Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Sign in to follow this  
Anton

7 godina foruma

Recommended Posts

Pošto su drugi već sve rekli, samo mogu reći: čestitam svima skupa! :-) :pivo

Stari Bl-ovci su zakon!!!

Pridružujem se čestitkama za 7 godina rada.

Meni tek jedna godina na forumu, kojeg sam počeo pratiti isključivo radi fotografija, ali poslije se to proširilo i na lokomotive i Končar/Gredelj EMV jer sam direktno vezan uz njegovu proizvodnju.

U tih godinu dana koliko aktivno sudjelujem na forumu, upoznao puno ljudi koji imaju slične interese, iz postova puno naučio o željeznici. Naravno, realiziralo se već i dosta bauljanja koja su za mene jedan od vrlo bitnih dijelova ovog foruma.

Edited by zeljko256

Ja nemrem zmisliti PUSH PULL vlak.

Samo da se nadovežem na postove ostalih forumaša, makar sam već dao svoju čestitku. Ali, puno toga ja dugujem forumu, no Portos kojeg znam i osobno, koji je baš napisao kako su mu se ostvarili snovi kako se zaposlio u KEV-u, je upravo meni indirektno ostvario snove, a da to ni ne zna, naime sve si "zakuhao" kad si me pozvao 18. svibnja 2008. na proslavu u stojadinu sa dvije prikolice 101+701+592.

No, eto nebih upoznao Portosa, kasnije i ostale forumaše, niti bih ispunio svoj san i vozio tramvaj, niti bih imao modele tramvaja na polici, a i puno teže bi saznao pregršt informacija i upoznao mnoge zanimljive ljude, a na kraju i svoju trenutačnu curu da ovog foruma nema.

Prema tome, ovom forumu sam zahvalan, pa dovoljno je samo ovih par razloga (a ima ih još puno) da mu pridonosim sa 100% trudom, i da ga se nikad ne odreknem, jer forum živi od forumaša i kvalitetnih postova.

Kako je Prax rekao, stvarno jedan od rijetkih tako urednih i kvalitetnih foruma, i stvarno bi bilo korisno da ljudi na odgovornijim pozicijama na željeznici i u javnom prijevozu putnika prate forum.

Edited by tram4

Ali, puno toga ja dugujem forumu...

Da nije bilo foruma ne bih upoznao Stanleya, ne bismo zajedno išli u Vojvodinu, u Vojvodini ne bismo upoznali Hadžibaneta i bjosipa, preko bjosipa ne bih upoznao lovca_na_pruge i puno toga bi bilo drugačije. Dakle svima nama je forum ušao pod kožu i promijenio naše živote. Stoga hvala Antone još 1x.

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Nadajmo se da sedma godina nije kritična za ovaj forum. :wink:

Zahvaljujem autoru na "rođenju" i održavanju ovog zanimljivog foruma. Sretno dalje.

samoborcekver1_zps9440815b.gif

cestitka.JPG

Moraš znati nešto o vlakovima. Nije važno kamo idu. Važno je odlučiti da se na njih ukrcamo.

:zivio:

SRECAN RODJENDAN i od mene koji nemogu bas puno da doprinesem forumu zbog mog ne tako dobrog poznavanja Hrvatskih zeljeznica,

ali rado svracam na forum i citam postove koji su moram da priznam vise no interesantni, posebno oni povjesne tematike.

Svaka vam cast za forum, kako "Guzdi" tako i svim ostalim forumasima koji nesebicno svoje znanje daju na uvid svima nama.

Edited by Mon

Lp, Mon

čestitam,i želim još puno puno godina uspješnog rada na opšte nam zadovoljstvo.Forum na kojem sam puno naučio i saznao,i forum na kome se osjećam kao dio velike i složne porodice.Još jednom sve najbolje!!!Pozdrav iz Trebinja