Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Vlado

Praćenje tema - problem

Recommended Posts

Bio sam isključio da me forum obavijesti o novim postovima i sada kada sam to ponovno uključio sjetio sam se zašto sam to bio isključio :) Naime, kada dobijem obavijest o novom postu na mail mi stigne link. Međutim, taj link me nikada ne odvede na ono na šta sam pretplaćen nego na cijeli forum tako da opet moram tražiti gdje je taj novi post. Naravno, tada opcija praćenja teme gubi svoj pravi smisao, a to je da me klikom na link dovede točno tamo gdje treba. Možda u postavkama ima nešto što sam previdio pa molim za pomoć one koji imaju ili su imali isti problem.

kako se određuje koju će mi verziju stranice uređaj otvoriti. naime, imam PRESTIGIO MULTIPAD 7.0 Ultra+ tablet i na njemu surfam preko Firefox browsera. forum mi otvara kao desktop stanicu, a jednu drugu stranicu koju često posućujem, a link na mobilnu i deskrop verziju je isti, otvara mi u mobilnoj verziji. i sad sam otišao na portal i otvara mi ga kao mobilnu stanicu.

Evo pokušat ću opet... ubih se tražeći temu o dozvolama za fotografiranje jer sam pretplaćen na nju. Pogađate, nisam ju našao pa problem opet spominjem ovdje. Jel mi barem netko može reći jesam li jedini koji ima problem sa time?

Evo pokušat ću opet... ubih se tražeći temu o dozvolama za fotografiranje jer sam pretplaćen na nju. Pogađate, nisam ju našao pa problem opet spominjem ovdje. Jel mi barem netko može reći jesam li jedini koji ima problem sa time?

Pokušaj pogledati ovdje. Možda nađeš što Te zanima?

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Hvala Pfaff, ali moj problem (izgleda samo moj jer mi se čini da nitko od admina ne reagira) je obavijest koju dobivam putem e-maila, a koja me ne vodi na temu koju pratim. I zato molim da uđe u Ustav ovo: Član foruma ima pravo da putem e-maila dobije ispravan link koji će ga odvesti na temu koju prati, a u svrhu očuvanja psihičkog stanja člana tog istog foruma :ljut2

Hvala Pfaff, ali moj problem (izgleda samo moj jer mi se čini da nitko od admina ne reagira) je obavijest koju dobivam putem e-maila, a koja me ne vodi na temu koju pratim. I zato molim da uđe u Ustav ovo: Član foruma ima pravo da putem e-maila dobije ispravan link koji će ga odvesti na temu koju prati, a u svrhu očuvanja psihičkog stanja člana tog istog foruma :ljut2

Aaaaa, to!? Koliko znam, to je jedna od grešaka u 4umskom softveru o kojoj je već bilo govora pa se čeka zakrpa...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Čuj.... meni ni mail ne dodje a kamoli krivi link.

Renato, tamo u postavkama pod tvojim profilom imaš za označiti da ti dolazi obavijest na mail. Na početku teme sam spomenuo da sam to isključivao i uključivao po želji

Renato, tamo u postavkama pod tvojim profilom imaš za označiti da ti dolazi obavijest na mail. Na početku teme sam spomenuo da sam to isključivao i uključivao po želji

Znam... ipak ništa.

Hocu da postam u Cargo dretvi, pa nece i nece da mi primi post!?!?

Probao 3-4 puta nista, jel feler na softwareu ili sam blokiran od strane direkcije?

Probao sam jos 5-6 puta, eto konacno je primijo moj post :hai

No more problems :palac:

Pa lako ti se sredi hlađenje od tjedan dva, onda ćeš bar znati uzroke nemogućnosti postanja.. :kul3

Ma šalim se, eto, dobro da se problem riješio sam od sebe.

:hehe: dobar si :palac:

erkondisen trosi, struja je skupa, besplatno hladenje je uvijek dobro doslo :zubob

Ivog reci kaj ti znaci taj zeleni avatar?

:hehe: dobar si :palac:

erkondisen trosi, struja je skupa, besplatno hladenje je uvijek dobro doslo :zubob

Ivog reci kaj ti znaci taj zeleni avatar?

Radil je u Libiji pa mu je falila ta boja :)

Pa jesam mu miša... Kako je ova obavijest sa ispravnim linkovima?

4ysj.png

I naravno, sve druge obavijesti poslije ove opet po starom :hm

Da ne otvaram novu temu postat cu ovdje, u zadnje vrijeme imam problem sa View New Content "uslugom".

Kad god sam ulogiran i idem pogledati pod bilo koju kategoriju new contenta, javlja mi Sorry, no new content found. Probao sam ocistiti cookieje i cache ali nema razlike. Do nedavno mi je uredno izbacivalo sve nove postove od zadnjeg logina. Sada se za to moram izlogirat i kad sam kao gost taj dio funkcionira kako bi i trebao.

Da ne otvaram novu temu postat cu ovdje, u zadnje vrijeme imam problem sa View New Content "uslugom".

Kad god sam ulogiran i idem pogledati pod bilo koju kategoriju new contenta, javlja mi Sorry, no new content found. Probao sam ocistiti cookieje i cache ali nema razlike. Do nedavno mi je uredno izbacivalo sve nove postove od zadnjeg logina. Sada se za to moram izlogirat i kad sam kao gost taj dio funkcionira kako bi i trebao.