Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Epilog

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 DB

DB
  • Članovi
  • 10,980 posts
  • Joined 23.10.2009.
  • LocationSveta Nedelja

Posted 18.08.2011. - 00:55

U prijavi izbrisanog posta sam bio vrlo nedvosmislen ("ili on - ili ja").
Od tada je prošlo otprilike 48 sati. Sasvim dovoljno za odluku.
Odluka je očigledno (još jedno) pometanje pod tepih.

U prethodnom slučaju, to je rezultiralo rekonstrukcijom izbrisanog. Prešutio sam to radi mira u kući.
No to je očigledno, bio samo signal za eskalaciju.
Ne znam, a niti me zanima koji i čiji je interes zadržavanja jednog nedvojbeno problematičnog tipa (sklonog skretanju s tema, spamanju gomilama sličnih fotografija, rječniku lučkih krčmi, bahatosti i ignoranciji kakva se rijetko viđa i na forumima Večernjaka, Jutarnjeg, Indexa itd. ...), no na ovakav forum se nisam prijavio da bi trećinu vremena proveo u objašnjavanju pristojnog ponašanja, branjenju od neargumentiranih napada, vrijeđanja, podmetanja, a na kraju i prijetnji (!?), pa je stoga ovo moj posljednji post na ovom forumu.

Motiv mog prijavljivanja ovdje je bio informiranje i "s druge strane", a isto tako i razmjena informacija, znanja, iskustava i razmišljanja o željeznici s drugim forumašima.
Lagao bih kad bi tvrdio da takvih pozitivnih iskustava nije bilo u najvećoj mjeri. Zahvalan sam svima od kojih sam nešto novo saznao i vidio, pročitao koju mudru ili zabavnu riječ, ili jednostavno proveo s njima neko vrijeme u neobaveznom razgovoru.
Poplava koja je prelila čašu je tome učinila kraj.

I na kraju - poručite gospodinu Posted Imageda ja nisam potopil Posted Image .

#2 seabral

seabral
  • Administratori
  • 22,395 posts
  • Joined 29.04.2005.
  • LocationZagreb

Posted 18.08.2011. - 06:01

Žao mi je da si tako odlučio. Moje osobno mišljenje je da je ovaj forum dovoljno velik za obojicu.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users