Jump to content

Putopisi u pripremi


seabral

Recommended Posts

Zbog drugih stvari nsam otišao tamo ,teško je 2 stvari radit odjedamputa jer jedino za vikend imam vremena za nekam otiči .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Putopis iz Beograda + kroz Vojvodinu sa Hadžibanetom je još u fotiću čitat ćete ga kada se vratim u HR.

Je, pročulo se u željeznicoljubačkim krugovima da se vas dvojica ubijate ingestibilijama po ravnoj Panoniji. Čuvaj(te) zdravlje i uživajte dok se još da (kod Hadzibaneta je lakše - tamo će i smak svijeta doći 15 dana kasnije :rolleyes: )

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Ako ima zahtjeva za to, rado napisem svoje danasnje bauljanje po kolodvoru Budapest-Kelenföld. Ne znam kako je vam poznat ovaj kolodvor, ali mogu reci da je sasvim zanimljivo. :rolleyes:

Levente -- pozdrav iz Mađarske

Link to comment
Share on other sites

Ako ima zahtjeva za to, rado napisem svoje danasnje bauljanje po kolodvoru Budapest-Kelenföld. Ne znam kako je vam poznat ovaj kolodvor, ali mogu reci da je sasvim zanimljivo. :rolleyes:

U ovom mrtvilu na forumu je svako bauljanje radost za dušu. A Tvoja bauljanja su uvijek zanimljiva. Ergo: raspalji!

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja bi trebao jedan savjet. Naime da li bi bilo malo čudno napraviti putopis, a nisam se maknuo iz svog grada. Naime u nedjelju sam napravio šetnju Zagrebom i napravio dosta fotki grada u snijegu, pa sam mislio napraviti putopis sa malo vlakova, malo više tramvaja i puno Zagreba. Sad znam da neki rade putopise iz svojim gradova, kao npr. Stenley, ali to su putopisi vezani uz željeznicu, ili npr. svježi putopis od dnovakovica, ali Drava se smrzne jednom u 25 godina, dok bi ovo bilo samo šetnja zasnježenim Zagrebom u kojem bi bilo više grada nego željeznice, iako sam do grada putovao vlakom. Moram priznati da ni sam nisam siguran koliko takav putopis ima smisla, pa tu pitam za mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

Putopis iz Beograda + kroz Vojvodinu sa Hadžibanetom je još u fotiću čitat ćete ga kada se vratim u HR.

Prošlo je jubilarnih mjesec dana. Jesi se ti uopće vratio, ili si ostao zameten negdje u Begišu? :wink:

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav!!

 

 

 

malo fantastičnog autobana...

 

top2fo.jpg

 

 

 

malo jezivih prizora...

 

top3w.jpg

 

 

i Lepa Brena za 6 osoba...

 

top1je.jpg

 

 

uskoro... :mrgreen::mrgreen:

 

 

pozdrav,

 

Petar

...i onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav!!

 

ne zamerite što večito kasnim sa putopisima, stvarno imam manjak vremena ali višak volje da sa vama podelim gomilu gomilu gomilu putovanja i materijala sa istih.

sledeća fotografija će se provući kroz jedan od narednih putopisa, nagradno pitanje je - imate li predstavu gde je snimljeno??

 

63167152.jpg

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

 

pozdrav,

 

Petar

...i onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda....

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!!

 

Da, Đerdap, najduža klisura u Evropi, fantastičan predeo koji oduzima dah!! Ovo je pogled na najuži deo - Gvozednu kapiju.

 

pozdrav,

 

Petar

...i onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda....

Link to comment
Share on other sites

Izlaz iz Malog Kazana, ako se ne varam. Tu negdje desno je Decebalovo lice.

 

 

Pozdrav!!

 

tako je, iznad crkve, gore desno. Po sunceu izgleda super a pod snegom kao iz zone sumraka!!

 

pozdrav,

 

Petar

...i onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda....

Link to comment
Share on other sites

Da, Đerdap, najduža klisura u Evropi, fantastičan predeo koji oduzima dah!! Ovo je pogled na najuži deo - Gvozednu kapiju.

Đerdap i meni prvi pao na pamet, ali mi se taj odgovor učinio prelaganim. :roll2:

A i izgleda sasvim drugačije od onog Đerdapa kroz koji sam prošao 1964. (tada još nije bilo brane).

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Godine vrijede više:

 

p6070002t.jpg

Jedan forumaški kolega pridružuje mi se u Oštarijama (vlak), a drugi u Gračacu (automobil).

Nakon kupnje karte šećem ja po prvom peronu Glavnog i ubijam vrijeme do polaska mog Mađara za Vrapče, kad vidim poznati lik. Ugledni forumaš, pače i član Glavnog stožera, ne može bez željeznice pa se relaksira hodajući kolodvorom. Pita on mene nešto kao: - Kam se spremate? - A ja mu odgovorim: - Od… do…, uključivo ovo i ono. - Aha, kužim, idete popraviti dojam!? :wink:

To bumo, kakbirekli, još vidli. Putopis slijedi ovih dana.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...