Jump to content

V tuđem dvorišću


Portos

Recommended Posts

a prije toga sam se bojao da priđem bliže pruzi. Em je bilo vlage u zraku, snijega koji se zadržao na portalima, vodičima, pa sam se bojao da ne puknu vodiči i pasnu na prugu i ne daj Bože....., snijeg je prigušivao zvukove dolaska vlaka, teško se biježalo sa pruge. Sve je to odlučivalo da se držim kraja, daleko od prve linije.

 

BZZ_090131_60_036_resize.jpg

 

BZZ_090131_60_017_resize.jpg

Bero

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viče meni dida jučer: Sad su se nekakvi prtili iznad kuće i slikali!

Odmah sam pomislio, ne znam zašto, na Drageca...

Samo su minute dijelile da vas sretnem, i zovnem na kavu.... :(

"Nikad stati, osim kad se mora"
"Bolje častan uzmak nego nečastan poraz"
''Bolje živa kukavica nego mrtav heroj'' - Grunf

Link to comment
Share on other sites

Ma jesmo primjetili smo ali nismo imali kome reći, a i prošla je pored dole nekih koji su bili bliže pruzi pa kako se sve sretno završilo onda nije imalo smisla išta govoriti

 

Šalim se ja ofkors...ništa ozbiljno :wink:

35k4tq1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm, odličan putopis. Još bolje fotke, pravi užitak.

Nisam očekivao novi stup za KM tamo lijevo u Fužinama, mislim da je nepotreban. Ali to je razlog da se uskoro i ja pokrenem u smjeru Lokava, Fužina i Drivenika da detaljno poslikam staru KM koju ne treba zaboraviti budući da će se mijenjati pozicije stupova i ostalog. Samo da ne nagrde Fužine šumom stupova kao u Delnicama i Skradu. Stupizacija na HŽ način by Dalekovod.

Nadam se da ću imati društva za fotkanje.....

Samo osmi položaj!!!

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast, odlične fotke, a motivi, nekaj predivno..

 

To je i meni želja otić jednom do G. Kotara pa da se malo naguštam u snijegu i vlaku u snijegu i fotkanju vlaka u snijegu.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast, odlične fotke, a motivi, nekaj predivno..

 

To je i meni želja otić jednom do G. Kotara pa da se malo naguštam u snijegu i vlaku u snijegu i fotkanju vlaka u snijegu.. :mrgreen:

 

Kad idemo :):?:

Link to comment
Share on other sites

Kad idemo :):?:

Prije nego se snijeg otopi.. :wink:

Ako je vjerovati izjavama g. Vakule u večerašnjem Dnevniku - nema šanse da promašite, najavljen je novi kijamet za vikend Krepah.gifKrampus.gif

 

Kako sam u posljednje vrijeme dosta zainteresiran za prognozu i recimo da to pratim, ovu Vakulinu prognozu uzimam sa skepsom :?

 

Zasad to ne bi bio snijeg kakav bi svi snjegoljupci priželjkivali....no G. kotar i dobije ponešto...al onak, cmoljavo...

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...