Jump to content

Provincijalac u Metropoli XXXIII.


Pfaff

Recommended Posts

Tamo je prije bilo odlagalište auta od Zagrebparkinga koji su doveženi na pauku zbog krivog parkiranja!

 

an_smiley.gif

 

Nije li na tom prostoru prije odlagališta bilo nogometno igralište NK Sloga... ?

 

 

Medo

----

 

The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong.

Link to comment
Share on other sites

Nije li na tom prostoru prije odlagališta bilo nogometno igralište NK Sloga... ?

 

Neko nogometno igralište je bilo, ja se toga sjećam ali ne pamtim ime kluba.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

 

Neko nogometno igralište je bilo, ja se toga sjećam ali ne pamtim ime kluba.

 

To je prvotno bilo nogometno igralište od NK "Sloga",klub je osnovan 1954.godine do promjene imena kluba dolazi 1977.godine kada klub mijenja ime u NK " Gredelj" da bi od 1994. godine opet bio NK " Sloga". Od prije nekoliko godina nogometni klub nosi sadašnji naziv NK "Sloga Gredelj".

 

Država je 2009. godine NK "Slogi Gredelj" vratila nogometni teren (ucrtan u zemljišnim knjigama) i klupske prostorije, da bi im Grad Zagreb to oduzeo 2011. godine.I zato danas imamo aferu zvanu Strojarska bb za koju treba da odgovara gradonačelnik Miki i njegovi jataci.

 

Srdačan pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Evo Pfaff i ja pročitao XXXIII nastavak. Kao i inače super si to prezentirao. Da sam znao da dolaziš...ne bih došao jer sam biciklirao :-)

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Jako lepo. Zakaj si ne kupiš ZET vrojednosnu karticu, i na nju uplatiš 30 kn i onda na validatoru uzmeš dnevnu. Praktičnije je jer se ne mora pazit na papirnatu kartu i činjenicu da se može zgužvat,izgubit...

Samo 1.razred !

1.'st class only !

Link to comment
Share on other sites

Jako lepo. Zakaj si ne kupiš ZET vrojednosnu karticu, i na nju uplatiš 30 kn i onda na validatoru uzmeš dnevnu. Praktičnije je jer se ne mora pazit na papirnatu kartu i činjenicu da se može zgužvat,izgubit...

Hvala na prijedlogu, but I'm too old for this... Meni su te igre s kupovanjem nečeg nevidljivog nečim isto tako nevidljivim, jako antipatične. Da ne velim da mi to zvuči malo oko riti v žep. A i ZET ima opaku navadu da povremeno neke artikle kod njih nabavljene proglasi više nevažećim

A i ne gubim kartice - imaju one svoje mjesto u šlajpiku!

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...