Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Sign in to follow this  
Anton

8 godina foruma

Recommended Posts

Hvala Gazdi na ideji, realizaciji i održavanju (usprkos svim teškoćama i problemima)

Pozdrav iz Zagreba

Eto, došla je i još jedna godišnjica, osma.

A jesi ostario. :luda:

Imao si namjeru okupiti nekoliko desetaka fanatika koji vole željeznicu i stvorio neman s tisućama glava. Pa se sad vadi kako znaš.

Što još reći nego parafrazirati riječi mog uvaženog prethodnika: hvala što si nas udružio i držiš nas na okupu i to - što ponekad zaboravljamo - o svom trošku.

Kada dođe okrugla obljetnica ima da to proslavimo u Vinkovcima, uz nešto domaće narezano pod kutem od 45°. ;)

Serija 05 je zakon!

Živjeli :zivio:

"Sakuntala park je park koji je dobio naziv prema kipu djevojke s palminom granom u ruci koju su Osječani zvali Sakuntalin kip. Ime joj potječe iz 5. st. kada je indijski pjesnik Kalidas napisao Sakuntalu, svoju najpoznatiju poetsku tvorevinu." Taj park je ujedno i naziv tramvajskog stajališta u Osijeku na liniji 1, 2 i 3.

GPP popis reklama: https://goo.gl/DcZQxs

Osam godina :shock: Valjda mi to izgleda puno jer sam ja ovdje tek godinu dana, a prije toga čitao dvije.

Svaka čast na trudu oko funkcioniranja foruma i kaj nas sve tu trpiš.

Trebalo je izdržati sve ove godine na forumu ... :mrgreen:

Ma zezam se, naravno ... sve ove godine su prošle kao u tren. Bravo Antone ! I hvala ti da si ovdje uspio okupiti ovako impozantan broj nas čudaka ! :palac:

Seabral ti se bome i napisao, u mrvicu manje od 8 godina, kada držiš čak 4% ukupnog broja postova! :rock

Drugoplasirani spamer STIB drži sljedećih 3.268% :kul3

Ja sam sa skromnih 0.384% samo mala :beba: pored vas ostalih.

p9180107.jpgp7130020.jpgp7130041y.jpg

Ko da mi je u početku bilo zanimljivije, al' eto, trudim se i dalje tražiti lijepe stvari i drage ljude u virtualnom i stvarnom svijetu

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Valjda mi to izgleda puno jer sam ja ovdje tek godinu dana

Joined 11. 01. 2011.

A i već si 2011. bil na roštilju.

Znam da vreme leti, ali ipak si tu malo više od dve godine. :D

Neki dan sam gledao, 421.000 postova, gotovo 3500 članova, stvarno fascinantne brojke.

Za desetu obljetnicu foruma, treba definitivno smisliti neki dernek.. :)

čestitke Antonu za sve od ideje do realizacije foruma i nadam se da će još dugo trajati!

Svaka čast, brojke izgledaju jako lijepo, a još ljepše sav taj materijal, druženja, roštilji, okupljanja, nova poznastva, prijatelji, a sve kao posljedica par klikova mišem. Zato puno hvala Antonu, koji nam je sve to omogućio. :palac: :hai

Od nedavno je i portal napokon sređen i usklađen s forumom tako da je sve sad to jedna cjelina koja lijepo funkcionira. Jedino je šteta što većinom samo Anton, tramvajac i ja pišemo po njemu pa bi bilo lijepo da se i ostali pridruže. A da vrijeme leti brzo to vidimo i po forumu koji je 8 godina star, ali i po niskopodnim tramvajima koji također već imaju osam i pol godina, dakle za godinu i pol bi već 2201-2207(6)? trebali na generalni popravak :shock: (po praksi ZET-a koju imaju većinom za starije tramvaje).

Sretan rođendan forumu, i kako bi seabral rekao, čitamo se! 8)

Kakav je mladić guzda bio kad je pokrenuo forum :-)

Svima nam se obogatio život kada smo mu se pridružili, naučili puno novoga, podijelili svoje znanje, upoznali puno dobrih ljudi, pojeli dosta prirađevina na roštiljima...

Da nema foruma bilo bi jako dosadno, zato hvala tvorcu i hvala svima koji pridonose radu foruma.

Nastavlja se!

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

an_smiley.gif

Hvala Antonu koji je inicirao i članovima koji su doprinjeli da ovaj forum postane dio moje svakodnevnice.

Medo

----

The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong.

Hvala Antonu koji je pokrenuo lavinu kojoj nema kraja.

Hvala i svim forumašima koji su unijeli dio sebe i dio svojeg slobodnog vremena u rad ovog foruma i samim time omogućili svima nama druženja i prijateljstva, širenje znanja o željeznici i uživanje u nama railfanovima najvažnijoj sporednoj stvari na svijetu - vlakovima i željeznici.

Živjeli. :pivo

Serija 2 044 i dalje ostaje u Zagorju . :grin: :grin: :grin:

Hvala Antone.

Ovaj je prvi ozbiljni forum na koji sam se registrirao i tu upoznao puno ljudi, koji su mi postali i dobri prijatelji, a nedavno se oformila i fotografska frakcija 4C koja redovito baulja oko pruga :)

Pozdrav svima.

Ja nemrem zmisliti PUSH PULL vlak.

Hvala Antone.

Na ovom forumu naučio sam štošta toga, kad sam se prijavio bio sam klinjo (:kul) od 13 godina, jedan dobar dio mene je odrastao uz ovaj forum i naučio me svačemu, a nadam se da ću se ove godine napokon pojaviti na željezničkom roštilju!

Ideš..Već 8 godina. :jup

Prije nekih 4 i pol godine potrazi za nekim simulatorom vlakova sam upisao u Google traženi pojam i prvi rezultat je bio ovaj forum..Registrirao se i od tada je forum postao moja svakodnevica.Upoznao sam puno dobrih ljudi i prijatelja koji vole željeznicu,forum mi je ostvario neke dječačke snove,vidio sam krajeve koje vjerojatno inače ne bih ni vidio,itd,itd,da ne laprdam dalje. :mrgreen:

Čestitke Antonu na ideji o pokretanju foruma i nezaustavljivo idemo dalje. :palac:

Hvala Antonu na ideji o pokretanju foruma i okupljanju lijepog broja ljudi koji dijele zajednički interes prema vlakovima i željeznici. :palac:

Također hvala svim forumašima koji naš forum svakodnevno obogaćuju novim informacijama, kvalitetnim željezničkim fotografijama i drugim zanimljivim prilozima.

Registrirao sam se prije malo više od tri godine i od tada mi je forum postao dio svakodnevnice, zahvaljujući njemu sam pronašao odgovore na mnoga svoja pitanja.

Pozdrav svima i nadam se da ćemo se još dugo družiti na ovom forumu! :pivo

HŽ VUČA VLAKOVA

sedam-jedan-dva-jedan - Plavac je zakon!

Najbolji forum i najbolja ekipa. Samo naprijed i čestitam svima na trudu jer su svojim upisima pretvorili ovaj forum u korisnu i zanimljivu enciklopediju.