Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Tram69

Dijakritički znakovi

Recommended Posts

Pozdrav, nakon što napišem neki post, te ga naravno objavim, ali ipak nešto imam za edit-ovati, te kad opet pustim objavu, svi dijakritički znakovi se pretvore u kineska slova, zato sam krenuo nakon edit-ovanja stavljati umjesto š, s... zna netko u čemu je problem? Aktivan sam u temi ZET tramvaji, pa eto da se zna zašto pišem zasto, a ne zašto i sl. Hvala

Ja forum preko mobitela otvaram na klasični način, preko web preglednika i nikad nisam imao problema oko pisanja.

Brzi vlak (744 "Cibalia") iz Vinkovaca, Strizivojne Vrpolja, Slavonskog Broda, Nove Kapele - Batrine, Nove Gradiške, Novske i Banove Jaruge, za Ivanić Grad, Dugo Selo i Zagreb dolazi na treći kolosijek.

Pozdrav, nakon što napišem neki post, te ga naravno objavim, ali ipak nešto imam za edit-ovati, te kad opet pustim objavu, svi dijakritički znakovi se pretvore u kineska slova, zato sam krenuo nakon edit-ovanja stavljati umjesto š, s... zna netko u čemu je problem? Aktivan sam u temi ZET tramvaji, pa eto da se zna zašto pišem zasto, a ne zašto i sl. Hvala

To je zato jer na mob. imaš uključenu takvu aplikaciju pisanja slova, moraš ju ukloniti i staviti na normalna slova i više ti se to neće pojavljivati.

To je zato jer na mob. imaš uključenu takvu aplikaciju pisanja slova, moraš ju ukloniti i staviti na normalna slova i više ti se to neće pojavljivati.

Ali samo na ovom forumu, dok na drugima ne

Koristi nativni mobile forum a ne tapatalk i sve će biti u redu.

Da li su drugi forumi isto IPboard? Koja verzija? Koji update... To su sve neka pitanja koja bi trebala biti odgovorena da bi mogao reći da je "do našeg foruma". Možda drugi forumi nisu uopće IP board...

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

Jesu IP board, ali dobro vidim da nitko nezna pravo objašnjenje, pa onda hvala svima koji su pokušali nešto objasniti po pitanju da postavke pogledam, a tapatalk ima iste postavke za sve forume kad se jednom postave.

Jesu IP board, ali dobro vidim da nitko nezna pravo objašnjenje, pa onda hvala svima koji su pokušali nešto objasniti po pitanju da postavke pogledam, a tapatalk ima iste postavke za sve forume kad se jednom postave.

Pa pitao sam te koje su verzije IP boarda, ali mi nisi odgovorio - jer da jesi, išao bi gledati changelog između te i naše verzije.

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

ščćđž

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro

Kao što vidiš, problem je onda ili u verziji tvog Tapatalka ili u tvom mobitelu.

pisem i ja sve bez dijakritickih znakova jer nemam hrvatsku tipkovnicu, a ne da mi se ekstra dodavati hrvatske grafeme jer njihovo nepostojanje apsolutno nikako ne utjece na razumljivost napisanog...

ȆЎ覚

Svi dijakritici, veliki i mali, pretvorili su se u ovo gore. Kako da nadjem taj log file? HUAWEI P10 lite

Deda je vozio seriju 32

Ja sam samo običan ferroequinolog

ščćđž

Meni isto radi čščđž, ali kad idem uređivati post to se prretvori u nešto sasvim deseto