Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
ErrAseR

Oj Neretvo, ladna li si... 666-002

Recommended Posts

Jel bi te mogao zamoliti da poslikas malo lokomotivu dok je raskopana, pogotovo hidraulicki dio i veze osovina s mjenjacem? :)

Jel u njima ostaje Maybachov Dieselov motor i reparira se ili se ugradjuje novi Caterpillar?

Da li motori lokomotive ove snage moraju zadovoljavati emisijsku normu Stage II?

Mjenjač se reparira u Voithu pa ga ne mogu slikati dok ne dođe, a tada....

Umjesto originalnog motora ide CAT 3508 i koliko znam udovoljava ERRI STAGE 1, a dal zadovoljava STAGE 2. ne znam - ima sve preduvjete za to al je i pitanje softwarea u procesoru...

Znam da ništa ne znam, ali znam da znam više od onih koji misle da nešto znaju.

Mjenjač se reparira u Voithu pa ga ne mogu slikati dok ne dođe, a tada....

Umjesto originalnog motora ide CAT 3508 i koliko znam udovoljava ERRI STAGE 1, a dal zadovoljava STAGE 2. ne znam - ima sve preduvjete za to al je i pitanje softwarea u procesoru...

Zahvaljujem na odgovoru. :)

Titove lokomotive su farbane auto-lakom da bi imale viši sjaj

Znači li to da bi prilikom obnove one parne Titove lokomotive koja je u HŽM bilo dobro upotrijebiti auto-lakove?

E... to ne znam. Znam za ove DHL da su ih bojali auto-lakom ali dal su isto radili i za 666 i parne lokomotive.... Moram se raspitati.

Znam da ništa ne znam, ali znam da znam više od onih koji misle da nešto znaju.

11-ice na Plavom vlaku su se koristile od kasnih 40-ih do kasnih 50-ih i teško da se onda baš koristio auto-lak... :roll: D66 (761) su došle nove krajem 50-ih i ne vjerujem da ih je trebalo farbati prije sredine ili druge polovice 60-ih a tada je sa lakovima već bila druga situacija, kao i 70-ih.

P.S: Englezi su svoje parne lokomotive EMAJLIRALI... :shock:

Obrisan sa foruma jer sam se usudio kritizirati Končar...!