Jump to content

Putopisi u pripremi


seabral

Recommended Posts

Nakon kupnje karte šećem ja po prvom peronu Glavnog i ubijam vrijeme do polaska mog Mađara za Vrapče, kad vidim poznati lik. Ugledni forumaš, pače i član Glavnog stožera, ne može bez željeznice pa se relaksira hodajući kolodvorom. Pita on mene nešto kao: - Kam se spremate? - A ja mu odgovorim: - Od… do…, uključivo ovo i ono. - Aha, kužim, idete popraviti dojam!? :wink:

To bumo, kakbirekli, još vidli. Putopis slijedi ovih dana.

Glavno da smo nas dvojica na isto mislili i da smo se razumjeli :mrgreen:

 

Mogu samo reći da mi je jako drago da si išao ponoviti ovu avanturu ... a bilo bi mi još draže da je i Pfaff uspio ostvariti svoje planove. Ovako Pfaff možda dočeka da se i ja napokon sastanem s vremenom, pa nam obojici bude treća-sreća ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav!!

 

ponovo sam na zanimljivom mestu i to, ovog puta, bez kalašnjikova u ponoć :mrgreen::mrgreen:

 

pict0456v.jpg

 

 

uskoro...

 

 

pozdrav,

 

Petar

...i onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda....

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima iz Ljubljane. Sad sam na ljetnom seminaru ovdje, a svaki dan imam vremena na razna bauljanja po bližoj okolici Ljubljane. (Iako danas je izuzetak jer vani grmi i kiši. )

 

Već sam posjetio par kolodvora u blizini, zato možete očekivati kolodvoropise iz središnje Slovenije. Do nedjelje dolazi prvi.

Levente -- pozdrav iz Mađarske

Link to comment
Share on other sites

Samo da najavim sta uskoro sledi u mom preobimnom putopisu iz Evrope... Pogled za koji ne treba dvogled, pogled na grad svetlosti i kontrasta, sa svega 300m visine, od koga zastaje dah :-)

 

IMG_1134.jpg

 

Uskoro...

Pozdrav,
Dulevoz
_____________________________

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!!

 

a videćete i deonicu na kojoj je najmanje ograničenje brzine koje sam ikada video /u dužini od 35km/

 

file0765.jpg

 

naravno, uskoro...

 

 

 

pozdrav,

 

Petar

...i onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Čekaj, čekaj, to je onaj brijeg blizu Beča..

Nemrem se sjetit kak se zove, al je negdi 2000m visok..

Tak je ... to je Schneebergbahn. Zupčasta željeznica se penje do cca 1800 m visine, a vrh brda je na oko 2000 m.

Link to comment
Share on other sites

Par pitanja o pisanju putopisa;

- putopis prvo mora proci kroz administratorovu kontrolu?

- kako se ubacuju slike, isto kao za forum, preko imageshack?

Velimir

Nema nikakve kontrole putopisa ... pišeš jednostavno onako kako ti se učini da je najbolje i najinteresantnije za sve nas.

A fotke ubacuješ na potpuno isti način kao kod svih ostalih postova. Dobro je ako ne bude više od 10 fotki po postu (naravno, broj postova nije ograničen), jer onda je sve skupa preglednije, a i lakše se učitava.

 

Good luck ! :D:palac:

Link to comment
Share on other sites

Da li je netko zainteresiran za put do Budimpešte sa IC Dravom iz Osijeka?Za sada je okviran dan starta 31.8 u petak i povratak u nedjelju za detalje može na mail ili PM. :D

Datum nije fixan još smo svi u nekim dogovorima i poslovima.

Link to comment
Share on other sites

Da li je netko zainteresiran za put do Budimpešte sa IC Dravom iz Osijeka?Za sada je okviran dan starta 31.8 u petak i povratak u nedjelju za detalje može na mail ili PM. :D

Datum nije fixan još smo svi u nekim dogovorima i poslovima.

Dakako da s Foxom ide i moja malenkost ukoliko sve bude po planu. 31.8. je samo jedan od mogućih termina.

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma nije stvar u tome da bi meni bilo teško napravit putopis, nego u omraženosti Koprivnice na ovom forumu, pa da onda još nakon kaj se potrudim napravit putupis još budem baniran radi toga.

Ne brini ti ništa ... ako neki članovi foruma imaju nešto protiv Koprivnice, to još uvijek ne znači da svi forumaši imaju nešto protiv tog grada. Čak sam uvjeren sam da velika većina forumaša nema apsolutno ništa protiv tog grada. U najgorem slučaju su ravnodušni prema njemu. A možda nakon tvog putopisa i ne budu više ravnodušni ... naravno, u pozitivnom smjeru :D

Link to comment
Share on other sites

Ne brini ti ništa ... ako neki članovi foruma imaju nešto protiv Koprivnice, to još uvijek ne znači da svi forumaši imaju nešto protiv tog grada. Čak sam uvjeren sam da velika većina forumaša nema apsolutno ništa protiv tog grada. U najgorem slučaju su ravnodušni prema njemu. A možda nakon tvog putopisa i ne budu više ravnodušni ... naravno, u pozitivnom smjeru :D

Znam barem 3+1 4rumaša koji o Koprivnici imaju sasvim dobro mišljenje :skok

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...