Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Toma

PTG Tour 2012

Recommended Posts

Danas imaju 2 044 017.

Na drugom kraju vlaka je 2 062 010. E sad, vidjeti ćemo dali će tako biti cijeli dan, ili će druga loksa biti samo na relaciji Zaprešić-Harmica-Zaprešić.

Serija 2 044 i dalje ostaje u Zagorju . :grin: :grin: :grin:

Nešto se dešava na kolodvoru u Zaboku..

Svi u čudu gledaju..

IMG_6195-1.jpg

Kad mi fotkamo po zagorskim kolodvorima, nama se smiju i "z nas norca delaju... ", kad dojdu Englezi u fensi šmensi sloveniskim vagonima onda je to događaj godine..

Moral sam.. :mrgreen:

Ja nemrem zmisliti PUSH PULL vlak.

Moral sam.. :mrgreen:

A kaj buš kad je to živa istina..

Kao što je ivog već dao nagovijestiti, danas je PTG Tour bio na zabočkom području.

PA031558res.jpg

ostale fotografije u mojoj galeriji...

HŽ VUČA VLAKOVA

sedam-jedan-dva-jedan - Plavac je zakon!

Ima tko zainteresiran za subotu za lov na PTG po sjevernim krajevima? :)

Putnički džems iz Murakeresztura za Kotoribu je ipak nažalost postao uber raritet... :ljut4

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Nadam se da RVR-ovici u Koprivnici nisu lovili fotografe i branili im fotografiranje..

Danas imaju 2 044 024.

Serija 2 044 i dalje ostaje u Zagorju . :grin: :grin: :grin:

Nadam se da RVR-ovici u Koprivnici nisu lovili fotografe i branili im fotografiranje..

:lool

Sigurno su se povukli kad su vidli hordu od 50-ak fotografa kako izlijeće iz vlaka..

Il su zvali pojačanje.. :ves:

PTG na vrijeme prolazi moje stajalište

IMG_0073_04_10_12_vodovod.jpg

SŽ vagoni na mom stajalištu, pa to je prava senzacija !

IMG_0074_04_10_12_vodovod.jpg

IMG_0075_04_10_12_vodovod.jpg

Koji sat kasnije na kolodvoru, u međuvremenu su vagoni odvučeni na namirenje, a iz BM dolazi ova ljepotica

IMG_0077_04_10_12_osijek.jpg

Vaš izvjestitelj ispred ....

IMG_0078_04_10_12_osijek.jpg

i nešto kasnije zahvaljujući, dobrim ljudima, i U SŽ vagonu

IMG_0085_04_10_12_osijek.jpg

Sve piše

IMG_0080_04_10_12_osijek.jpg

Još nekoliko fotki iz DG

IMG_0086_04_10_12_osijekdg.jpg

IMG_0087_04_10_12_osijek.jpg

Samo 1.razred !

1.'st class only !

Slovenska klasična garnitura u Očuri.

p2080919.jpg

Više slika u mojoj galeriji.

Danas sam bio u lokomotivi 2044 024 od Vukovar-Borovo Naselje do Vinkovaca(16352-broj vlaka).Vlak je došao u Vinkovce sa kašnjenjem od 46 min.Turisti će prespavati u Vinkovcima a sutra nastavljaju prema Ljubljani???(nisam siguran) toliko od mene :)

Turisti će prespavati u Vinkovcima a sutra nastavljaju prema Ljubljani???(nisam siguran)

Sutra bi trebali put Novske-Siska-Zagreba. Nažalost neću ih moći popratiti jer sam popodne u školi...

Jel vi ljudi vidite kaj se dogodilo.. Englezi budu obišli cijelu Hrvatsku u Slovenskim vagonima..

Ja nemrem zmisliti PUSH PULL vlak.

...kad dojdu Englezi u fensi šmensi sloveniskim vagonima onda je to događaj godine..

Ak su slovenski Bl-i fensi šmensi, onda se i ja sa svojim starim Rog biciklom mogu voziti po LGV Est.

:D

Bok!

Ante

41830019715_d1a15f23c9_o.jpg

42012054674_dc7b12daa5_o.png

a035.gif

Jel vi ljudi vidite kaj se dogodilo.. Englezi budu obišli cijelu Hrvatsku u Slovenskim vagonima..

Ma lako za Slovenske vagone mene muci samo kako se ekipa okupila i zuji po drzavama.

A kako je Anton napisao mi imamo 3000 clanova a nemre nas se 5-orica skupit da odemo na railfanski izlet,e to je sramota.

Ma lako za Slovenske vagone mene muci samo kako se ekipa okupila i zuji po drzavama.

A kako je Anton napisao mi imamo 3000 clanova a nemre nas se 5-orica skupit da odemo na railfanski izlet,e to je sramota.

Ali mi nismo Englezi. Zapravo, čudim se uopće kako su uspjeli organizirati ovako nešto, s obzirom da znamo kolika je suradnja među HŽ tvrtkama.

Ali mi nismo Englezi.

Znam da nismo ali po meni mi smo najgora railfan zajednica,ja osobno mogu racunat na 2-3 ljudi sa kojim uvijek mogu otici na neki eksn a ovo drugo je sramota i zato ovim Englezima svaka cast za ovu organizaciju izleta.

Kao i obično, stvar je najviše u novcu. Svatko od njih je iskeširao više nego što je većina s foruma bila spremna platiti (21203kn cijeli tour za dvije osobe ako kreću od Ljubljane). Mi bi se, naravno, mogli organizirati za puno manje, ali još uvijek treba volje, vremena i novaca, a jednog od ta tri uvijek nedostaje. :( Ajd, bar ima railfanovskih roštilja, i to je nešto. :)