Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Brunoh

Vozni red 2013/2014

Recommended Posts

Još uvijek na DB ne mogu dobiti novi VR..Odaberem relaciju, datum poslije 15.12. i izbaci neki eror.. Jer ima neko novi kurir il nekaj sličnoga? Odakle crpite sve ove informacije. Hvala.

Samo 1.razred !

1.'st class only !

Ma joj, postao u krivu temu, ali je pitanje isto.. Mislim na novi VR 2014/15...

Samo 1.razred !

1.'st class only !

HZPP novi vozni red jos uvijek cuva kao vojunu tajnu i nije do sada nista javio u medjunarodnu MERITS datoteku, tako da i DB ne moze nista objaviti. Jasno je samo da npr. 158/159, 210/211 te 414/415 ostaju kao i do sada, sa minimalnim promjenama...

Da imamo vlak Budimpešta - Sarajevo preko Šamca; kojom prugom bi on vozio? Preko Drenovaca ili bi bili busevi preko Šamca?

Pozdrav! Nemam pojma jel ova tema dobra za pitanje, ali uglavnom...zanima me dali je moguće znati koji tip vlaka vozi u određeno vrijeme na nekoj relaciji, na primjer Sisak - Zagreb. Konkretno, zanimaju me termini u kojima vozi onaj novi putnički vlak. Prošle godine sam u više navrata putovao u Zagreb i uvijek bi ga ulovio u 12:24, no na povratku ga nikad nisam pogodio. U voznom redu ima odjeljak - vlak, kategorija i naziv. Može li se iz toga saznati išta?

Eto da ti malo pripomognem tu..
Vidim da si novi, pa da ti otkrijem "Ameriku"

Pogledaj na ovaj link: http://www.hz-mapper.net/

Tamo pogledaj pod elektromotorni vlakovi i pod regionalog (6112-001) i prigradskog (6112-101). To su ti novi. Malo prostudiraj i vozni red: http://www.zeljeznice.net/forum/index.php?/topic/14208-vozni-red-u-pdf-u-20142015-hrvatska-i-svijet/

U voznom redu nađi broj vlaka s kojim putuješ i na onom prvom linku kojeg sam stavio ukucaj taj broj vlaka i klikni na "Pregled sastava vlaka"..

Uglavnom, poigraj se malo, skužit ćeš..

Malo ćeš još morati prostudirati serije vlakove i njihove brojeve, pa ćeš znati sve što te zanima..