Jump to content

Zagreb/Ivanić-Grad, 11./12.08.2007.


thomcro

Recommended Posts

Eto došao je i taj dan, ja se odvažio na put u Metropolu. Znao sam da će to biti putovanje sve samo ne obično ali da će biti tako dojmljivo i nabijeno emocijama, to nisam ni u snu mogao zamisliti. No krenimo otpočetka!

 

PRIPREMA I DOGOVOR

 

Sve se začelo od vel'kog Barneya prije skoro dva mjeseca kad je predložio mini sastanak vezan za Trainz kod "Labusa" na Ravnicama. S obzirom da meni astma zagorčava život u proljeće/ljeto sve se to malo, malo pa odgađalo. I jednog dana krajem mjeseca srpnja desi se tako da ja kontaktiram svog kuma i tako krene priča, ja bi iš'o problem spavanje pa nema problema za to ali moraš potegnuti do Ivanić-Grada. OK, može, pristajem!

Javim Barney-u, dogovorimo datum (11.08.2007.) i ja tada kontaktiram još Stanley-a zbog DVD-a, Viktora jer sam htio i njega vidjeti. I dogovori se mala ekipa mjesto sastanka: kod lokomotive na istočnoj strani GK! Kako vrijeme brzo juri dođe i dan kupovine karte! Intezivno misleći na našeg strojovođu Glažara, naletim na njega. I od tog trenutka sve je postalo nekako ... teško je reći drugačije, nastao je neki fluid koji je sve digao u neku drugu dimenziju!

Malo smo pričali gdje, kako, kome, kuda ... (ne smijem otkriti o čemu smo pričali ali će se čuti!) i tako, Bog, sretan put i ja odoh kupiti kartu. Blagajnica me malo čudno gledala kad me upitala kojim vlakom idem (putnički u 7.30 iz Rijeke sa dolaskom u Zagreb u 12.16, skoro 5 sati vožnje!) pa to vam je puno, pa zašto ne idete brzim ... Gospođo, ja se idem voziti meni se nigdje ne žuri, još i koju fotku napraviti ...

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

DAN "D"

 

I dođe dan "D". Prstići na nogama svrbe i ja sam otišao od kuće oko 6.40 pješke i bio sam na riječkom kolodvoru već oko 6.55 jer treba još koju fotku i tu napraviti. Žuta na čelu, spremna za pokret

slika001eg6.jpg .

Moj vlak je došao iz Šapjana, dva vagona koja su se napunila tik-tak ali našao sam mjesto za sjesti i avantura počinje!

 

Dio prvi: Rijeka - Moravice

 

Krenusmo! Izlaz iz Rijeke ...

slika002ev0.jpg

 

slika003wj4.jpg

 

... ulazak u Sušak-Pećine ...

slika004ah8.jpg

 

... ulazak u Škrljevo ...

slika005ix8.jpg

 

... ulaze novi putnici ...

slika006ve7.jpg

 

... a vani, ma je lila ova kiša kako jako (pjesmica Labin Art Expressa!) ...

slika007ub0.jpg

 

... EP u Meji ...

slika008ul7.jpg

 

... skretanje prema EP-u ...

slika009jl5.jpg

 

... Meja i odlazak iz Meje ...

slika010hu3.jpg

 

slika011yf8.jpg

 

slika012wh3.jpg

 

... Plase i odlazak iz Plasa (slika je mutna jer sam u brzini slikao!) ...

slika013jh9.jpg

 

slika014qp3.jpg

 

... visinska razlika,vidi se niže dolje pruga, u daljini Krk ...

slika015me3.jpg

 

... ostaci na nasipu gdje je Žuta okinula s pruge između Plasa i Zlobina ...

slika016ia0.jpg

 

slika017mg9.jpg

 

... Zlobin ...

slika018ix4.jpg

 

... Drivenik, kiši i dosta je magle ...

slika019ws2.jpg

 

slika020ga4.jpg

 

slika021yq3.jpg

 

slika022qs1.jpg

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Nastavak!

 

... Lič ...

slika023dg4.jpg

 

... juri 016 prema Fužinama ...

slika024dd0.jpg

 

... ulazimo u Fužine ...

slika025ci3.jpg

 

... lagani ulazak do stanice ...

slika026ly1.jpg

 

... trupaca na sve strane za Drvenjaču ...

slika027nt2.jpg

 

... Fužine sa mosta ...

slika028sf6.jpg

 

... stajalište Vrata ...

slika029zq8.jpg

 

... ulazimo u Lokve ...

slika030lq9.jpg

 

... jurimo ka Delnicama, kiša je sve jača ...

slika031te6.jpg

 

... i magla se spustila ...

slika032jq7.jpg

 

... kako je Pfaff napisao u jednom postu, cmocavo vrijeme ...

slika033ts8.jpg

 

... Delnice, radničkih vlakova k'o u priči ...

slika034jz4.jpg

 

slika035pc5.jpg

 

slika036hy6.jpg

 

... ovdje sam se prvi i zadnji put zapitao jesam li pogriješio što sam se odlučio na put? ...

slika037vu9.jpg

 

slika038xd1.jpg

 

... ali Gorski kotar potvrđuje pravilo da je iza svakog brda drugo vrijeme pa je tako u Zalesini

samo tu i tamo pala koja kap ...

slika039sg2.jpg

 

... morao sam slikati šekret jer me iznenadila čistoća i to da je bilo papira ...

slika040rw2.jpg

 

... stajalište Kupjak ...

slika041pv4.jpg

 

... juri 016, juri ...

slika042mw9.jpg

 

... a iza zavoja magla ...

slika043rv1.jpg

 

... stajalište Žrnovac, ušao neki lik totalno izgubljen u prostoru i vremenu (nisam ga htio slikati jer je zbilja bio jako dezorijentiran) ...

slika044hs7.jpg

 

... Brod - Moravice ...

slika045ju6.jpg

 

slika046gf8.jpg

 

... i kraj prvog dijela puta, ulazimo u Moravice ...

slika047ih1.jpg

 

... par vagona, Plasser, Litorina i ...

slika048dk8.jpg

 

... iz stražnje upravljačnice nagnuo se (valjda!) strojovođa, dobro jutro bbi mogal ja napraviti koju sliku lokomotive može može

nema frke, oni valjda misle da ću ja samo jednu, ja kad krenem onda neznam stati ...

slika049pk7.jpg

 

slika050ya6.jpg

 

... kondukter na začelju, simpatičan čovijek, susretljiv, stara škola ...

slika051dl7.jpg

 

... i jedan ogroman vagon ...

slika052ot7.jpg

 

... i tada se desi, uvjetno rečeno, zlo i naopako! Oly ostao bez moći!!! Ugasio se i by by slikanje!

Bilo je još nešto rezerve ali to sam morao pustiti za dolazak u Zagreb.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Dio drugi: Moravice - Zagreb

 

Nažalost ovaj dio ću morati opisati samo riječima! Uglavnom, malo smo pričekali 6111 i oni koji su išli dalje se smjestiše i vlak ode. Nije bilo puno ljudi, ja sam bio u prvom dijelu kod drugih vrata. I tako kilometar po kilometar brzo dođe i Ogulinski Hreljin. Na moje zaprepaštenje uđe pravi pravcati Ophodar i sjedne red dalje od mene. hoću ga pitati neću ma hoću pa zato i putujem da saznam što više! Dobar dan ja pišem za zeljeznice.net i imao bi par pitanja. Čovjek gleda u mene k'o u marsovca, vidim da niš' ne kuži, pa sam malo bolje objasnio "Mission posible". Prvo što sam ga pitao da u startu razbijem dilemu, daljinu koju ima pod sobom.

Njih ima trojica + jedan u pričuvi. Svaki ima cca. 18 km za proći, pripadaju ZOP-u Ogulin, moraju dionicu proći bez obzira na vrijeme, bilo da je sunce bilo da krka snijeg. Služba je služba! Po zimi moraju više pozornosti posvetiti ŽPCR-ima jer moraju čistiti snijeg između tračnica. I na kraju sam ga pitao čemu služi famozna ključina i kaže mi čovijek da je samo za pritezanje matica na sponama između tračnica. Znači nije za pritezanje matica kojima je tračnica vezana za šliper. Brzo je došao Ogulin i čovijek,uz pozdrav, izađe i ode svojim poslom.

 

Vlak je nastavio dalje, ja se udubio u čitanje časopisa za internetsku kulturu (ne smijem ga reklamirati jer bi dobio po prstima) i oko Generalskog Stola sam nazvao Phalanx-a da čovijek stigne do karlovačkog kolodvora. S obzirom da ssam Djevica, sve je bilo isplanirano do u detalje! zamolio sam Phalanx-a da mi poslika karlovački kolodvor zbog Trainza i u karlovcu je trebala biti isporuka tih CD-a (jedan za Barney-a i jedan za mene, sve zbog simulatora [Phalanx, slike su fenomenalne barem što se mene tiče])!

Toliko sam žalio što me je Oly izdao u presudnom trenutku ali takva je sudbina! I ode 6111 ode dalje, ja se premjestio i uživao u pogledu kao da se vozim u Trainzu. Grešaka je k'o u priči ali ništa što se ne bi daslo popraviti. Dođe i Remetinec i ja nazovem Barney-a, vaš omiljeni Gosn. Moderator dolazi a on mi kaže čekaju te svi sa kojima si se dogovorio ali ... imam i jedno iznenađenje! Ajde pucaj! Glavom i bradom Gazda! Anton! Auuuuu ... Tek onda mi je proradio adrenalin! Pa to će biti za pamćenje, pa što ću, pa kako ću ... I dok sam se snašao vlak je već bio na GK, stao je na 5 peronu. Brzo van, trk po prvom peronu i onda ih spazih ...! Njih četiri k'o braća Smogovci, što mi je bilo tako simpa. Pozdravljanje, i odlazak u Restorante, ja vadim te silne DVD-e, slijedi razmjena a jadan Anton samo sjedi i šta sa njim? Kad mi je tako nenadano banuo! Ali već ću ja njemu poslati kakav DVD. I tako nastade slika ...

slika053rg8.jpg

 

Nakon nekog vremena smo se počeli polako osipati. najprije je otišao Stanley a nedugo za njim ode i Anton. Nas trojica, Barney, Viktor i ja odosmo na Ravnice, k "Labusu".

Dođe klopa i udri u simulatore, malo Trainz, malo više BVE, pa zericu MSTS, pa opet BVE ... i dođe vrijeme povratka na kolodvor i opet klic i ...

slika054bq1.jpg

 

Dođosmo na kolodvor i spazili smo poštansku kočiju. Kaže Viktor ajmo slikati pa ćemo je pokazati Stanley-u ...

slika055xy3.jpg

 

... još smo malo stajali ispred putničkog za Vinkovce i mislili smo ići pitati tko je strojovođa ali nismo. Viktor i ja smo se ukrcali i ...

slika056yk4.jpg

 

... by by Barney. Vidimo se nekom drugom prilikom. Bilo je fenomenalo s tobom u društvu! Viktor i ja smo još malo bistrili po simulatorima, dođe Trnava ode i Viktor.

U Ivaniću me sačekao moj kum kod kojeg sam prespavao.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Dio treći: Povratak, nedjelja popodne, Ivanić-Grad - Zagreb

 

Malo sam slikao sa balkona, bušaću garnituru i plinsko postrojenje ...

slika057sa2.jpg

 

slika059nl6.jpg

 

... slijedio je ručak ...

slika058un5.jpg

 

... slijedio je još jedan susret. Na ivanićkoj stanici čekao je Milepaclo. Kum me dovezao i otišao raditi a mi smo ostali pričati u kafiću preko puta. Sat vremena prođe tik-tak i uslijedio je povratak.

 

Putnički je čekao križanje ...

slika060ye0.jpg

 

... i uslijedila su klasična stajališta (slikao sam samo neka!), Prečec ...

slika061lc0.jpg

 

... Ostrna ...

slika062yj1.jpg

 

... Sesvetski Kraljevec ...

slika063qd1.jpg

 

... Sesvete ...

slika064qd9.jpg

 

... neki će prepoznati svoj komadić svemira kojeg stalno slikaju ...

slika065po5.jpg

 

slika066rt7.jpg

 

slika067tk7.jpg

 

... pa malo stare krame ...

slika068ik3.jpg

 

slika069qc0.jpg

 

... Istočni kolodvor ...

slika070hx4.jpg

 

slika071eq9.jpg

 

slika072vr7.jpg

 

... i šta čovijek čini kad ima puno vremena između dva vlaka? Slika, kralj Tomislav ...

slika073xh7.jpg

 

... gusjenica od tramvaja ...

slika074cl7.jpg

 

... zgrada kolodvora ...

slika075nf5.jpg

 

... nagibni za Split ...

slika076lx4.jpg

 

... Đuro spreman za Zagorje ...

slika077zw7.jpg

 

... kolodvor kakvog nisam naučen viđati, pustara ...

slika078aa1.jpg

 

... ali i manevra koja je stalno zujala uokolo ...

slika079ec7.jpg

 

... i onda je došao posjetitelj ...

slika080as9.jpg

 

... posljednji pogled da vidi da li sam ga snimio i fijuuuuu ...

slika081oc2.jpg

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Nastavak!

 

... dolazi, dolazi ...

slika082as9.jpg

 

... osječki za Rijeku ...

slika083st0.jpg

 

... kupe u kojem sam sjedio ...

slika084in8.jpg

 

slika085rt7.jpg

 

... krenusmo, doviđenja Zagrebe do neke druge prilike! ...

slika086ul7.jpg

 

slika087xl6.jpg

 

slika088qw7.jpg

 

slika089aq8.jpg

 

... signal u Karlovcu, Phalanx će nam sigurno više napisati o njemu ...

slika090cc8.jpg

 

 

... njih tri ste već vidjeli ...

slika091gl9.jpg

 

... dvije Asee u Gornjim Dubravama čekaju na polazak ...

slika092hm5.jpg

 

... vagon s tucanikom iz Tounja na kolodvoru Gornje Dubrave ...

slika093so9.jpg

 

... dolazimo u Ogulin ali nisam htio slikati ništa po kolodvoru već Klek ...

slika094sh6.jpg

 

slika095kw6.jpg

 

... uspio sam i sebe uloviti ...

slika096bs5.jpg

 

... interesantan vagon u Delnicama ...

slika097oy1.jpg

 

... bakarski zaljev u noći ...

slika098kv8.jpg

 

... i kraj, vagon kojim sam putovao ...

slika0100mm2.jpg

 

... i 102-ka koja me vratila doma.

slika099nm3.jpg

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Mnogi će se sad pitati čemu sve ovo? Putovanje k'o putovanje, niš naročito! Za one koji gotovo svakodnevno koriste vlak. Ali ja sam nakon skoro 10 godina nanovo osjetio tračnice pod guzicom, osjetio sam miris vlaka a na te stvari čovjek vremenom ogugla i ne primjećuje ih.

 

I najvažnije! Sreo sam 7 iznimno zanimljivih novih ljudi u mom životu. A to vrijedi više od svega. Po tome ću ovo pamtiti.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

Odlično, thomcro !!! :D:D:D

Izuzetno interesantno i lijepo ! Posebno mi je drago radi fotki kolodvora i stajališta između Rijeke i Moravica ... tu dionicu sam nažalost rijetko prolazio vlakom, pa mi ovo dođe kao dobrodošlo "ponavljanje gradiva". :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vrlo dobro, mladicu! :) Jako lijepo i ima tu nekoliko odlicnih fotki koje sam smjesta premjestio na jedan od svojih HDD-ova.

 

Morat cemo to ponoviti. :)

 

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

Link to comment
Share on other sites

... Đuro spreman za Zagorje ...

 

reportaža sve 5, samo, Đuro u zadnjih 10++ godina nikad ne vozi za Zagorje... Doduše, sve je moguće, kao i Turnerica u Zagrebu :D Jesi 100% siguran da je išao za zagorje? Imaš možda kakvu sliku di se vidi broj lokomotive?

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

Nemam slike jer sam bio daleko i mislio sam se vratiti ali dok sam ja došao natrag on je već prošao. Ali bilo je negdje oko 15 sti pa potraži malo u VR gdje je išao. Mislim da je pisalo Zabok, nešto ... kažem ti daleko sam bio i ne mogu 100% tvrditi da je bilo baš Zagorje :oops: .

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

stvarno je lijepo vidjeti kad netko napravi tako detaljnu reportažu! odlično!

 

jedina primjedba: ĐURO NA PUTNIČKOM JE MADAFAKIN RARITET I ZAŠTO NISI NAPRAVIO 798 MADAFAKIN SLIKA TOGA?!?!?!?!?!?! ok, smirio sam se, ispričavam se na deranju :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ovo se definitivno zove PUTOPIS, u pravom smislu te riječi!

 

I drago mi je da su (karlovačke) fotke u redu – nadam se da će pripomoć bržoj gradnji pruge (ak ništa drugo, kod nas se grade bar za simulatore! :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

Odličan provod. Da ti Oly ne bi ostajao bez hrane nabavi nekoliko pari baterija kao i ja. Preporučujem za nekih 100 Kn VARTIN punjač u kompletu sa 4 kom 1400 mAh Varta baterija. Bolje su od Duracella s 2500 mAh.

Dinamika vozila i Okretna postolja

KONČAR – Električna vozila d.d.

Link to comment
Share on other sites

ĐURO NA PUTNIČKOM JE MADAFAKIN RARITET I ZAŠTO NISI NAPRAVIO 798 MADAFAKIN SLIKA TOGA?!?!?!?!?!?! ok, smirio sam se, ispričavam se na deranju

Ja potegnem put iz Rijeke i kako sam mogao znati da je to raritet :mrgreen: . Meni je Đuro k'o i svaka druga lokomotiva, nije bilo vel'kog dizla pa ... jebote pa sad sam uvidio zajeb cryingha8.gifcryingha8.gifcryingha8.gif!!!!!!!

 

Da ti Oly ne bi ostajao bez hrane nabavi nekoliko pari baterija kao i ja. Preporučujem za nekih 100 Kn VARTIN punjač u kompletu sa 4 kom 1400 mAh Varta baterija. Bolje su od Duracella s 2500 mAh.

Ja ... ma šta ja, Oly! Ne idem ja na baterije jokern3.gif . Oly koristi Li-ion bateriju pločastu i u planu je kupnja dodatne i baterije i kartice a do tada se moram zadovoljiti s ovime što imam.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

jedina primjedba: ĐURO NA PUTNIČKOM JE MADAFAKIN RARITET I ZAŠTO NISI NAPRAVIO 798 MADAFAKIN SLIKA TOGA?!?!?!?!?!?! ok, smirio sam se, ispričavam se na deranju :mrgreen:

 

E, pa cuvao je covjek akumulator za mozebitno vaznije slike. I... isplatilo se. Da je snimao Djuru onda nam ne bi pokazao one njemice... :mrgreen:

 

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Da je snimao Djuru onda nam ne bi pokazao one njemice... :mrgreen:

 

Barney

 

uber veći je raritet Đurek za Zagorje (sumnjam da su Đureka koristili ko maneverku) nego dobre, za slikanje dobro raspoložene 3 njemice u haže vlaku :lol:

#1 truth hurts

#2 It's hard not to hate..

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ali jos nije dokazano da je taj Djuro isao u Zagorje. To su samo razmisljanja naseg gosn. moderatora. ;) Sve dok se ne dokaze da je Djurek isel vu Zagorje zelene, ja glasam za njemice. :mrgreen:

 

Barney

Najpametniji čovjek na svijetu je onaj koji je izmislio WC školjku. Nikom nije uzeo mjeru, a svima odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Reportaža je odrađena s puno entuzijazma, šteta kaj fotić ne radi na njega, barem ne bi bilo problema s baterijom. :wink:

 

Meni je također ovaj Đuro privukao pažnju.

Po vremenu slikanja (15:07) i Bt vagonu u sastavu rekao bih da se radi o vlaku 3012 (Zagreb Gl.kol. - Varaždin - Kotoriba).

Taj dan 3012 je imao tri vagona; 1 Bl + 2 Bt.

30121208saszy9.gif

 

Đuro je sasvim dovoljan za 3 putnička vagona na dionici do Varaždina. Ljeto je pa grijanje ne treba, a Betejci, tak i tak, imaju samo manuelnu klimu. :mrgreen:

Još kad bi thomcro stavio sliku u punoj kvaliteti, ili barem crop, da vidimo koji je Đuro bio.

Ako Turci grade prugu, da li pruga gradi nas? :hm

Link to comment
Share on other sites

Sve po vašoj želji, gospodo :mrgreen: .
Ne vrijedi puno, stup KM je točno ispred dvije zadnje znamenke, a broj na kabini je i uz dvjestotno povećanje nedovoljno čitljiv. :(

Možda Vedran može malo pretražiti mapper (pokušao bih prvo s 029 ili 019)

_______________________

Pozdrav iz Zagreba

Link to comment
Share on other sites

Ja ... ma šta ja, Oly! Ne idem ja na baterije. Oly koristi Li-ion bateriju pločastu i u planu je kupnja dodatne i baterije i kartice a do tada se moram zadovoljiti s ovime što imam.

Je, najbolja supruga na svijetu (moja, naravno) kaže da madafakin' tehnologija zakaže kad ti najviše treba! Drugi put lijepo ponesi produžni kabel i punjač, uštekaj kabel u utičnicu za brijanje u onom čistom zahodu i slikaj do mile volje :mrgreen:

Šalu na stranu, putopis je fenomenalan. Svaka čast! Kako Ti je kičma izdržala to neprekidno naginjanje kroz prozor, Selma?

Pitanje: Ima li Oly burst mode? To znade biti zgodno kod pokretnih objekata odnosno pokretnog slikača! Imaš doduše hrpicu slika za odbaciti, ali jedna je obično mnogo dobra...

 

Još jednom: ČESTITKE!!!!!!!!!

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

...uštekaj kabel u utičnicu za brijanje u onom čistom zahodu ...

ludodsmijehadn5.gif... pa sad mi to kažeš. Savjet zlata vrijedan za neka buduća vremena. Imao sam sa sobom sav potreban asesoris ali zalud ti asesoris ako ga nemaš kamo zaštekati. Da mi je bilo samo pol ure da barem malo dodam struje u bateriju koje bi to bilo veselje a i fotki bi bilo daleko više.

 

Ali najviše me veseli da vam se sviđa report, da nisam zalud trošio bateriju, preslagivao slike i jučer skoro cijeli dan kucao tekst i oblikovao reportažicu.

kpjstar.gif.19648035a936debebea313dbc37b8ab7.gif

Link to comment
Share on other sites

... pa sad mi to kažeš. Savjet zlata vrijedan za neka buduća vremena. Imao sam sa sobom sav potreban asesoris ali zalud ti asesoris ako ga nemaš kamo zaštekati.

Hehe! Nisi me pitao! Ja tako jednom punijo u avijonu :D Onda mi je stevka rekla da ima ljudi s probavnim, je li, tegobama i da će mi ona to kod sebe...

A za reć pravo, tko je mogao znati da će se u vlaku naći onako lijep i uredan, da prostite, kondot :ser

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

Link to comment
Share on other sites

A što reći...genijalno, maestralno, impresivno, erudicija kakva se rijetko viđa.

 

:P:P:P:D:):jup:jup:mah:loko

 

Rijetko tko si dadne toliko truda.

 

Nemoj se niš nervirati za đureka...to nisi mogao znati i prava je sreća da si i ovak slikao...

 

A ubuduće furaj cijeli borbeni paket baterija....nemilice trošiš Olyja, i to radiš fenomenalno :wink:

 

 

I gospodo, mislim da ovdje glavna zvijezda nije đurek, već nas cijenjeni moderator :prof

Samo je jedan lučni zagrebački željeznički most: ZELENI MOST (ili Most "Sava")!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...