Jump to content

Forumski roštilj 2014 - Varaždin


STIB

Recommended Posts

Macosa 008 s kojom ću ići

P1020760_zpsc8bfc0b1.jpg


Na povratku sam imao sat vremena u Koprivnici do Podravke pa sam otišao do depoa.

Okretnica

P1020764_zpsac7c46b4.jpg


Depo Koprivnica

P1020765_zps303e6cc8.jpg


Švedovi

P1020766_zps70f3549c.jpg


Pregled 2062 036

P1020768_zps13ab79e2.jpg


2044 013

P1020774_zps3ebafa14.jpg


Kramp 002

P1020776_zps29a1f817.jpg


2062 026 došla s teretnim

P1020777_zpsef29371b.jpg


Dolazi Podravka

P1020789_zpsb2bf3128.jpg


2044 013 dolazi na vlak

P1020790_zps242b17fa.jpg


Ispričavam se na malom OT, ovo sam stavio tu jer je dio odlaska i povratka sa roštilja.

Pozdrav iz Valpova!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je, dečki, ne može to tako!!! Nema me mjesec dana na forumu, a vi već uspijete tradicionalni srpanjski "hepening" prebaciti usred lipnja i odraditi ga bez mene??? Ajd', lako za mene, ali da nije bio nitko od primorsko-goransko-istarske ekipe???

 

Ovo se ne važi, morat ćemo ponoviti. Samo da se Pfaffu stvrdnu škale, pa da može sići sa kata kuće :kul3

d18bcddd.gif
Link to comment
Share on other sites

Mudro zboriš! :hehe:

 

Čuemo se kad bude prilika za to. Moguće i ubrzo.

 

Na kojoj lokaciji? :mrgreen:

 

***

Ja sam u Zagreb išao sa vlakom 740. Prvo je kasnio u dolasku do Kutine, a onda je počeo kasnit i prema Zagrebu A tek od Čulinca do Borongaja se vozio puževom brzinom uz poduža stajanja na mjestima. To me jako razljutilo, jer sam se uplašio da ću zakasniti na vlak 990.(TMK-2252 me onda zvao - jer se već zabrinuo gdje sam) :neutral: Na sreću stigao sam na vrijeme... Ali ne i da odem u depo pogledat za 2044 011. Pred vlakom su me čekali TMK-2252, Josip i Egérke, a u vlaku sam upoznao STIB-a. :)

 

Nisam ništa fotkao sve do Zaboka. :neutral:

 

SAM_4518_zps380263ee.jpg

Na prozoru STIB.

 

Nikola-Zabok nam se priduržio u Zaboku. S njim sam razmjenio brojeve mobitela pa sam mu javio u kojoj smo garnituri. :)

(Jer su bili Plavci 028 i 008- mi smo bili u 028)

 

SAM_4519_zps660ad0d7.jpg

 

SAM_4520_zps2513fbfe.jpg

 

Razdvajanje pruga za Krapinu, Đurmanec (?) i za Varaždin...

 

SAM_4522_zps88ac420c.jpg

 

Manje kolodvore i stajališta nisam fotkal

 

Bedekovčina (Tam imam rodbinu, i u Krapini odnosno Radoboju imam rodbinu)

 

SAM_4528_zps43dd64e1.jpg

 

SAM_4531_zps3530c231.jpg

 

Zlatar Bistrica

 

SAM_4537_zps38b4294a.jpg

 

Između Z. Bistrice i Konjšćine

 

SAM_4540_zps0c8ea818.jpg

Za kam bi trebala biti ta pruga iliti (po zagorski) štreka?

 

Konjšćina

 

SAM_4541_zpse389706a.jpg

 

SAM_4543_zps74bc2512.jpg

 

Strojevi u Konjšćini

 

SAM_4544_zps52faaf05.jpg

 

Nastavak malo kasnije ili sutra ujutro... :) (Pa ću onda napisat i postavit fotke šta smo obilazili prije dolaska u VŽ depo)

7122white3upjte.gif

Brzi vlak (744 "Cibalia") iz Vinkovaca, Strizivojne Vrpolja, Slavonskog Broda, Nove Kapele - Batrine, Nove Gradiške, Novske i Banove Jaruge, za Ivanić Grad, Dugo Selo i Zagreb dolazi na treći kolosijek.

Link to comment
Share on other sites

Jel istina da je bilo nezadovoljnih?? U kuloarima se šuška da nije to to.

 

Ma, čim nema većine od ovih 4C da nam sole pamet kak je Canon vangalaktički proizvod, sve je bilo posve oporo i komorno.

 

:kul3:kul3:kul3

 

Bok!

 

Ante

Unin_grb.png.29f4a5dacaee32a0dea2e7b9930a22d4.png

 

 

1318035464_logovodoravni.jpg.374c9de55cca2fd0384894b16e3a0dd0.jpg

 

Moja galerija na Photrain.net - https://www.photrain.net/photos/member/ante.klecina

Link to comment
Share on other sites

Jel istina da je bilo nezadovoljnih?? U kuloarima se šuška da nije to to.

Tja, ja sam o tom rekel svoje i prije nek se Stanley odmetnul. :seljak:

Kad sam došel, znal sam (otprilike) kaj očekujem, pa se i nemam pravo žalit. :kul2

Link to comment
Share on other sites

Tja, ja sam o tom rekel svoje i prije nek se Stanley odmetnul. :seljak:

Kad sam došel, znal sam (otprilike) kaj očekujem, pa se i nemam pravo žalit. :kul2

 

Pa, društvo domaćina vrijedilo je više nego da je pol foruma tam, kaj ne? :zivio:

 

Ma, dobro, nije bilo Stanleya i Pfaffa, al bar je mladež bila u orgazmičkom zanosu. Njima je lokacija i društvo bilo super! :kul3

 

 

A ne ne neces me navuci na ta Canikon prepucavanja,ne ne :ljut3:kul3

 

Normalno kad nemaš argumenata da poraziš boljeg. :sm:

Ma, aj džast mejk šit. ;):kul3:kul3:kul3

 

Bok!

 

Ante

Unin_grb.png.29f4a5dacaee32a0dea2e7b9930a22d4.png

 

 

1318035464_logovodoravni.jpg.374c9de55cca2fd0384894b16e3a0dd0.jpg

 

Moja galerija na Photrain.net - https://www.photrain.net/photos/member/ante.klecina

Link to comment
Share on other sites

Znam da je citiranje slika protivno pravilima foruma, no...

 

 

14U0614-038800x600_zps021491a1.jpg

 

… otkako ja ne pišem uvode više nema popisa tko je od forumaša bio na roštilju. Ccccc… A treba pribilježiti za povijest (i radi eventualnog budućeg prepoznavanja).

Neke na milenijskoj slici naravno znam od prije, ali vidim i neka nova lica. Pokušati ću označiti one koje znam ili pretpostavljam da bi mogli biti taj i taj, a druga dobra duša neka me dopuni i po potrebi ispravi. Dakle,

- donji red s lijeva na desno: Marioo, Portos, cucak, Ivog, nepoznat

- gornji red s lijeva na desno: Ante-vž, nepoznat, nepoznat, egérke, nepoznat, drstoka, nepoznat, nepoznat, nepoznat, Zeus, STIB, DB(?), nepoznat.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Moj opći dojam ovogodišnjeg forumskog roštilja je 5+. Posjećenost je premašila moja očekivanja (bilo nas je 18). Žao mi je da Pfaff i Seabral i Renato nisu mogli doći, a nadao sam se da ću konačno upoznati i Stanley-a, ali sigurno će biti još prilika.

 

Vrijeme nas je poslužilo izvrsno da bolje nije ni moglo biti. EMD-a je bilo i viška :D i mislim da su svi ljubitelji istih ponjeli sa sobom samo najljepše dojmove.

 

Iako je roštilj na travi pored nekog jezerca možda spontaniji, mislim da nikome nisu smetali prostrani dugački stolovi i udobne stolice ;).

 

Grill-majstori Portos i STIB vrhunski su odradili svoj posao.

 

Zahvaljujući novom takozvanom "voznom" "redu" HŽ-a, odabir lokacije za ovogodišnju roštiljadu je bio najoptimalniji, jer ako je samo do roštilja, moglo se i u bilo čijem dvorištu roštiljat, a ovako se ipak nešto i vidilo, a i čulo ;)

 

 

 

P.S. ne mogu prežaliti što nisam imao priliku vidit facu prometniku na kolodvoru u Budinščini kad se iznenada zaorila Leslie sirena :D

MI GRADIMO PRUGU - PRUGA GRADI NAS!

Link to comment
Share on other sites

 

- gornji red s lijeva na desno: Ante-vž, nepoznat, nepoznat, egérke, SBB CFF FFS, drstoka, nepoznat, nepoznat, nepoznat, Zeus, STIB, DB(?), Danijel (domaćin) (nema ga na forumu)

MI GRADIMO PRUGU - PRUGA GRADI NAS!

Link to comment
Share on other sites

Znam da je citiranje slika protivno pravilima foruma, no...

 

 

… otkako ja ne pišem uvode više nema popisa tko je od forumaša bio na roštilju. Ccccc… A treba pribilježiti za povijest (i radi eventualnog budućeg prepoznavanja).

Neke na milenijskoj slici naravno znam od prije, ali vidim i neka nova lica. Pokušati ću označiti one koje znam ili pretpostavljam da bi mogli biti taj i taj, a druga dobra duša neka me dopuni i po potrebi ispravi. Dakle,

- donji red s lijeva na desno: Marioo, Portos, cucak, Ivog, nepoznat

- gornji red s lijeva na desno: Ante-vž, nepoznat, nepoznat, egérke, nepoznat, drstoka, nepoznat, nepoznat, nepoznat, Zeus, STIB, DB(?), nepoznat.

 

14U0614-038800x600_zps021491a1.jpg

 

...

 

Milenijska fotografija svih sudionika roštilja...

 

p6141245res.jpg

 

 

 

Da složim bar obadve zajedno, pa da dopunim (onolko kolko znam e050.gif ... napamet):

gornji red - bok Ante Vž, TMK-(pa neki broj), Josip z Velke Gorice, Egerke s Kvatrića, SBB-...(Švajcarac iz Splita), Doktor iz Budinšćine, visoki kaj se češe za vuhom je čini mi se iz Slavonije (?), oniski je Laurus (?) iz Kutine, iza njega je Sakuntala park iz Osijeka, 2044 (njegov broj sam jedino zapamtil :grin:) iz Valpova, Zeus samo za ovaj put iz Zaboka, STIB (kolko sam skopčal, sa Bukovca), ja iz sela kraj Grada Svete Nedelje i domaćin;

doljnji red - Zagi (pa opet neki broj) ... a iz Zagreba (?), Portos iz Zaprešića, Ivog iz Krapine i Nikola iz Zaboka (?).

Link to comment
Share on other sites

 

 

...

gornji red - ... visoki kaj se češe za vuhom je čini mi se iz Slavonije (?) ...

 

Isprika Makozi (Macosa 7121) sa (bivše) L204 ... znači negde iz bjelovarskog kraja. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Joj Stanley da te Marioo vidi da si me zamjenil s njim... :ljut3

 

A kaj mogu kad je slika malo mutnjikava? Recimo Laurusa uopće nisam skužil da stoji s vama (preskočil sam ga u nabrajanju) dok DB nije stavil čistiju fotku. A ti uopće ne ličiš na sebe, kad si to nacrtal bradu i brčiće?

@ DB I ja sam u početku kanil našaliti se s likovima na slici kao i ti. Recimo, za egérke-a bi napisal Al Qaida, a za tebe Južni Križ. ;)

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se setil - poglečte malo bolje kaj SBB-... ima na majici - i kak se je zablenul kad sam mu se predstavil "Darko". Pomislil je da mu je došel moj imenjak 06! :kul

Link to comment
Share on other sites

 

A kaj mogu kad je slika malo mutnjikava? Recimo....

Recimo mozes poci kod okuliste ili u najblizi ducan po novi monitor :ljut3:kul3

 

Emmm sam 14 g stariji i nekih 30 kg tezi od njega pa ako tu ne vidis razliku popstupiti po gore navedenom :kul3:kul3:kul2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...