Jump to content

Od Kupljenova do Đurmanca scugekom


Kupljenec

Recommended Posts

Jako lijep putopis, najvise mi se svidja slika 7022 u Zaboku, tu se bas iz super kuta vidi taj vlak... Stajaliste u Kupljenovom mi nekako izgleda dosta "moderno" za SFRJ pojmove, da li znas jel ta zgradica obnavljana negdje u 90-ima? Premlad sam da se sjecam... Iako koliko vidim bas ne sluzi svrsi...

 

Dosta rijetko korsitim tu prugu za KR, svega 2 puta u zivotu da budem iskren sam njome putovao, pise u izvjescu da pada brzina od Zaboka do Krapine od iduceg VR-a na 50km/h ali iskreno mislim da se to niti ne bu previse osjetilo u voznom redu obzirom da su na tom potezu stajalista/kolodvori u relativno kratkom razmaku a i kad sam putovao prije godinu-dve, cak sam vise imao osjecaj da se vozim 50 nego 60 km/h :wink: Svakako ne bi bilo od stete neki brzi remontic potegnuti i na tom djelu za par godina....

Link to comment
Share on other sites

Fala svima, a kaj se tiče kolodvora je obnavljen ti je nakon 90-tih,tj malo malo se nekaj dela, jer nutra je doma jedna gospođa sa decom mislim, dela nekaj u hžu, pa malo malo nekaj se dela, istina nije dugo već niš delamo ali dela se.

Neko vreme je ta gospođa i karte prodavala tam, sad više niti to. Opet žalosno je kad pada kiša nemaš se kam skriti od kiše.

 

New York-Paris-Peckham

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...