Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Od 1. listopada idu 5. po redu izmjene voznog reda. Da li se vec zna ima li kakvih novosti? Konkretno bi me zanimalo u vezi dionice Zapresic-Zabok, da li ce biti zatvor pruge u odredjene sate od ponedjeljka do petka ili i vikendom?

Pozdrav iz Stubaka

Nešto se šuška da će otvaranje prometa na dionici Zaprešić-Zabok biti pomaknuto na 1. studeni

Danijel

Od 1. listopada idu 5. po redu izmjene voznog reda. Da li se vec zna ima li kakvih novosti? Konkretno bi me zanimalo u vezi dionice Zapresic-Zabok, da li ce biti zatvor pruge u odredjene sate od ponedjeljka do petka ili i vikendom?

Uvode se 2 para pograničnih vlakova Zagreb-Dobova.

Nešto se šuška da će otvaranje prometa na dionici Zaprešić-Zabok biti pomaknuto na 1. studeni

Kad se mjenja sat? Čini mi se da bi otvorenje trebalo biti taj vikend?

Od 1. listopada idu 5. po redu izmjene voznog reda. Da li se vec zna ima li kakvih novosti?

5. izmjene su već nastupile na snagu, 02. 09. 2019. Nazanimljivija promjena je ta da vlakovi 820/821 više nemaju zaustavljanje u Remetincu.

Uvode se 2 para pograničnih vlakova Zagreb-Dobova.

Koji je raspored ovih pograničnih vlakova ? Na HŽPP stranicama ne mogu pronaći tu informaciju, a nema je ni u objavljenom ažuriranom kuriru iz rujna ove godine.

Vlak 7001 *

Dobova 8:15

Zagreb GK 8:56

Vlak 7002 **

Zagreb GK 20:03

Dobova 20:44

Vlak 7003 **

Dobova 20:52

Zagreb GK 21:33

* Vlak vozi od 5.X 2020. (klasični sastav). Vagon dolazi u Dobovu u sastavu vlaka 212. Dan prije prestaje voziti vlak 499.

**Vlak vozi od 3.X 2020.

Hvala Bruno ! :palac:

Iako moram priznati da sam se nadao nekoj jutarnjoj vezi iz Zagreba ....

Hm, no ako ovi vlakovi voze tek od listopada 2020, onda je informacija o ovim vlakovima postana u krivu temu .... :hm