Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Toma

PTG Tour 2012

Recommended Posts

Nisam bio precizan. Mislio sam kad bi bar zalutala na vlaku PGT Toura. A to u Čakovec dolaze samo na teretnima jel? Mislim da pruga Čakovec-Ormož nema međunarodne putničke vlakove. A što se tiče Španki, jel one imaju električno grijanje? (Sorry za OT.)

Nemaju!!!imaju samo Regani..

Slabi su oni u pregovorima. :duel Mogli su dogovoriti da u subotu iz Varaždina do Kidričeva direktno vozi španka preko čakovečkog triangla..

Vlak ima tri vagona.

Vidio sam da su slovenci imali i "Lisičkinu restavraciju" u sastavu. Hoće li i našim mozgovima u HaŽeju to sinuti kao dobra ideja?

EuroCity, da ubaciš IC Plus?

Danijel

To je vlak s engleskim railfanovima koji obilaze nasu i neke okolne drzave da bi se dobili priliku vozit u vlaku vucenim EMD loxom + posjetit zanimljiva kulturna mjesta i vidjet krajolik.

Samo čekam da jednog dana iznajme džemsa i krenu po Europi s njim uzduž i poprijeko. :mrgreen:

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Zanima me dali će ta lok. vuči taj vlak cijelo vrijeme i po cijeloj Hrvatskoj tako da mogu uhvatiti taj vlak ili će se lokse mjenjati kako budu dolazile na koje područje.Vidim da su za tu priliku svježe oprali 2 062 008 valjda dok je bila u R.K.!!

Lijepo ti piše na prvoj stranici da bi se trebalo 7 lokomotiva promijenit.

Nisam stigao pogledat sve stranice!!Znači opet ništa od 2 062 lok. na ovim prostorima...

Idu oni dalje i opet vuče 2062 008. Da im nisu mogli turnera staviti... -.-

Lijepo ti piše na prvoj stranici da bi se trebalo 7 lokomotiva promijenit.

A ti misliš da oni imaju 7 ispravnih diesel lokomotiva, pa vidiš da već od prvog putovanja ne poštivaju dogovor!!! :evil: :evil:

S obzirom da je to u vrijeme ručka, zaključi sam. :D

Pa da, elita ne stigne pojesti sendviče u vlaku :mrgreen:

Pa da, elita ne stigne pojesti sendviče u vlaku :mrgreen:

Pa neće tjedan dana biti na sendvičima...osim toga, ako imaju novca za turu, imaju i za pošten ručak.

Treći dan za redom vuče ih 2062 008... Toliko o izmjeni lokomotiva... :rigo:

Ona će ih najvjerojatnije vuči po cijeloj Hrvatskoj cijeli tjedan tako sam ćuo, a u Četvrtak dolazi iz Kž. u Bjelovar pa ide za Kloštar napokon 2 062 na ovim prostorima zato su je i prali i sređivali u R.K. ali to još ništa nije sigurno ja više ništa nevjerujem!!!

Ona će ih najvjerojatnije vuči po cijeloj Hrvatskoj cijeli tjedan tako sam ćuo, a u Četvrtak dolazi iz Kž. u Bjelovar pa ide za Kloštar napokon 2 062 na ovim prostorima zato su je i prali i sređivali u R.K. ali to još ništa nije sigurno ja više ništa nevjerujem!!!

Evo, stavili su 2062 010 na taj vlak. Ali nije bilo planirano, 2062 008 je očito imala neki kvar.