Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Hostilnost prema novim i neupućenim korisnicima

• Please log in to reply
48 replies to this topic

#41 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,663 posts
  • Joined 26.03.2005.
  • LocationDonja Bistra, Croatia

Posted 29.09.2010. - 12:40

Javno se ispričavam adminima jer sam sada uvidio da forumaš pod nickom "mladi kondukter" je imao već par nezgrapnih postova (neobaziranje na starosrt postova/tema, kao što i Erraser reče). Mislio sam da je i Renato preburno reagirao (tema Vinkovci-Tovarnik), no ovim putem se i njemu ispričavam.

Kako ti to mislis burno sam reagirao?
Pa nisam pljusnuo covjeka ili mu nesto opsovao. Jednostavno sam ga upozorio da postovi poput: "Idem gledati..." ili slicno nisu prihvatljivi.
Ovo je forum a ne Twiter, pa se ne ocekuje da netko pise: "Sada gledam TV.." ili "Upravo jedem..."
Kužiš?
Istina je da se starijim korisnicima malo progleda kroz prste, ali to je tako i inaće u životu.
Da sad ja svakome pisem PP i prepucavam se oko razloga opomene kroz 5 poruka... kuda bih dosao. Uostalom, ovako i ostali vide u cemu je stvar pa ce mjera i na njih djelovati. Ti si ociti primjer :kul

#42 egérke

egérke
  • Članovi
  • 7,612 posts
  • Joined 08.06.2006.
  • LocationKvatrić

Posted 29.09.2010. - 16:00

Istina je da se starijim korisnicima malo progleda kroz prste, ali to je tako i inaće u životu.

Mislim da bi trebalo biti upravo obratno, jer mlađi su korisnici još nenavikli na pravila, pa bi im se trebalo tolerirati neka odstupanja od istih, a ne im odmah prijetiti banom.

#43 VICTOR

VICTOR
  • Članovi
  • 6,319 posts
  • Joined 20.04.2006.
  • LocationZagreb, Oranice

Posted 29.09.2010. - 17:45

Mislim da bi trebalo biti upravo obratno, jer mlađi su korisnici još nenavikli na pravila, pa bi im se trebalo tolerirati neka odstupanja od istih, a ne im odmah prijetiti banom.

E, ja sam se baš time vodio., ali dobro...vidim da tom forumašu nije bio jedini kiks...
Ovisi također i od admina, neki su tolerantniji, neki ne..svi smo mi ljudi :palac:

Uvijek se sjetim svojih prvih slika što sam ih postao u full rezoluciji 8) ;) i bilo je različitih reakcija, ali priznajem da meni nije nitko ničim prijetio.

No, mislim da treba uzeti u obzir u činjenicu da se klima ipak promijenila u odnosu na prije 4 godine: puno nas je više i pridošlice sigurno nerado čitaju pravila pa je sigurno teže i adminima i moderatorima...

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

#44 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,663 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 29.09.2010. - 18:53

E, ja sam se baš time vodio., ali dobro...vidim da tom forumašu nije bio jedini kiks...
Ovisi također i od admina, neki su tolerantniji, neki ne..svi smo mi ljudi :palac:

Uvijek se sjetim svojih prvih slika što sam ih postao u full rezoluciji 8) ;) i bilo je različitih reakcija, ali priznajem da meni nije nitko ničim prijetio.

No, mislim da treba uzeti u obzir u činjenicu da se klima ipak promijenila u odnosu na prije 4 godine: puno nas je više i pridošlice sigurno nerado čitaju pravila pa je sigurno teže i adminima i moderatorima...

Istina je negdje u sredini izmedju onog sto kaze Egerke i mojeg misljenja.
To sto kazes je tocno... puno je vise korisnika nego prije 4 godine i puno vise korisnika radi probleme.

#45 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,663 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 29.09.2010. - 19:46

Usput... Viktore pogledaj ovo...

http://zeljeznice.ne...t=2793&start=60

http://zeljeznice.ne...t=9358&start=45

Obrati usput paznju na vrijeme i datum pa mi reci sto mislis kako bi sada neki admin trebao reagirati?

#46 Marioo

Marioo
  • Isključeni korisnici
  • 4,371 posts
  • Joined 17.01.2008.
  • LocationZagreb

Posted 29.09.2010. - 20:19

Dva puta je upozoren treci put na hladenje.U dva posta tri nepotrebne rijeci i glupo spamanje teme nema veze sa nikakvim nepoznavanjem pravila.

#47 Silver

Silver
  • Članovi
  • 966 posts
  • Joined 20.06.2007.
  • LocationZaprešić

Posted 29.09.2010. - 20:20

http://zeljeznice.ne...t=2793&start=60

http://zeljeznice.ne...t=9358&start=45

Nema tu ništa zloćestog, dečki su se zapričali i pomalo "glajzaju" prema škarpi. :palac:

samoborcekver1_zps9440815b.gif

#48 VICTOR

VICTOR
  • Članovi
  • 6,319 posts
  • Joined 20.04.2006.
  • LocationZagreb, Oranice

Posted 29.09.2010. - 23:07

Yapp, kinder garden :jup priznajem...

A da nije lako biti pedagogom, o, itetkako to znam...
:kul

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

#49 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,663 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 30.09.2010. - 14:32

Yapp, kinder garden :? priznajem...

A da nije lako biti pedagogom, o, itetkako to znam...
:roll:

S obzirom da si pedagog, znas da vrijedi ona stara: "Das im prst a oni bi odmah cijelu ruku..." :lol:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users