Jump to content

Putopisi u pripremi


seabral

Recommended Posts

Ali nismo li planirali neku sličnu akciju u rujnu?

Jesmo, al' ta nije gratis!!!

 

PS: A da nađeš dragu koja ima produkciju sljedeću nedjelju?

Edited by Pfaff

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Kako sad stvari stoje, ja bih se vjerovatno odvažio na takav put, a samnom bi iz Rijeke putovao Jean. No, moram priznati da mi je to skupocjen luksuz i život bi mi bio puno ljepši kad bih mogao, meknimo, u Zagrebu pobrati 2-3 grla do Banovića i natrag koji bi samnom podijelili taj dio troškova. Stanley, Ruxrux, Egerke, STIB?

 

U nadi brzog i povoljnog odgovora, drugarski pozdravljam...

 

SF - SN

Prema trenutnom stanju stvari u Banoviće ideš sa mnom, osim nas dvojice još idu i Lovac_na_pruge te još dvojica. Dakle petorica. I krećemo u Nedjelju rano ujutro.

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

Oćete vi više oteliti taj putopis ili se još trijeznite? :wink:

E, jesi navalentan. Ja sam tek prije par sati stigao u radni grad, a sad pokušavam sve doživljaje u rasponu subota - ponedjeljak posložiti. Onda treba urediti slikice, složiti i uploadati filmiće...

Bit će, bit će...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Forumaški kolega železocestnik me podsjetio (na forumu vlaki.info) da smo nešto pričali o posjetu Ljubljani i Borovnici. To bi se moglo napraviti negdje u rujnu. Ima li zainteresiranih pa da složimo ekipu?

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

To bi se moglo napraviti negdje u rujnu. Ima li zainteresiranih pa da složimo ekipu?

Ima, pogotovo ako to bude u drugoj polovici rujna :--)

Je li u planu i kakva arheologija ?

Link to comment
Share on other sites

Ima, pogotovo ako to bude u drugoj polovici rujna :--)

Je li u planu i kakva arheologija ?

Nažalost, ja sam u rujnu slobodan samo prvi vikend (3.9.) sve ostale subote sam na putovanjima.

A arheologije na putu prema Borovnici ima itekako (osim stare trase na vijadukt Borovnica, ima i cijela napuštena pruga Brezovica - Vrhnika)

_______________________

Pozdrav iz Zagreba

Link to comment
Share on other sites

Nažalost, ja sam u rujnu slobodan samo prvi vikend (3.9.) sve ostale subote sam na putovanjima.

Taj prvi vikend u rujnu cu gotovo sigurno opet biti ovdje na Krku, pa cemo izgleda tesko naci datum u rujnu koji bi svima bio ok. Osim ako ne nagovorimo organizatora da nas priceka do pocetka listopada :--)

Link to comment
Share on other sites

Osim ako ne nagovorimo organizatora da nas priceka do pocetka listopada

Pa termin nije ozakonjen u Saboru, išlo bi se kad većini paše.

Jedino bi se moralo ići kad je još lijepo i toplo vrijeme. Triput u godinu dana bio sam u Ljubljani i okolici i svaki put sam se smrznuo kao ona stvar, a vrijeme je bilo tmurno ili kišovito. Treći put, hvala lijepa, to ne bih htio iskusiti. Ako je ostalima svejedno, sretan put.

Serija 05 je zakon!

Link to comment
Share on other sites

Treći put, hvala lijepa, to ne bih htio iskusiti. Ako je ostalima svejedno, sretan put.

Da upravo to. Kaj se ne bi moglo onda radije u 8. mjesecu ići nego u 10.? Jer meni se stvarno neda ići obučen ko medvjed i da se pored toga i tako i tako smrznem ko pi... Pa kaj je vama lijepo ići na izlet po onakvom vremenu kakvo ste imali 16.10.2010. u Plasama?? :rolleyes: :rolleyes:

Stari Bl-ovci su zakon!!!

Link to comment
Share on other sites

Stanley, na mene računaj, ak bum na vrijeme znal termin, se da sve lako dogovoriti.. ;)

 

PS, makar sam kakti "zimski čovjek", draža mi je toplina, tako da bi i ja prije jeseni i zime..

Isto, sličan doživljaj kao i vi prilikom posjeta Ljubljani, kiša, mokar do kože i to.. :snjesko2

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj je vama lijepo ići na izlet po onakvom vremenu kakvo ste imali 16.10.2010. u Plasama??
Tom vremenu se uopće nije imalo što prigovoriti - osim malo jače bure, ali inače idealno, pogotovo za slikanje. :deda:

_______________________

Pozdrav iz Zagreba

Link to comment
Share on other sites

Tom vremenu se uopće nije imalo što prigovoriti - osim malo jače bure, ali inače idealno, pogotovo za slikanje. :deda:

 

Vrijeme je bilo super osim te male burice ali nista strasno-ponovio bi.

 

Za Ljubljanu zainteresiran.

Link to comment
Share on other sites

Preksutra, tj. u utorak, cu veci dio dana provesti u Rijeci i okolici. Planirao sam otici na neku od sacekusa dionice Skrljevo-Meja, eventualno prohodati nesto od toga i predvecer se odvesti putnickim do Sapjana i natrag.

 

Ako netko od rijeckih kolega ima jos kakav zanimljivi prijedlog kamo otici fotkati vlakove i/ili infrastrukturu u okolici, rado cu poslusati.

Link to comment
Share on other sites

Preksutra, tj. u utorak, cu veci dio dana provesti u Rijeci i okolici. Planirao sam otici na neku od sacekusa dionice Skrljevo-Meja, eventualno prohodati nesto od toga i predvecer se odvesti putnickim do Sapjana i natrag.

 

Ako netko od rijeckih kolega ima jos kakav zanimljivi prijedlog kamo otici fotkati vlakove i/ili infrastrukturu u okolici, rado cu poslusati.

Ja sam nažalost u utorak još uvijek u Kalmetinoj županiji...

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

Planirao sam otici na neku od sacekusa dionice Skrljevo-Meja

Moram priznati da je prilicno glup osjecaj cekati u sacekusi na pruzi koja je zatvorena i to skuziti tek nakon sto dva planirama vlaka i ne znam koliko njih neplaniranih nisu dosli :oops:

 

To se upravo sad meni sad desava iznad Skrljeva, ali za pola sata se pruga otvara, pa mozda ipak bude nesto od putopisa ;-)

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da je prilicno glup osjecaj cekati u sacekusi na pruzi koja je zatvorena i to skuziti tek nakon sto dva planirama vlaka i ne znam koliko njih neplaniranih nisu dosli :oops:

:lool :lool :lool :lool :lool:vidiga: :vidiga: :vidiga:

 

To se upravo sad meni sad desava iznad Skrljeva, ali za pola sata se pruga otvara, pa mozda ipak bude nesto od putopisa

Sad će ti biti 4001 uskoro.. ;-)

Stari Bl-ovci su zakon!!!

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da je prilicno glup osjecaj cekati u sacekusi na pruzi koja je zatvorena i to skuziti tek nakon sto dva planirama vlaka i ne znam koliko njih neplaniranih nisu dosli :oops:

 

To se upravo sad meni sad desava iznad Skrljeva, ali za pola sata se pruga otvara, pa mozda ipak bude nesto od putopisa ;-)

 

Ajde, ajde, i najboljima se desi icon_kuul.gificon_kuul.gificon_kuul.gificon_kuul.gif

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, krenuli su vlakovi. Bit ce ipak necega ;-)

 

Mogao si iza ugla sačekati autobus "Croatia Expressa" - to Ti isto ide pod željeznicu... VidBudale.gif

Kakvi autobusi iza coska ?? Na lokacijama na kojim ja sacekujem vlakove ni jarci zbog straha ne pokusavaju imponirati svojim kozama :lol:;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...