Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Budućnost tračničkog prometa u Zagrebu (2.dio)

rotor

• This topic is locked This topic is locked
983 replies to this topic

#981 TatraT3PVO

TatraT3PVO
  • Članovi
  • 650 posts
  • Joined 02.09.2015.
  • LocationZagreb

Posted 18.04.2017. - 13:53

Moje linije bi povezivale terminale:
M1:Ljubljanica-Borongaj
M2:Dolje-Sopot
M3:Mihaljevac-Ljubljanica-Sopot-Borongaj-Mihaljevac
S tim da bi mogao kad dođeš sa M3 na Ljubljanicu presjesti na tramvaj ili drugi metro, i isto tako za sve terminale. A tek kasnije bi se razmišljalo o
M4:Črnomerec-Žitnjak
M5:Dubec-Prečko
S tim da mičeš M4 baš ne sviđa jer je kao trasa linije 2, ali bi svakako bila brža od tramvaja koji prolazi po cesti i po gradskim gužvama.
A M5 izgleda dobro ,ali ne znam tko bi previše koristio tu liniju.
Ovo šta je Linija 1 predložio sa 14 i predsjedanjem dobro je za turiste jer se oni hoće vozit imaju vremena na pretek i hoće vidit znamenitosti ,ali svakako neće ići do Zapruđa.

"Nisam ni pobjegao, ni odustao, ni potražio zavjetrinu. Uradio sam ono što i Li Kung: napravio što sam htio i sklonio se da ne smetam svome djelu, da ono više dođe do izražaja. Kad si tu, od tebe se, obično, ne vidi ono šta si napravio. Dao sam što nitko nije i sklonio se. Morao sam zbog sebe. Običaj je da oni koji nešto naprave zasjednu i ne daju drugima. Ja nisam to htio. Mene nitko nije skinuo i to je važno da se zna." > Branimir Johhny Štulić, 1989. 

#982 tram4

tram4
  • Moderatori
  • 11,020 posts
  • Joined 31.10.2007.
  • LocationZagreb

Posted 18.04.2017. - 13:54

Ivan rekao si sve. Uopće nema koristi raspravljati na ovoj razini. Već davno argumenti nisu potrebni, znanje još manje.

Ovo je postala na žalost platforma za izražavanje snova, a ne za kvalitetnu raspravu. Subjektivnost je ovdje glavna stvar koja opet potiče iz neznanja i čiste potrebe za dokazivanjem i istjeravanjem pravde a sve iz nekih svojih unutarnjih želja.

Ja to shvaćam, ali nadao sam se da možemo to prerasti i da su sugorovrnici nešto zreliji.

S toga neću dalje sudjelovati (vjerujem na radost mnogih) jer što god rekao ponovio sam se, pa eto ljudi izvolite glupariti o metroima uzduž i poprijeko, o kružnim linijama metroa, o željeznici ispod grada, o prodaji 2200, o promjeni trasa tramvajskih linija i žongliranju s time, genijalne ideje, baš ste pravi revolucionari. :grin:

#983 Linija 1

Linija 1
  • Članovi
  • 945 posts
  • Joined 11.02.2017.
  • LocationZagreb

Posted 18.04.2017. - 14:00

@Forumas

A ja kao imam volje slušati Mr. Metroa o njegovom metrou?

Zanči, ovako - ti bi gradio cijeli metro sustav zbog 15 minuta u tramvaju?!? Zbog toga, ali i zbog još nekih drugih tvojih stavova nemam volje protuargumentirati cijeli tvoj post.

U vezi linija do Glavnog k. - rekao sam ti, čitaj pažljivije! Dakle to se može riješiti u doslovno 3 sekunde!

Koliko puta treba ponoviti?!?!? Ove ideje su dio mog plana, koji još nije gotov. Dakle, vlakovi bi išli puno češće, napravila bi se teretna obilaznica, bila bi 3 kolosijeka!

Za ostalo - u krivu si, to je sve što ću reći.

@Ivan_T-101 i tram4

Ma glavno da ste vas dvojica tu najpametniji, a nažalost, ostali sugovornici su nezreli. Na takvoj razini se ne može raspravljati, kad tvrdite kako ste najpametniji i kako ja (ni ostali) nemaju pojma. Takva razina je zbilja žalosna.

#984 tram4

tram4
  • Moderatori
  • 11,020 posts
  • Joined 31.10.2007.
  • LocationZagreb

Posted 18.04.2017. - 14:05

@Ivan_T-101 i tram4

Ma glavno da ste vas dvojica tu najpametniji, a nažalost, ostali sugovornici su nezreli. Na takvoj razini se ne može raspravljati, kad tvrdite kako ste najpametniji i kako ja (ni ostali) nemaju pojma. Takva razina je zbilja žalosna.

Neću govoriti u njegovo ime, ali ja sam bio vrlo jasan i nikad nisam imao takav stav prema nikome, koliko puta sam lijepo rekao kad se slažem kad ne. I ja ne mogu znati kakvi ste vi inače (zreli/ne zreli) nego u kontekstu rasprave, shvaćam da si osjetljiv na taj izraz ali jasno je na što sam mislio jer ja tebe ne poznajem.

Inače, tema se zaključava, otvaram novi nastavak. 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users