Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Anton

10 godina foruma i 500 000 poruka!

Recommended Posts

Nisam imao tradicionalnu temu povodom godišnjice foruma, jer sam čekao polumilijunski jubilej, pa zato sada otvaram ovu temu.

Dakle, jučer, 27.04.2015., nakon 10 godina foruma, napisana je i 500 000-ita poruka na ovom forumu.

Hvala svima što sudjelujete i doprinosite ovom forumu, jer bez vas dragi forumaši ne bi niti bilo ove brojke. :)

500000_zpso8puuysd.jpg

ja500000_zpsrb3maxft.jpg

an_smiley.gif

Lijepa brojka i drago mi je što sam član.

Medo

----

The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong.

Lijepa brojka i drago mi je što sam član.

To mogu samo potpisati.

A nije mi mrsko što je od tih pola milijuna poruka 2,37% poteklo od moje malenkosti.

Guzda, idemo dalje!

Serija 05 je zakon!

Pisac 500.000-te poruke je trebao za nagradu dobiti doživotno pravo besplatnog pisanja na 4umu (ili tako nekako...)

Bilo kako bilo, bili smo vrijedni. (2,73% su mojih!)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

A svoj postotak postova ne želim ni pokušati računati :mrgreen:

Pomoć FERovcu u kompliciranim matematičkim operacijama: 3,81% :mrgreen:

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Čestitke!!

Cadillac is a true luxury brand compared to BMW

BMW is not even luxurious, its just an boring thing

Istinabog, našlo bi se u tih pola miljuna i kojekakvih mig-mig, trep-trep, cmok-cmok (a da zabranjena žuta lica i ne spominjem grin.gif) ... al nebumo dalje coprali. :kul2

Istinabog, našlo bi se u tih pola miljuna i kojekakvih ...

... vrlo pametnih i počnih postova iz kojih smo svi u početku foruma učili o samom ustroju željeznice :mrgreen: .

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

Ja isto tako zagovaram kvalitetu naspram kvantitete. Po toj logici, ništa čudno da je u početku bila velika količina postova gdje smo svi mi učili o onome što nas zanima, neki više, neki manje pa je tu bilo i svakakvih pitanja kao i odgovora. Ne bih imao ništa protiv da se i u sljedećih 10 godina foruma o postanju govori u kontekstu "malo ali kvalitetno", ne "puno, nečitko, i nebitno". ;)

S toga, hvala Antonu na pokretanju foruma, a mi ćemo se i dalje truditi da forum ostane na nivou na koji je došao u ovih 10 godina, dapače da ide nabolje, a svakako za to ima prostora, mogao bih vrlo konkretno ali nisu tema kritike. Čestitke svima!

Lijepa brojka. Ja osobno u ovih 500 000 poruka sam našao 90+% stvari(što namjerno, što slučajno) koje su me zanimale po pitanju željeznice i putem samog foruma sam naučio, razumio i saznao puno toga po pitanju iste. Isti taj forum me pomalo bacio u vode kojima se nisam bavio prije učlanjenja. Iako moj doprinos do sada nije bio velik, kao ni "radni" staž, doprinos drugih mi je omogućio ovo što sam prethodno napisao i zato HVALA. :)

Ja isto tako zagovaram kvalitetu naspram kvantitete. ...

Staro pravilo je da jedno nejde bez drugog. Ko yin i yang. Lolek i Bolek. Black & Decker ...

Viš odma gore kak jedno prelazi u drugo. :kul

Staro pravilo je da jedno nejde bez drugog. Ko yin i yang. Lolek i Bolek. Black & Decker ...

... Huso i Mujo...

HMLogo.jpg

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Kim Jong Il - Kim Jong Un

Maknimo šalu nastranu.

Gledam kud me dovela stara obiteljska fotografija I nije mi žao.

Deda je vozio seriju 32

Ja sam samo običan ferroequinolog