Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Osmi putnik

Specijalni teret

Recommended Posts

Na željezničkom kolodvoru Vinkovci iza skladišta nalazi se desetak tenkova koji navodno idu na vlak pa za Njemačku(ne znam je li informacija točna). Tenkove čuva vojska zato ih nisam slikao.

Na željezničkom kolodvoru Vinkovci iza skladišta nalazi se desetak tenkova koji navodno idu na vlak pa za Njemačku(ne znam je li informacija točna). Tenkove čuva vojska zato ih nisam slikao.

Za ovu je godinu specifično naše sudjelovanje na vježbi Combined Resolve XII, koja je planirana u kolovozu u Hohenfelsu u SR Njemačkoj. Ondje ćemo sudjelovati s Tenkovskom satnijom u ulozi suprotne strane (OPFOR). Na vježbu upućujemo 65 pripadnika Brigade, odnosno 16 tenkova i njihove posade.

https://hrvatski-vojnik.hr/od-americkih-partnera-dobivamo-pohvale-za-sudjelovanje-u-aktivnosti-u-poljskoj/

Evo i fotografija spomenutih vojnih tereta.... Nisam baš htio bliže prići njima.... Stavim i fotke sa fotoaparata za koji dan.

JiPm4XNh.jpg

Nakon 5 dana stajanja kod skladišta konačno su odvezli vagone na kolodvor

4grh1p7h.jpg

dh3MYpJh.jpg

I odlazak vlaka za Njemačku, vukla ga je Train Hungary 0900 001

WyeO9LRh.jpg

IS9w4v5h.jpg

CYmleNmh.jpg

EXcXv8yh.jpg

Cadillac is a true luxury brand compared to BMW

BMW is not even luxurious, its just an boring thing

Jučer oko 10:45 h u kolodvoru Savski Marof (snimljeno iz vlaka u kretanju pa su fotografije loše):

CsFk24p.jpg

yxGZE5z.jpg

31jH6bw.jpg

VABzXa6.jpg

Serija 05 je zakon!

Ja nisam vidio nikakve oznake. Vjerojatno pripada Bundeswehru.

Serija 05 je zakon!

Čiji je ovo putnički vagon?

Njemački, vagon je isključivo za prijevoz vojnika koji idu na vojne vježbe, tip vagona je je Bcmkh.

Imaš slika tih vagona na googlu:https://www.google.com/search?q=bcmkh&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj46JXUqvPjAhUEy6YKHf_VAv0Q_AUIECgB&biw=1527&bih=825&dpr=1.1#imgrc=_

Imam i ja slika tog vagona al naljepit ću za koji dan....

Cadillac is a true luxury brand compared to BMW

BMW is not even luxurious, its just an boring thing

Zanimljivi vagoni viđeni danas na OS kolodvoru. Zna li tko o što bi to moglo biti na njima? Izgledaju mi kao neki rotori... 

20191129_160233.jpg

20191129_160235.jpg

20191129_160435.jpg

20191129_160445.jpg