Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Zeus

WRee vagon restorani

Recommended Posts

Još će oni tebe zvat nazad..

Ne Bruno oni nemaju dugog posla nego bavit se samim sobom, svojim plaćama i foteljama, radnicu, putnici, usluga ti pojmovi još nisu došli do njihove moždane prašine i ti su im pojmovi jako jako strani!! Euro je to vidio iz prve ruke i svaka mu čast na volji i trudu, ali sa ovakvim budalama jednostavno nemaš druge nego poslati ih u rodni kraj i maknuti se od njih!! :evil:

Ne Bruno oni nemaju dugog posla nego bavit se samim sobom, svojim plaćama i foteljama, radnicu, putnici, usluga ti pojmovi još nisu došli do njihove moždane prašine i ti su im pojmovi jako jako strani!! Euro je to vidio iz prve ruke i svaka mu čast na volji i trudu, ali sa ovakvim budalama jednostavno nemaš druge nego poslati ih u rodni kraj i maknuti se od njih!! :evil:

Točno tako... Ne treba nadodati ništa više na rečeno.

Baš kao i Tesla; Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.

wree-001-6.jpg

Daj Bože da uskoro skupa sa 002 ode u promet jer bi bilo šteta i apsurdno da stoje u Gredelju.

Baš kao i Tesla; Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje.

wree-001-6.jpg

Taj 002 nije u Gredelju. Danas je dovučen na Glavni i stoji kraj platoa Maksimir. Mimarin 002 stoji kraj Gredeljeve ograde.

Edited by Zeus

Pozdrav! Može li netko provjerit da li je u WRee 001 redizajnirana unutrašnjost ili se ipak radi od "Mimarinom" restoranu 001?

Navodno su izbačeni veliki stolovi i sjedišta, te montirani samo visoki šank stolovi kako bi bilo više mjesta za "partijanja".

wree-001-6.jpg

Danas sam bio nakon 3 godine u 001 koji je Eurocity držao prije, te me zanima koji biser je na maloj kutiji za smeće okrenuo ručicu unutra te sad sa šankovima izgleda drugačije. Fotki nema, a vagon večeras ide kao party vlak za Sarajevo zajedno sa 3 palete cuge koju je prije sat vremena dopremio Roto promet. Iduća destinacija mu je sigurno vlak Helloween party za Rijeku idući vikend, tako da će opet biti temeljno čišćenje restorana.

Edited by Zeus

Iduća destinacija mu je sigurno vlak Helloween party za Rijeku idući vikend, tako da će opet biti temeljno čišćenje restorana.

Ajde nemoj pričati gluposti i nebuloze, tobože pratiš društvene mreže a ne znaš da će za Rijeku ići novi EMV? Okani se širenja svojih neprovjerenih gluposti.

Drempa, ako te toliko zanima tko ju je okrenuo - moja malenkos, jer su na tom mjestu stajala catering kolica tako da je taj koš bio van uporabe svo vrijeme dok su WR vagoni vozili u najmu kod mene. S obzirom da je vagon bio na srednjem popravku unazad mjesec dana , divim se ekipi koja nije "osposobila" koš za otpatke. :lol

wree-001-6.jpg

WRee 001 je bio na SP-u.

|SP|19.10.15.|

DSC_5485_copy.jpg

Brzi vlak (744 "Cibalia") iz Vinkovaca, Strizivojne Vrpolja, Slavonskog Broda, Nove Kapele - Batrine, Nove Gradiške, Novske i Banove Jaruge, za Ivanić Grad, Dugo Selo i Zagreb dolazi na treći kolosijek.

Čini mi se da sam upravo vidio 2 frisko ofarbana restorana na glavnom. Ima nešto na tome?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Čini mi se da sam upravo vidio 2 frisko ofarbana restorana na glavnom. Ima nešto na tome? Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Da, stoje na Glavnom, mislim da nisu friško ofarbani nego su temeljito uglancani. Ići će na party vlaku za Beograd.

Brzi vlak (744 "Cibalia") iz Vinkovaca, Strizivojne Vrpolja, Slavonskog Broda, Nove Kapele - Batrine, Nove Gradiške, Novske i Banove Jaruge, za Ivanić Grad, Dugo Selo i Zagreb dolazi na treći kolosijek.

Zar se ti vagoni zbilja isplate na nekoliko party vlakova godišnje više nego što bi na nekoj redovnoj liniji, logično prvo na pamet pada Podravka?

Usput, šalje li HŽPP svoje restorane na međunarodne vlakove? Ili da mijenja restoran tuđe uprave u slučaju nekog dužeg kvara ili drugih nepravilnosti njihovog vagona.

Nema više restorana na međunarodnim, bar koliko je meni poznato...

Lisinski sigurno nema, Mimara isto, Croatia mislim da ima austrijski vagon, za Zurich nema...

Nevjerojatno, da...