Jump to content

Spašavanje labudice u Fužinama


Pfaff

Recommended Posts

Bravo za reportere sa lica mjesta. Da je po ostalim medijima čuli bismo vijest, a u pozadini bi bila prevrnuta rudnička kolica :lool

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast !!

Samo, imam jedan prijedlog:

Ovo ne treba da se "kiseli" samo u putopisima jer je ovo mnogo, mnogo vise od 'obicnog' putopisa i treba da nadje mjesto i u nekom od drugih podforuma posto je autor ulozio jako mnogo truda i stavio more informacija, detalja i sl

Iz ovoga i covjek koji je totalni laik za tehniku, moze na veoma lak i edukativan nhacin nauciti kako se iskliznuti vagon vraca nazad na tracnice, koja tehnologija se koristi, itd, itd

 

Ponovo : CESTITKE.

 

PS: A sada zamisljam kako je ovim ljudima raditi ako je vani snijeg visine pola metra i jos pada, temp -25, a najbliza cesta par kilometara daleko od mjesta iskliznuca

Link to comment
Share on other sites

Bravo. Hvala ti na perfektno odrađenoj reportaži s mjesta izvanrednog događaja i detaljnom prikazu dizanja labudice, što većina nas nije imal prilike vidjeti. :palac:

 

Sljedećih par kadrova posvećujem (s par dana zakašnjenja) Zeusu za rođendan.

 

Moram priznati da si me ostavio bez teksta. Uistinu sam počašćen što me se takva jedna "forumaška veličina" sjeti u nekim od svojih putopisa. :hai :hai :hai

 

Bojim se da će riječ hvala biti premalo, ali za sada nemogu ništa drugo, nego reči HVALA TI. Smiješe mi se neki poslići u Rijeci, pa se nadam se da ćemo se uskoro vidjeti u nekoj riječkoj biblioteci. ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Odlicna reportaza! Vrlo detaljno i zanimljivo!

 

Fascinirala me najvise hidraulika, koliki su tu tlakovi i kako ih dobro podnose ovi, zapravo mali sklopovi...

Sumi, sumi, postolje,

nek kardani govore

Neka cuje zemlja sva

Kako drnda tramvaj sav

 

© NT 2200

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Prošle godine smo dobili posao da napravimo 4 okretna postolja sa 3 osovine.Prvo sam mislio da su za lokomotive i onda slučajno naletim na ove slike i vidam da su to ista okretna postolja koje smo sastavljali i zavarili.Na crtežu je pisalo Kraljevo,a datum 1965.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima netko slike od tih postolja(samo okretna postolja)

 

Moram pogledati. Jednom sam te labudice slikao u Moravicama, ali mislim da će Ti puno više pomoći barba bojnik a.k.a. Lokfuhrer. Preporučam Ti da mu pošalješ PP

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...