Jump to content

Zrmanja, Pribudić, Prljevo, Plavno, Oton, Stara Straža 5/2012


Portos

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Ne bih želio biti zločest, al' s čim ste vi to, momci, krenuli u svatove? Mobitelima? :rolleyes:

 

hmm... kvaliteta je impresivna za telefon.

Vidio sam kud i kamo losijih filmova sa kamera a o foticima da ne pricam.

Link to comment
Share on other sites

hmm... kvaliteta je impresivna za telefon.

Vidio sam kud i kamo losijih filmova sa kamera a o foticima da ne pricam.

No, no, nisam ja reagirao na kvalitetu kao takvu nego na spominjanje telefona kao opreme s kojom se ide u ovako značajan Eksn.gif

A što se tiče suvremene tehnologije - tu više nema reda ni pojašnjenja. Fotići su u jednom trenutku nadmašili (starije) modele kamera, a da ne spominjem Panasonicov "Lumix" koji je gotovo pa orjentiran na filmove, a liči na fotoaparat.

Možda najveća zamjerka telefonima je što nisu prilagođeni stativu pa su filmovi lelujavi pa onda Jubito to onda hoće izravnavat...

 

Kvaliteta? Hm.gif I o tome smo se već napričali. Ako je film ovjekovječio jedan značajan trenutak, onda je kvaliteta prilično nebitna (ni snimak Kennedyjevog umorstva nije neka slava). A ako hoćeš praviti kvalitetne filmove, onda budi spreman investirati i vući sobom 'rpu skupe krame, a konačni ćeš rezultat ispovrnuti za nekih 2-3 mjeseca (znam jer imam jednog takvog doma Roll.gif)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...