Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Conrad-HR...detaljnije...

• Please log in to reply
48 replies to this topic

#41 miroslavmiki

miroslavmiki
  • Članovi
  • 191 posts
  • Joined 05.01.2007.

Posted 03.02.2008. - 16:15

sto kazete na ovo: http://www.conrad.ba/

zasto Bosna i Hercegovina imaju Conrad, a mi imamo samo posrednike koji nas peljese po dzepu?

#42 NClight

NClight
  • Članovi
  • 1,836 posts
  • Joined 23.04.2006.
  • LocationZagreb

Posted 05.02.2008. - 11:02

Conrad.ba kaže:

Isporuka bilo gdje u svijetu

Conrad ispunjava želje kupaca i šalje proizvode u 150 zemalja. Način plaćanja je avansni ili kreditnim karticama. Ako se roba šalje u Crnu Goru, Hrvatsku i Srbiju, moguće je plaćanje preko bankovnih računa u navedenim zemljama.

Mi se uvijek potrudimo da za Vas nađemo najpovoljniji način isporuke. Troškove slanja i osiguranja mi Vam stavimo u račun.

Minimalna vrijednost narudžbe je € 50,-. Molimo obratite pažnju da su trenutačno samo kupci u Bosni i Hercegovini oslobođeni plaćanja poštarine za pakete vrijednosti veće od € 300,- i da nisu limitirani nikakvom visinom narudžbe.!

The difference between men and boys is the price of their toys.

John Woodall, WorldRailFans

www.malezeljeznice.net

#43 Ćiro_bos

Ćiro_bos
  • Članovi
  • 2,568 posts
  • Joined 09.04.2006.

Posted 06.02.2008. - 19:49

Conrad.ba kaže:

Isporuka bilo gdje u svijetu

Conrad ispunjava želje kupaca i šalje proizvode u 150 zemalja. Način plaćanja je avansni ili kreditnim karticama. Ako se roba šalje u Crnu Goru, Hrvatsku i Srbiju, moguće je plaćanje preko bankovnih računa u navedenim zemljama.

Mi se uvijek potrudimo da za Vas nađemo najpovoljniji način isporuke. Troškove slanja i osiguranja mi Vam stavimo u račun.

Minimalna vrijednost narudžbe je € 50,-. Molimo obratite pažnju da su trenutačno samo kupci u Bosni i Hercegovini oslobođeni plaćanja poštarine za pakete vrijednosti veće od € 300,- i da nisu limitirani nikakvom visinom narudžbe.!

Sve je dobro, ali u katalogu uopšte nemaju proizvode želj. modelarstva i ne rade sa tim, osim u nekim iznimkama, gdje naručene proizvode preko njemačkog Conrada distribuiraju i zaračunaju + 44%.
Torrente bi ovo mogao pojasniti! Ima li ga igdje?
Posavina exspres

#44 torrente

torrente
  • Članovi
  • 289 posts
  • Joined 30.09.2005.

Posted 08.02.2008. - 13:28

tuuuuuuu sam :D

ta firma nije predstavnistvo conrada. vec zasebna firma koja suradjuje sa conradom. zove se AGS :? nesto .....
uglavnom preko njih se moze naruciti sve ono sto postoji na www.conrad.de
u samoj prodavnici za nas nema nista osim nesto alata. imaju i nesto letvica, ploca od spere i sl. dakle sve ono sto ide za skole.

samo narucivanje nije veliki problem. ako se naruci u petak do 3 sata, narudjba stize u slijedecu subotu. moze se dogoditi da zakasni 7 dana ali to su rijetki slucajevi. dva puta sam vracao neispravnu robu i sve je uredno zavrseno. sa te strane su stvarno pouzdani.
sto se tice cijene, cijenu sa conrad.de (ne conrad.at ili neke druge) ide 40%
dakle 17% + troskovi dostave + njihova zarada.
ako je narudjba oko 1000km (500e) moze dobiti i fin rabat cca 50-60km i eto jos jednog vagona :D
MIBA i NClight su krivi za sve 8)

#45 vule

vule
  • Članovi
  • 283 posts
  • Joined 16.10.2005.

Posted 08.02.2008. - 13:46

www.conrad.hr isti slučaj balkanski

#46 vule

vule
  • Članovi
  • 283 posts
  • Joined 16.10.2005.

Posted 21.03.2011. - 09:36

dali je neko probal direktno naručivati iz Švabije ,a ne preko posrednika,koja je procedura i kolko doje u konačnici??
gdje se mogu kupit ili razmjenit,dli postoji kakva internet burza

#47 matija

matija
  • Članovi
  • 227 posts
  • Joined 21.04.2006.
  • LocationSubotica, Vojvodina, Srbija

Posted 21.03.2011. - 10:51

dali je neko probal direktno naručivati iz Švabije ,a ne preko posrednika,koja je procedura i kolko doje u konačnici??

E

#48 vule

vule
  • Članovi
  • 283 posts
  • Joined 16.10.2005.

Posted 21.03.2011. - 11:21

E

E-kaj!!!!!!!!!!!!!!! :ne zna:
gdje se mogu kupit ili razmjenit,dli postoji kakva internet burza

#49 matija

matija
  • Članovi
  • 227 posts
  • Joined 21.04.2006.
  • LocationSubotica, Vojvodina, Srbija

Posted 21.03.2011. - 12:11

Evo moga iskustva. Prvo da kažem da mi se čini da ne dostavljaju robu (mislim iz Švabije)u zemlje koje nisu članovi EU zone,medjutim ja sam poručio robu iz Srbije od CONRAD.DE, sa adresom isporuke u Madjarskoj. Uredno su primili porudžbinu, i na kraju napisali da će roba stići u Madjarsko predstavništvo Conrada i da će cene biti verovatno malo više nego ove koje sam ja video kod njih, i da ću robu tada platiti predstavništvu u Madjarskoj. Momentalno sam stornirao porudžbinu, i naravno očitao im lekciju kakav je to način da mi utrape robu a da ja i ne znam koliko će stajati, ali znam da će biti znatno skuplja.Nedugo nakon toga dobio sam predračun od Conrad.de, sa njihovim cenama i isporučeno je mimo Madjarskog Conrada. No napominjem da ne znam šta je sučaj sa zemljama van EU zone jer tamo ne isporučuju.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users