Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Član Nikola

• This topic is locked This topic is locked
58 replies to this topic

#1 tomek

tomek
  • Članovi
  • 839 posts
  • Joined 02.10.2006.

Posted 01.04.2007. - 19:25

Gdja je Nikola i ako je baniran(kako je crotram rekao), tko je banirao najboljeg poznavatelja tramvaja na ovom forumu??

#2 Arno

Arno
  • Članovi
  • 2,534 posts
  • Joined 04.09.2005.

Posted 01.04.2007. - 19:30

Gdja je Nikola i ako je baniran(kako je crotram rekao), tko je banirao najboljeg poznavatelja tramvaja na ovom forumu??

Ja sam si odmah rekao, kud je ovaj forum otišao ako je Nikola baniran :D
Jako mi je žao zbog toga, od njega sam pokupio desetke MiB slika i zanimljivosti...

#3 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,682 posts
  • Joined 26.03.2005.
  • LocationDonja Bistra, Croatia

Posted 01.04.2007. - 19:32

Ja sam ga banirao, zasto pitas?

#4 tomek

tomek
  • Članovi
  • 839 posts
  • Joined 02.10.2006.

Posted 01.04.2007. - 19:34

Zašto je baniran i na koliko?

#5 Gogo

Gogo
  • Članovi
  • 1,534 posts
  • Joined 09.02.2007.

Posted 01.04.2007. - 19:37

Zbog uništavanja vlastitih postova...

Ne znam na koliko vremena je baniran

#6 tomek

tomek
  • Članovi
  • 839 posts
  • Joined 02.10.2006.

Posted 01.04.2007. - 19:39

Zbog uništavanja vlastitih postova...

Ne znam na koliko vremena je baniran

Pitam ozbiljno?

#7 Gogo

Gogo
  • Članovi
  • 1,534 posts
  • Joined 09.02.2007.

Posted 01.04.2007. - 19:41

:roll:

Pa editirao je svoje postove i u njih je stavljao samo "-"

Zato je i na snazi zabrana editiranja postova 24 sata poslije postanja...

#8 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,682 posts
  • Joined 26.03.2005.

Zašto je baniran i na koliko?

Baniran je na 3 dana zbog brisanja poruka. Ban mu je skinut ali nekako ne vjerujem da ce se vratiti na forum.

#9 Arno

Arno
  • Članovi
  • 2,534 posts
  • Joined 04.09.2005.

Pitam ozbiljno?

Ozbiljno. Obrisao je sve svoje postove u zadnjih mjesec dana (revoltiran zbog zabrane postanja normalnih slika, ja mislim)

#10 tomek

tomek
  • Članovi
  • 839 posts
  • Joined 02.10.2006.

Posted 01.04.2007. - 19:48

Pa što ako je izbrisao sve svoje postove. To su njegovi postovi, može raditi s njima što hoće. Mislim da si admini i moderatori previše dozvoljavaju na ovom forumu.

#11 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,682 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 01.04.2007. - 19:48

Pitam ozbiljno?

Ozbiljno. Obrisao je sve svoje postove u zadnjih mjesec dana (revoltiran zbog zabrane postanja normalnih slika, ja mislim)

Nitko mu nije branio stavljanje slika. Slike se stavljaju u velicini 800x600 pixela. Koliko sam vidio nekoliko korisnika se bunilo na stavljanje slika i to bez ikakavog prava. Koga smetaju slike neka u Internet Exploreru odabere postavku da se slike ne prikazuju. Ocito je to toliko eskaliralo da se Nikola osjecao povrijedjen i odlucio obrisati sve svoje slike i poruke, sto opet nije u redu.
Uglavnom, brisanje starih poruka je onemoguceno pa je Nikoli skinut ban (stavljen da se smanji steta). Kada nadjem tko su bili ti korisnici koji su ga isprovocirali, prijeti im sankcija.
Uglavnom, slike se smiju stavljati na forum u velicini 800x600 i stovise... pozeljne su.

#12 crotram

crotram
  • Članovi
  • 4,348 posts
  • Joined 13.12.2005.
  • LocationZagreb

Posted 01.04.2007. - 19:55

Pa što ako je izbrisao sve svoje postove. To su njegovi postovi, može raditi s njima što hoće. Mislim da si admini i moderatori previše dozvoljavaju na ovom forumu.

Dao sam nikoli link na ovu temu i rekao da se javi. Jucer sam razgovarao sa njim i nije bas pokazivao preveliku zelju za tim da se vrati ali jos cu ga ja nagovarati dok nepopusti i nevrati se...
To je divlji badem; ništa nije tako lepo kao kad procveta, a ništa tako gorko kao kad se prvi put proba...

#13 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,682 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 01.04.2007. - 19:58

Dao sam nikoli link na ovu temu i rekao da se javi. Jucer sam razgovarao sa njim i nije bas pokazivao preveliku zelju za tim da se vrati ali jos cu ga ja nagovarati dok nepopusti i nevrati se...

Bilo bi krasno da vrati i poruke koje je obrisao ako ih je nekim slucajem arhivirao.

#14 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,682 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 01.04.2007. - 19:59

Ako ti ne odgovara nasa politika, tebe nitko ne drzi na ovom forumu.
Reda mora biti.

#15 crotram

crotram
  • Članovi
  • 4,348 posts
  • Joined 13.12.2005.
  • LocationZagreb

Posted 01.04.2007. - 20:03

Bilo bi krasno da vrati i poruke koje je obrisao ako ih je nekim slucajem arhivirao.

Što ih nema u backup verziji foruma od prije 5-6 dana? koliko sam skuzio backup se radi svaki dan. Jel ih se moze tako izvuc van?
To je divlji badem; ništa nije tako lepo kao kad procveta, a ništa tako gorko kao kad se prvi put proba...

#16 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,682 posts
  • Joined 26.03.2005.

Posted 01.04.2007. - 20:05

Što ih nema u backup verziji foruma od prije 5-6 dana? koliko sam skuzio backup se radi svaki dan. Jel ih se moze tako izvuc van?

Ne znam... Anton radi backup.

#17 GostMilan Mankas_*

GostMilan Mankas_*
  • Gosti
  • Joined --

Posted 01.04.2007. - 21:37

Bojim se da se Nikola nebu vratil na forum.
Velika steta,ali ja ga mogu razumijeti. :evil:

#18 Anton

Anton
  • Admin
  • 5,281 posts
  • Joined 31.01.2005.
  • LocationVinkovci

Posted 01.04.2007. - 23:03

Jesu njegovi.Ali kad me već vučeš za jezik iliti prst u ovom slučaju, i od zeljeznice.net su.
Zašto?Pa iz prostog razloga što svi vi pišete na skripti koja se nalazi na ovom serveru.
I kako ti misliš da bi se održavao red, kada bi svatko počeo uređivati svoje poruke, tj. brisati iste?
Uništiti jednu lijepu bazu podataka sa područja željeznice?

#19 thomcro

thomcro
  • Članovi
  • 9,429 posts
  • Joined 30.12.2005.
  • LocationRijeka

Posted 01.04.2007. - 23:30

Jesu njegovi.Ali kad me već vučeš za jezik iliti prst u ovom slučaju, i od zeljeznice.net su.
Zašto?Pa iz prostog razloga što svi vi pišete na skripti koja se nalazi na ovom serveru.
I kako ti misliš da bi se održavao red, kada bi svatko počeo uređivati svoje poruke, tj. brisati iste?
Uništiti jednu lijepu bazu podataka sa područja željeznice?

Oglasiti ću se i ja. Nikola je najvjerovatnije "isprovociran" od nekoga i vjerovatno mu je prekipjelo što ga oni koji bi ga trebali zaštiti napadaju. U konkretnom slučaju mislim na Admina, u još konkretnijem mislim na "Renata". Jer on je taj od kojeg kreće nevolja. Jasno i glasno. po meni bio bi red da se ipak prije porazgovara a tek onda ide na sankcije. A "Renato" to ne radi. Nego odma' bum u glavu, djeli banove šakom i kapom. Gdje je tu kultura ophođenje? Ili se to možda nije učilo u školi? A pitanje za Antona: da li su i slike vlasništvo zeljeznice.net? Nepotpisane bi možda i mogle proći pod tom formulacijom ali što je sa potpisanima? Kako one mogu biti vlasništvo zeljeznice.net? Možeš li mi to malo objasniti. Nakon svega ovoga što sam napisao, nadam se da neću i ja zaraditi taj je...i ban. Ali nakon svega, sasvim mi je svejedno. Jer forum se sveo na pisanje dvadesetak ljudi i to uglavnom ili Admina ili Moderatora, jako malo obične raje. Koja je onda svrha takvog foruma gdje postove pišu Admini i Moderatori?

Ako ti svi priznaju da si istinski nezavisan, znači da su te obilježili kao luđaka, pa se možeš družiti jedino s drugim marginalcima – Denis Kuljiš

#20 Anton

Anton
  • Admin
  • 5,281 posts
  • Joined 31.01.2005.
  • LocationVinkovci

Posted 01.04.2007. - 23:41

Oglasiti ću se i ja. Nikola je najvjerovatnije "isprovociran" od nekoga i vjerovatno mu je prekipjelo što ga oni koji bi ga trebali zaštiti napadaju. U konkretnom slučaju mislim na Admina, u još konkretnijem mislim na "Renata". Jer on je taj od kojeg kreće nevolja. Jasno i glasno. po meni bio bi red da se ipak prije porazgovara a tek onda ide na sankcije.

Nikola nije dobio nikakve sankcije, nego je deaktiviran da ne briše dalje svoje poruke.
Nikome se od admina nije obratio, a da se obratio, rješio bi se problem.Kojega niti nije bilo.Pravilo je jednostavno, stavljajte slike veličine 800px po većoj stranici, i to je to.I da kvaliteta ne prelazi nekih 200 kb po slici.Nema puno filozofije.

A "Renato" to ne radi. Nego odma' bum u glavu, djeli banove šakom i kapom. Gdje je tu kultura ophođenje? Ili se to možda nije učilo u školi?

Renatova intervencija je spasila stotine odličnih Nikolinih tekstova i slika.Kakvo sada napadanje Renata?Jednako bi i ja postupio i svatko normalan.

A pitanje za Antona: da li su i slike vlasništvo zeljeznice.net? Nepotpisane bi možda i mogle proći pod tom formulacijom ali što je sa potpisanima?

Slike su vlasništvo njihovih autora i servera na koje su postavljene, dakle Imageshack, Photobucket i slični.
Jedine slike koje su vlasništvo autora i zeljeznice.net su one u Galeriji.

Kako one mogu biti vlasništvo zeljeznice.net? Možeš li mi to malo objasniti.

Već sam napisao gore.Isključivo one u Galeriji.Kako mogu biti vlasništvo?Vlasnik tih slika ih je svojom dobrom voljom stavio na server zeljeznice.net, koji ja financiram i održavam.Sve je ovo moja dobra volja i ja nemam nikakve zarade od toga.Čak i s time da imam pravo na slike u Galeriji, opet nemam koristi od njih jer se radi o slikama rezolucije 1024 px koje su beskorisne za iole ozbiljno daljnje distribuiranje ( tisak npr. ).

Nakon svega ovoga što sam napisao, nadam se da neću i ja zaraditi taj je...i ban.

Zašto bi?

Ali nakon svega, sasvim mi je svejedno. Jer forum se sveo na pisanje dvadesetak ljudi i to uglavnom ili Admina ili Moderatora, jako malo obične raje. Koja je onda svrha takvog foruma gdje postove pišu Admini i Moderatori?

Čemu sada ovo?Ovo je naprosto neistina.Forum se ništa nije promijenio, niti poruke pišu admini i moderatori.Ovo bi nazvao praznim floskulama, čiji mi krajnji cilj ostaje nepoznat.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users