Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Anton

11 godina foruma zeljeznice.net!

Recommended Posts

Dragi forumaši i forumašice ( mada ste u manjini :grin: ), prošla je još jedna godina i tako da ove 2016. godine forum puni svoju 11 godinu postojanja. Hvala svima što sudjelujete, neka se samo tako i nastavi. :)

Evo i prtscr od današnjeg dana, da ostane za arhivu.

TCNf9fZ.jpg

Te, kako bih nastavio tradiciju, moram i sebe staviti. :mrgreen:

F3mjwGu.jpg

Znači, već 11 godina traje ova moja ovisnost o forumu ? Nema veze, neka samo tako nastavi :grin: :grin:

I ja svoje sudjelovanje na forumu cesto opisujem sa terminom 'ovisnost'... :)

Ali da - dobra je to stvar koja vec 11 godina traje!

pozdrav

toma

Three Blind Mice

I ja svoje sudjelovanje na forumu cesto opisujem sa terminom 'ovisnost'... :)

Ali da - dobra je to stvar koja vec 11 godina traje!

Sve je izlječivo - npr kolapsom FotoBujola...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

A šta vrijeme leti ... pa k'o da smo se jučer okupili u "Medvedgradu"

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

Cestitam:)

Cadillac is a true luxury brand compared to BMW

BMW is not even luxurious, its just an boring thing

Bravo, sjajno!

Ako se ovak nastavi možda u Vrapču osnuju odjel za odvikavanje. :kul3

Bok!

Ante

41830019715_d1a15f23c9_o.jpg

42012054674_dc7b12daa5_o.png

a035.gif

Ali ucjek kad su bil okavi događanje ili ovako godipnjice uvjek je pristan tan Anonimus yuser i čestiram na 11 al ismao onj staroj ekipi koja je bila kad sam tek došao na foum ovo sad je žali bože

Čestitke najprije Antonu i administraciji, a onda i svim forumašima koji pridonose da ovaj forum bude poučan i zanimljiv.

We are #aweSOME

Ali ucjek kad su bil okavi događanje ili ovako godipnjice uvjek je pristan tan Anonimus yuser i čestiram na 11 al ismao onj staroj ekipi koja je bila kad sam tek došao na foum ovo sad je žali bože

:roll:

Već drugi dan gledam i nemrem odgonetnut kaj je pisac htel reći (a smatram se dobrim odgonetačem Drempinih postova) ... c090.gif

Tumačenje (pokušaj), budući da ima interesa da se to protumači:

"Ali uvijek kad su bili ovakvi događaji ili ovakve godišnjice, uvijek je bio prisutan Anonimus user (tu se vjerojatno misli na Antonov screen shot gdje se vidi i koji su članovi prisutni taj čas kad je screen shot rađen). I čestitam na 11, ali samo onoj staroj ekipi koja je bila (prisutna) kad sam tek došao na forum. Ovo sada je "žali Bože".

:kul3

Bok!

Ante

a035.gif

Dobro, "anonymus user" je lako protumačiv - to je sam Anton (s *). :kul2

Meni je sinulo da sam na forumu tek pol od jubilarnog razdoblja. :huh:

Ovo sada je "žali Bože".

:kul3

Fala im... (ja, naime, stigao koju godinu kasnije)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Db nije jer aninimnu korisnik su ti u večini slučajeva moderatori koji se skrivaju kad je neka ozbiljnija tema i moj staž tu je več više od pola navršene godišnjice foruma

Db nije jer aninimnu korisnik su ti u večini slučajeva moderatori koji se skrivaju kad je neka ozbiljnija tema i moj staž tu je več više od pola navršene godišnjice foruma

Pa baš i ja jesam "anonimni korisnik" i kod prikaza korisnika, meni uz nick stoji * (dakle ovako: DB*) - ostali moj nick ne vide na popisu, ali se svima prikazuje koliko taj trenutak ima anonimnih korisnika. :)

Dakle, Anton svaki put kad napravi skrinšot, pojavi se njegov nick sa zvjezdicom i u popisu jedan anonimus. :kul2

...u večini slučajeva moderatori koji se skrivaju kad je neka ozbiljnija tema...

:kul3 :kul3 :kul3 :kul3 :kul3

Motrimo iz prikrajka! :twisted:

Pa, nije ovo MI5! :lool

Pozzzzzzz!

Ante

a035.gif

...u večini slučajeva moderatori koji se skrivaju kad je neka ozbiljnija tema...

:kul3 :kul3 :kul3 :kul3 :kul3

Motrimo iz prikrajka! :twisted:

Pa, nije ovo MI5! :lool

Pozzzzzzz!

Ante

Naravno, ovo je MI-6. :kul

Serija 05 je zakon!

Naravno, ovo je MI-6. :kul

A vi se to internacionalizirali :ceka:!?

Meni to više davalo na OZNU (jer OZNA sve dozna) :lool

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

Pa baš i ja jesam "anonimni korisnik" i kod prikaza korisnika, meni uz nick stoji * (dakle ovako: DB*) - ostali moj nick ne vide na popisu, ali se svima prikazuje koliko taj trenutak ima anonimnih korisnika. :)

Dakle, Anton svaki put kad napravi skrinšot, pojavi se njegov nick sa zvjezdicom i u popisu jedan anonimus. :kul2

Samo admini vide sve skrivene usere online i svi oni imaju oznaku * iza nicka. Ali to je potpuno nebitno za kvalitetu foruma, a isto tako i za način izražavanja u postovima anonimnih usera, tako da ne razumijem Drempine prigovore vezano na anonimuse. Kad se objavi neki post, ionako uvijek lijepo piše tko ga je napisao, bio on u tom trenutku anoniman na forumu ili ne.

Recite gušt vam je podcjenjvat da fino se izarazim for je to gori ste nego malla djeca jer iam iskustva sa penzičima po evnetima , u ostalom ja ne zaboravljam kakvim sam sve situcaijma bio radi foruma i radi nečije ljenosti i ne brige da ne gvorim pametovanja i najvažnije krivog iznošenja moje struke tolo bogm ekluturannije ovaj forum i zato sam rekao da je stanje žali bože

Samo admini vide sve skrivene usere online ...

MI PET, MI ŠEST ... c072.gif

... Ali to je potpuno nebitno za kvalitetu foruma, a isto tako i za način izražavanja u postovima anonimnih usera, tako da ne razumijem Drempine prigovore vezano na anonimuse. ...

Drempina sumnjičavost doprinosi napetosti foruma. :kul2

Recite gušt vam je podcjenjvat da fino se izarazim for je to gori ste nego malla djeca jer iam iskustva sa penzičima po evnetima , u ostalom ja ne zaboravljam kakvim sam sve situcaijma bio radi foruma i radi nečije ljenosti i ne brige da ne gvorim pametovanja i najvažnije krivog iznošenja moje struke tolo bogm ekluturannije ovaj forum i zato sam rekao da je stanje žali bože

Ako te ovaj forum ugrožava na bilo koji način, zašto visiš na njemu?

Jesi mazohist?

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk