Jump to content

XX. susret željezničkih modelara s burzom modela u Zagrebu 5. prosinca 2015.


Stanley

Recommended Posts

Danas je u Zagrebu održan jubilarni dvadeseti susret željezničkih modelara s burzom modela u organizaciji KŽMZ - Kluba željezničkih modelara Zagreb. Bila je to prilika da se opet sretnu mnoga poznata lica iz kruga ljubitelja velikih i malih željeznica.

Moja malenkost je imala posebno zaduženje u ime KŽMZ, o čemu ne bih opširnije, ali sam se uspio podružiti s povećim brojem starih forumaških prijatelja pa i upoznati poneko novo lice. Ovdje prenosim nešto od svojih dojmova, a drugi sudionici će naravno prenijeti svoj doživljaj ovog okupljanja.

 

Rijeka vodi na tablici 1. HNL pa je u redu da sretnem najprije Riječane. Došla ih je čitava satnija, a ovo su Narcis i Jean:

 

wwXBV9Z.jpg

 

Starog meštra Pfaffa htio sam iznenaditi s leđa, ali me nanjušio:

 

ec23pVG.jpg

 

Sjeli smo za stol, a torbe su nam se zaplele u gordijski čvor:

 

FSId3ec.jpg

 

Za susjednim stolom je naš forumaš danijellikar (lijevo), drugog gospodina ne poznam:

 

qooOYl2.jpg

 

Može još jedno pivo kad si već navalio:

 

EOxFXNW.jpg

 

Kao forumaški veterani imamo pravo na zajedničku sliku:

 

SPZdfMC.jpg

 

Pridružio nam se i Portos:

 

JSL1vjO.jpg

 

Rebus:

 

NwmuH8F.jpg

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Modelarske legende Borna i Sini:

 

mGXzjkV.jpg

 

Sini i Lovac_na_pruge:

 

iLpISCW.jpg

 

Društvo pred ulazom - gospodin koga ne poznajem, štacionac Damir i SBB-CFF-FFS:

 

6ZnZhoz.jpg

 

Tko pogodi čija je ovo registracija vodi na škarpinu u nekom splitskom restoranu:

 

gKGIpns.jpg

 

Tajnik KŽMZ Lucijan:

 

ufe9oKE.jpg

 

Jedan neočekivani susret - naš bivši administrator… pogodite tko:

 

wPmxALw.jpg

 

Riječko-zagorski lobi nešto raspravlja:

 

JENASk6.jpg

 

Čuj stari, ovo ti je jako skup hobi:

 

bNtDfmd.jpg

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Pfaff je nabavio rudničku željeznicu, a za što mu treba predočiti će sam:

 

Q8iG4kn.jpg

 

Na ovom susretu prvi put sam osobno upoznao našeg forumaša Zorana_ST. Evo ga u društvu s Portosom:

 

urWbtBP.jpg

 

Red je prenijeti i druge dojmove s današnjeg druženja. Za početak maketa Vedrograd, već opisana u jednoj od tema na ovom forumu:

 

9XbMxJA.jpg

 

HCy69aJ.jpg

 

Malo izložaka i atmosfere s burze modela:

 

DpyWkQX.jpg

 

xtlxu6e.jpg

 

CjYkv4X.jpg

 

ihQs7fJ.jpg

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Najprije da razjasnim rebus- ako popiješ Coca-colu i kavu vidjet ćeš puno miševa!

Na kraju predzadnjeg posta je Vladimir Hervoj (sa 3 H0 hladnjače a ostalo je N) koji je aktivan od prvih dana Kžmz-a (i vjeran N-u).

Ja sam snimio samo par slikica, na prvoj je Kameni most (Davor iz Zg), moja malenkost, Hyperion i njegova lijepa družica

https://photos.google.com/album/AF1QipN16JWg18JxRd-sTb5hJyB-H868Pyy0KOnIhIex/photo/AF1QipPJf6Db_csW3A6aYvcqi7buVUGetbckfWxOb-dA

Na drugoj je uvijek jaka ekipa iz Koprivnice sa Vladom iz Osijeka (?)

https://lh3.googleusercontent.com/keuqzUW-smIK_wbq5Ns_NWv-pDmQhWJWxl2NHdJPV6F3NkLa560Aywng-iNFfOmlRsyEkRobo2H8rVj4cmn3S_z-V3iVi0NIyJd-jF3hV7hxeLhfDHAps206ZmgzE-hdNj3ZY6on8hunrHRerg27Fhi99wrHaDtPb2NgE4DHnvG24mDqTR4uhLgwSGEmGYLYskwZK5Yj8JGBwa29YHXEa1joDyh1_vmGQ8FQf7DDy15pXq-LFQaxC_XwMKQGthd2mgC79XHVFglPYxsc2oPh4_n1sooWGAFrrsnnyfI73n7h6thxKzbqBj1OkKGNnhLfyAVW0I1FVfQcloFmo90Ij8Yf4BWUsiN_0qlMbOAQsvM-ymUf1EdFZSfgX1GW68fiBMijZpUveEcoUZb4sWrmjc5X6KVC7sD-0kqElaUUllVIKOO6VZkelaqF5dzKr7jVyGHOUGo5teKucGfyYpqyv7__wk9nSi1bej2vYz8EwwIr6LjYVO5Y6hDCW9NogkDIbFHeyl6Rn0on3GXC7kT0S01F7sg9UB5Z3eylyNZ7bk8a=w922-h599-no

Pazili su ispod koje reklame će sjesti!

https://lh3.googleusercontent.com/149T1MflgzoHp_IwbXFkHN_yz-D1OVLNC95pNIar-sRX0_6J8EOH5Faf-PHCAZKSYJHZsUfxHBOBBnggN9UMr_ftK5UA75VZlz8T3k3WmsKMdphW21qWU0W2OsA8-r2qPYuY9CXMciB5ejTFecHoo960bjYfoVxpKsjKjE-OwlDAh2rK4waMDhbFJGaY74Ialm_vRomuQuBRI0TYXUq5ng3ya9_ZDx_FHhITNLUfD9XEH7LhzVWVPRTTRWyTc_feDccXe1N_63bfxY5cLG0BNAV8cIxivNkAiJv20czlM27jwd40g3Evq4lbQSFh-3hOvQqyhjfdgcmlEWTWrxBTUlLrk2i2itHOgVNe4cAGDKDYFjds8TNI96RCOsydnK0xvUpHhIYREJM7oXBWty7tiRW_4Zsao0yxIuJ9h2RtZ3nsRKDqvuapmUJrxh0NNr8LHauK39mOsu7LXR_uwddnaE1BQyDji5orAqJSkmnX_Ukt1MLjeWTT8t58GSYdqA4bhhaA7vFN-oMhWVeMGNtxIuuTTE8XR7Q8E4k4akyN2xa6=w993-h599-no

Bilo je i starijih od mene koji su zaslužili slikanje

https://lh3.googleusercontent.com/rre0UtTQTqhrw5q-ARtH1FD5PfTqlXlHpE3KvfyBWH3OsvPwwFH-kFzAJofT-nsFcwWJFQF-qX6Hm1e2q8Q7AWFSN2kfmb59DJVuaN88SXrW7AcRpDfKQdnf6vFsyWRU0XGIfMT9CprM0U0UVv5mbfWp6ghUfWdNxm6MpFTa9Uycit9bBnPdccRUw7ewPrIM-Nh8g3PFmN4T9tf0Rzx7rOzwCa8nKwW56-z6hi_zYqgSfKW6WJynsBEmj713DCFWe0CfbqHkjcbNK1eBtBuca8Qip660AAMjd9szE63m57lhPUfigUnJ8r-FumdYnbnExFzh8D02KXqmbjMSoyirvlcRAa9vIYG7pIDNvLQzEcV6CoY_Bv1AEyVlsgjhETS70QzWWN5_uv63gcu96uSvciRiT4E14KUNCsd_9ZcWablBldu8DosOtV6Kbjbs0QFmpr5yWpGaeVpN-GUXh5ZfavEUF9Heq071l8VUjEiiCPYAZtBxUnwGCX_AEUIJ5c9rtE9hCZaq0tcUwqXOJ15kXOWgEdLlzaGUwiUAQpLf1Xg1=w797-h599-no

/nije mi jasno zašto mi nije moguće staviti slike sa google-a koje sam i ranije mogao staviti pa sam stavio linkove? Moderatori molim pomoć i hvala!/

 

Link to comment
Share on other sites

 

Društvo pred ulazom - gospodin koga ne poznajem, štacionac Damir i SBB-CFF-FFS

 

gospodin je SKY

 

 

Jedan neočekivani susret - naš bivši administrator… pogodite tko:

 

Ma jel to Erraser????? Sto godina.....

 

 

Danijel

Link to comment
Share on other sites

Stanleyu sam bio obećao da ću svoje impresije nadovezati na njegovu temu, ali ipak nisam odolio. Sljedstveno tome, moje izvješće si možete pogledati tute:

 

Kako sam bijo na XX. susretu željezničkih modelara u Zagrebu (5. 12. 2015.)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...