Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net

Recommended Posts

Ne znam jel izvedivo (nisam googlao) da se sa foruma makne post counter.

Nažalost umjesto da pokazuje statistiku, dosta članova se vodi za time da ima što veći broj...

Možda ne bi bilo loše ako se može i ako forum ima mogućnosti da se ukine broj nego da se eventualno postavi neki status koji bi se mijenjao svakih cca 1000-2000 postova...

Npr. bug.hr forum je imao statuse u skladu sa svojim nazivom:

Početnik

Larva

Biljna uš

Moljac

Krpelj

Bubamara

Bubamara na steroidima

Bubamara sa minigunom

Admini? Modovi? Ostali?

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

Slažem se za ove "nazive" (naravno ne za ove od bug.hr-a :grin:), po mom mišljenju bolje i zabavnije nego brojač postova.

...dosta članova se vodi za time da ima što veći broj...

Ako misliš na mene (a znam da misliš), krivo si shvatio. Dakle meni nije u interesu imati što veći broj postova, nego sam htio samo zabilježiti tu i tamo koju stotku da se zna, kako sam već i prije napisao, kolika je gustoća mojih postova, odnosno, koliko često mjesečno pišem postova, i time iskazati moju aktivnost na forumu (i to se može nazvati aktivnošću, jer u svakom postu nešto i napišem, a ne samo onako da se zna da sam tu ili bez veze).

Uostalom, nemoj izmišljati jer "ti se tako čini", osobno mislim da nikome nije u interesu imati što veći broj postova, jer, čemu ti to služi?

@Linija1, ne mislim na tebe, al kad sam pročitao u temi onda je to bio povod na svakojake uzroke koji su se događali u zadnjih cca 1 god...

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

Admini? Modovi? Ostali?

Čemu komplicirati ? Post counter se prikazuje već 12 godina, tj. od stvaranja ovog foruma. Stotine i stotine forumaša su pisali na našem forumu i nikad nije bilo nekog velikog problema oko prikazivanja broja postova. Moram priznati da ne vidim ni razlog ni povod da bismo sad išli nešto mijenjati po tom pitanju.