Dragi forumaši zeljeznice.net, budući da je od 27.11.2019. omogućen upload fotografija na forum, molim vas da koristite isključivo forum za upload fotografija, kako bi izbjegli probleme s nestankom fotografija, koje smo imali u prošlosti. Upute za postavljanje fotografija se nalaze na ovoj poveznici.

Jump to content
zeljeznice.net
Sign in to follow this  
x-type

Tapatalk

Recommended Posts

ima li šanse da forum pratimo preko tapatalka na mobitelima? ta aplikacija je fantastična za sve forume i bilo bi super kad bi nam admin to omogućio.

ima li šanse da forum pratimo preko tapatalka na mobitelima? ta aplikacija je fantastična za sve forume i bilo bi super kad bi nam admin to omogućio.

Potpuno sam zaboravio na Tapatalk, jer ovaj forum prepoznaje iPhone i ako se ne varam Android sustav, odnosno već ima integrirana mobilna verzija u samoj forumskoj skripti.

No, kako god, evo instaliran je i Tapatalk, pa mi javite je li sve ispravno radi, na mom iPhoneu Tapatalk se stalno ruši, pa ne mogu provjeriti.

radi, hvala na brzoj akciji :)

meni tapatalk super radi inače. znam da je forum optimiziran za mobilne browsere, ali tapatalk mi je super jer imam više accountova integriranih unutar njega.

Ovako... imam iPhone 3GS i Tapatalk na njemu. Ulogiram se na forum sa svojim acc i sve radi, lijepo je za gledati i čitati i pregledno. Međutim, kad dođem na računalo, forum se ponaša kao da nije čitan uopće, sve što sam pročitala ponovno mi stoji kao novo. Čemu to?

Ima jos problema - kad odem na jednu od ponudenih novih rasprava nakon povratka sve ostale nestanu s popisa kao da sam ih vec procitao. To se dogada samo s ovim forumom.

Ovako... imam iPhone 3GS i Tapatalk na njemu. Ulogiram se na forum sa svojim acc i sve radi, lijepo je za gledati i čitati i pregledno. Međutim, kad dođem na računalo, forum se ponaša kao da nije čitan uopće, sve što sam pročitala ponovno mi stoji kao novo. Čemu to?

Hm, je li samo na ovom forumu ili?

Ima jos problema - kad odem na jednu od ponudenih novih rasprava nakon povratka sve ostale nestanu s popisa kao da sam ih vec procitao. To se dogada samo s ovim forumom.

Koji je OS u pitanju?

Ulogiram se na forum sa svojim acc i sve radi, lijepo je za gledati i čitati i pregledno. Međutim, kad dođem na računalo, forum se ponaša kao da nije čitan uopće, sve što sam pročitala ponovno mi stoji kao novo.

Isti slučaj je i kod mene na HTC Wildfire S,OS Android v.2.3.5.Nisam do sada išao na druge forume,pa ne bih znao jel to samo na ovome ili ne...Ali meni to ne smeta,već sam se naviknuo. :mrgreen:

Hm, je li samo na ovom forumu ili?

Koji je OS u pitanju?

iOS, tj iPhone/iPad

iOS, tj iPhone/iPad

... koji može biti od 3,x do 5.0.1. Kod mene se konkretno radi o 4.2.2, planiram sad jedan dan šibnut 5.0.1 na njega. Nažalost, pratim samo ovaj forum, pa nisam sigurna. Ali, učlanjena sam u VW Club Croatia, pa ću sutra se malo poigrati kad dođem s posla s tim forumom i javim rezultate. :mah:

I samoj aplikaciji je potpuno svejedno na kojoj verziji iOS-a radi, ali ako je to toliko bitno:

- iPhone 3GS na 4.21

- iPhone 4 na 5.01

- iPad na 5.01

- iPad 2 na 5.01

Zadnja dostupna i legalna verzija aplikacije (dugo je nisu azurirali) na svakome isti vec spomenuti problem i drugi iritirajuci da klik na eksterni link ne otvara web u internom browseru same aplikacije. Kod ostalih domacih foruma koji podrzavaju ovu aplikaciju tih problema nema.

Dal se kome još ovo događa da ne vidi video poveznicu na tapatalku?Android

657a462305fc998f6f952ea6405b0ed4.jpg

Dal se kome još ovo događa ...

Da meni al' ne to, meni se s vremena na vrijeme dogodi manjak kuna u novčaniku :kul

Ne koristim tapatlak i ne koristim mobitel sa Andrijom, imam Microsofta na vindozama i super mi je

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

@Kupljenec

Ne vidim ni ja na iPhonu.

8b7410f18879683fce216a737ab58db9.jpg

Ali kad ides na replay onda se pojavi link. Onda jednostavno c/p..

690a2f8ded4148f8aae3a8999352308b.jpg

Pozdrav

Pokrenuti vlak je vazno, ali je puno vaznije zaustaviti ga. (Lj. Simunovic)

--

. [Fabi]

Menjaj ti mobitel :mrgreen:

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš
4111601737.gif

To je neka caka sa HTML5 kodom tj čitanjem HTML5 koda (na tapatalku il mobu).. ako nitko neće proguglati ću navečer.

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

Kaže problem do tapatalka... Ima još ljudi koji se na to žale... Imate najnoviju verziju? Inače, ne koristim tapatalk pa ne mogu puno pomoći oko toga.

Tramvaji koje sam montirao: 22104, 22116, 22117, 22118

SQL Query: SELECT onlyOne FROM everyOne WHERE loveMe = 'true'; 1 row(s) affected

Dal se kome još ovo događa da ne vidi video poveznicu na tapatalku?Android

Tko to spominje Viškovsku grupu da znam prenest našem policajcu možda bude prebrojavanja pršljenova sa pendrekom!? :wink:

Viškovo ti je samostalna općina koja graniči s Gradom Rijekom nekad prigrad i sad administrativno, ali se urbano gotovo spojila s Rijekom.

Tako da je to bio netko s Riječkog područja ili okolice, najvjerojatnije.

Veliki pozdrav iz Rijeke!

Sto se tice ovoga da se video ne vidi preko Tapatalka.Meni se svi videi vide ako su sa onim skracenim linkovima(tipa https://youtu(tocka)be/gjljgfghkvch),dok mi se videi sa punim linkom ne vide.

Samo da pitam zakaj mi se ovakvi znakovi pojavljuju kod uređivanja postova?

071f45a691e7cf35edc7ac87c17bfc3d.jpg0a5c7c73c627f6998e18d3855af80471.jpg

To je pitanje za autore Tapatalka!

Pozdrav iz Zagreba

Koji je uopće razlog da koristite Tapatalk umjesto standardnog preglednika na mobitelu ?

Kad sam na mobitelu, koristim mobilni prikaz stranica ovog foruma i nemam nikakvih problema s time. Sve se dobro vidi, sve je vrlo pregledno, a postovi se normalno mogu i čitati i pisati, a i editirati.

Screenshot_2016-03-20-06-52-56%20res.jpg. .Screenshot_2016-03-20-06-53-32%20res.jpg

Šta to Tapatalk daje više od ovakvog pristupa preko mobilnog preglednika ? :ne zna:
Tim više jer za Tapatalk treba i platiti, a pristup preko mobilnog preglednika je gratis ....