovo sada kada se može ostaviti "like". Jako je iritantno kada surfam po forumu i otvaranjem novih postova pročitam "odlična slika." Čitam cijeli forum i ovakvi postovi su bespotrebni. Za sve one koji se ne slažu samnom, yebite mi sve po spisku...

• Like 10
  • Haha 1

1 minute ago, accord said:

Pohvalio bih srčeko s desne strane. Naime, kada se postavi miš na njega iskoče smajlići Thanks, Hahaha, Confused, Sad i Like. Ovim putem ujedno i apeliram sve članove koji su dosada postavljali odgovore kao što su "odlična slika", "super kadar" i tome slično da umjesto toga odaberu jedan od smajlića. Osobno smatram da nema potrebe za ovakvim postovima, pogotovo sada kada se može ostaviti "like". Jako je iritantno kada surfam po forumu i otvaranjem novih postova pročitam "odlična slika." Čitam cijeli forum i ovakvi postovi su bespotrebni. Za sve one koji se ne slažu samnom, yebite mi sve po spisku...

Apsolutno se slažem, od sad, like. ;)

• Like 5

18 hours ago, SPILE008 said:

Jedino ako nije problem u mob. imam Samsung J3 Galaksi 2017 g. neznam!

Imam isti mobitel, koristim Crome i bez problema mogu otvarat forum i sve mi radi normalno. :roll:

oJp8hln.png

Brzi vlak (744 "Cibalia") iz Vinkovaca, Strizivojne Vrpolja, Slavonskog Broda, Nove Kapele - Batrine, Nove Gradiške, Novske i Banove Jaruge, za Ivanić Grad, Dugo Selo i Zagreb dolazi na treći kolosijek.