Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

korisničke grupe

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Stanley

Stanley
  • Moderatori
  • 16,248 posts
  • Joined 24.08.2006.
  • LocationZagreb

Posted 31.07.2009. - 06:47

e postoji grupa za one teri ne voliju haže? :?:

Ima. Zove se Klub ljubitelja željeznice.
Mi volimo željeznicu općenito, ali HŽ (ovakve) baš i ne, pa ti je mjesto očito među nama.
Nema smisla da ti pečenjarimo ispod grunta, a tebe nema u društvu.
Usput možeš, onako u fušu, za svoje novine napraviti reportažu pod naslovom ''Broj stranih turista u Zagorju povećan za 300%''. :evil:
P.S. Pročitao sam tvoj zadnji Dnevnik, štivo za pet. A jel se meni dobro čini da si se (sudeći po licu) malo ''pomogel''?
Serija 05 je zakon!

#22 ben

ben
  • Članovi
  • 1,972 posts
  • Joined 13.03.2006.

Posted 01.08.2009. - 08:39

e postoji grupa za one teri ne voliju haže? :lool

Ima. Zove se Klub ljubitelja željeznice.
Mi volimo željeznicu općenito, ali HŽ (ovakve) baš i ne, pa ti je mjesto očito među nama.
Nema smisla da ti pečenjarimo ispod grunta, a tebe nema u društvu.
Usput možeš, onako u fušu, za svoje novine napraviti reportažu pod naslovom ''Broj stranih turista u Zagorju povećan za 300%''. :?
P.S. Pročitao sam tvoj zadnji Dnevnik, štivo za pet. A jel se meni dobro čini da si se (sudeći po licu) malo ''pomogel''?

to of kaj je slikal nema pojima o tome. neemam pojima kak me je to hlovil. a i fotka je iz vremena oko božića

#23 inflameswetrust

inflameswetrust
  • Članovi
  • 3,315 posts
  • Joined 28.02.2009.
  • LocationPožega

Posted 09.08.2009. - 11:58

Evo na ovu temu da pitam nešto, vidio sam da na mnogim forumima postoje razne stvari kao što su "posebni statusi", osim moderatora i administratora postoje i neki koji su takozvani vip članovi zbog zasluga za forum ili broj postova. da li je kada bilo takve ideje i ovdje?

nije da sada želim da se tako nešto uvede ovo je tek pitanje iz znatiželje!
Poslana slika

Moje fotografije.

#24 seabral

seabral
  • Administratori
  • 22,395 posts
  • Joined 29.04.2005.
  • LocationZagreb

Posted 09.08.2009. - 18:25

Problem je da automatski status možeš dodijeliti jedino prema broju postova. A veliki broj postova ne mora obavezno istovremeno značiti posebne zasluge za forum. Osim toga, osoba koja bi dobila neki dodatni status ne bi imala nikakve dodatne beneficije, osim nekakvog dodijeljenog naziva pored avatara. Sve u svemu, ne vidim neku posebnu svrhu toga.

#25 Stanley

Stanley
  • Moderatori
  • 16,248 posts
  • Joined 24.08.2006.
  • LocationZagreb

Posted 10.08.2009. - 15:34

osoba koja bi dobila neki dodatni status ne bi imala nikakve dodatne beneficije, osim nekakvog dodijeljenog naziva pored avatara

Pretpostavljam da je to ono što je na forumu railserbia.net npr. kondukter ili ibermašinovođa, a kod Slovenaca npr. vajenec ili kurjač?
Status se automatski stječe odgovarajućim brojem postova. Ja sam na railserbia.net u statusu konduktera, pa si mislim: bolje kondukter nego conducator. :cry:
Slažem se da nama tako nešto nije nasušna potreba.

(Conducator = neslužbena titula koju je imao rumunjski diktator Ceaucescu, R.I.P.)
Serija 05 je zakon!

#26 Portos

Portos
  • Moderatori
  • 10,373 posts
  • Joined 01.12.2005.
  • LocationZaprešić, Hrvatska

Posted 10.08.2009. - 18:40

Osim toga, osoba koja bi dobila neki dodatni status ne bi imala nikakve dodatne beneficije, osim nekakvog dodijeljenog naziva pored avatara.

U tom slučaju ti bi bio u najmanju ruku direktor HŽ-a :cry:

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

#27 drstoka

drstoka
  • Članovi
  • 7,368 posts
  • Joined 25.09.2005.

Posted 11.08.2009. - 07:26

Evo na ovu temu da pitam nešto, vidio sam da na mnogim forumima postoje razne stvari kao što su "posebni statusi", osim moderatora i administratora postoje i neki koji su takozvani vip članovi zbog zasluga za forum ili broj postova. da li je kada bilo takve ideje i ovdje?

nije da sada želim da se tako nešto uvede ovo je tek pitanje iz znatiželje!

Bila je takova ideja i "probni rok" od čitava tri dana prije negoli je to ugašeno. Kolega Edgar i ja smo dobili status "EMD freak". :cry: Ugašeno je bez nekog posebnog obrazloženja.
#1 truth hurts
#2 It's hard not to hate..

#28 tramvajac

tramvajac
  • Članovi
  • 1,724 posts
  • Joined 23.06.2007.
  • Locationzapadno od Zagreba

Posted 16.08.2009. - 15:12

Osim toga, osoba koja bi dobila neki dodatni status ne bi imala nikakve dodatne beneficije, osim nekakvog dodijeljenog naziva pored avatara.

U tom slučaju ti bi bio u najmanju ruku direktor HŽ-a :ceka:

A Seabral vladar svemira :shock:

Šalu na stranu Seabral samo naprijed :wink:

p9180107.jpgp7130020.jpgp7130041y.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users