Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

meteocentar na forumu

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 swen

swen
  • Članovi
  • 749 posts
  • Joined 12.02.2011.
  • LocationVaraždin

Posted 24.05.2012. - 18:33

S obzirom na veliki broj skipnih i individualnif ekšna pitao bih admine što misle o otvanjau teme u kojoj bi svaki član foruma mogao pitati za prognozu vremena za određeno razdoblje? Moj prijedlog je da se tema otvori u forumu "Razno" i da ima status obavijesti.

S obzirom da nisam jedini na forumu koji se bavi prognoziranjem vremena mislim da bi ovo bilo korisno. Molim admine za mišljenje.

#2 Renato

Renato
  • Administratori
  • 6,663 posts
  • Joined 26.03.2005.
  • LocationDonja Bistra, Croatia

Posted 24.05.2012. - 20:23

S obzirom na veliki broj skipnih i individualnif ekšna pitao bih admine što misle o otvanjau teme u kojoj bi svaki član foruma mogao pitati za prognozu vremena za određeno razdoblje? Moj prijedlog je da se tema otvori u forumu "Razno" i da ima status obavijesti.

S obzirom da nisam jedini na forumu koji se bavi prognoziranjem vremena mislim da bi ovo bilo korisno. Molim admine za mišljenje.

Ne vidim zasto ne... zgodno bi bilo znati kakvo ce vrijeme biti unaprijed ako planiras slikanje ili izlet.
Otvori temu a ja cu ostalo.

#3 firedrake

firedrake
  • Članovi
  • 241 posts
  • Joined 15.01.2012.
  • LocationST

Posted 24.05.2012. - 20:37

Ako mogu preporučiti www.yr.no

Ovo je stranica norveškog meteorološkog zavoda i daju stvarno odlične dugoročne prognoze. Čak su im i lokalne prognoze za neku mikrolokaciju jako precizne.

"Rekbi da su sagradili ono komad željeznice, da njome plaše švrake i gavrane kroz našu Zagoru"

Juraj Kapić, 1891.

#4 swen

swen
  • Članovi
  • 749 posts
  • Joined 12.02.2011.
  • LocationVaraždin

Posted 24.05.2012. - 22:10

Ako mogu preporučiti www.yr.no

Ovo je stranica norveškog meteorološkog zavoda i daju stvarno odlične dugoročne prognoze. Čak su im i lokalne prognoze za neku mikrolokaciju jako precizne.

vidi se da se dobri meteorološki sajtovi sami reklamiraju :) iako ga koristim hvala na preporuci

#5 Anton

Anton
  • Admin
  • 5,261 posts
  • Joined 31.01.2005.
  • LocationVinkovci

Posted 24.05.2012. - 22:50

Vidim da tu ima dosta ljubitelja meteorologije. :) Zanimljivo u svakom slučaju.

Dakle, imate www.pljusak.com stranicu ( baza amaterskih meteoroloških postaja u Hrvatskoj i okruženju ), no vjerujem da dežurni ljubitelji iste znaju za tu stranicu.

Možda ne bi bilo loše nekako yr.no integrirati u forum, no moram vidjeti kako.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users