Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Slobodna radna mjesta na HŽ-u..

• Please log in to reply
74 replies to this topic

#1 ivog

ivog
  • Administratori
  • 11,836 posts
  • Joined 16.10.2005.
  • LocationKrapina

Posted 26.06.2011. - 12:28

Eto, ako netko hoće biti skretničar neka se javi na HŽ..

O G L A S
za popunu radnog mjesta

u poslovnom području Prometni poslovi, Prometna sekcija Rijeka – Istarsko područje za radno mjesto:

SKRETNIČAR – 4 izvršitelja
Potrebni uvjeti za radno mjesto:
•NSS, prometne struke
•2 mjeseca radnog iskustva
•stručni ispit po Pravilniku o stažiranju, poučavanju i provjeri znanja izvršnih radnika (P-646)
•zdravstvena sposobnost po Pravilniku o posebnim uvjetima rada

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci.
Na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati oba spola.

Uz prijavu za natječaj kandidati su dužni priložiti:
•životopis
•presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi ( svjedodžba )
•presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu
•presliku radne knjižice

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te priložiti odgovarajući dokument kojim će to dokazati.

Nepotpune i nepravodobne zamolbe neće se razmatrati, a dostavljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima koji ne budu odabrani.

Zamolbe sa životopisom i dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta potrebno dostaviti u roku od 8 dana od objave oglasa na adresu:

HŽ Infrastruktura d.o.o.
Poslovi upravljanja ljudskim potencijalima i pravni poslovi
(Za oglas za popunu radnog mjesta skretničar)
Trg kralja Tomislava 12
10 000 Zagreb

#2 MrOchse

MrOchse
  • Članovi
  • 690 posts
  • Joined 29.07.2009.
  • LocationRijeka

Posted 26.06.2011. - 16:21

HaHaHa, da je kondukter u pitanju možda i da, ali skretničar... Ne fala... :P

Neki su otišli predaleko da bi tamo tek na kraju shvatili da nisu ni krenuli...

lijevi_zps9ef74380.gifsrednji_zpsad9ecb4c.gifsrednji_zpsad9ecb4c.gifdesni_zpsbf3fbf91.gif

#3 john_st

john_st
  • Članovi
  • 620 posts
  • Joined 24.07.2009.
  • LocationSplit

Posted 26.06.2011. - 16:55

ima li šanse da zaposle ikoga za informatiku? :)
Vozni red je za putnike. Knjiga voznog reda je za strojovođe. I fanatike.

#4 land

land
  • Članovi
  • 123 posts
  • Joined 02.01.2008.

Posted 26.06.2011. - 17:42

zna li tko gdje će biti locirani ti skretničari, vjerojatno negdje van zagreba

#5 MrOchse

MrOchse
  • Članovi
  • 690 posts
  • Joined 29.07.2009.
  • LocationRijeka

Posted 26.06.2011. - 18:41

zna li tko gdje će biti locirani ti skretničari, vjerojatno negdje van zagreba

O G L A S
za popunu radnog mjesta

u poslovnom području Prometni poslovi, Prometna sekcija Rijeka – Istarsko područje za radno mjesto:

SKRETNIČAR – 4 izvršitelja
Potrebni uvjeti za radno mjesto:
•NSS, prometne struke
•2 mjeseca radnog iskustva
•stručni ispit po Pravilniku o stažiranju, poučavanju i provjeri znanja izvršnih radnika (P-646)
•zdravstvena sposobnost po Pravilniku o posebnim uvjetima rada

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci.
Na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati oba spola.

Uz prijavu za natječaj kandidati su dužni priložiti:
•životopis
•presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi ( svjedodžba )
•presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu
•presliku radne knjižice

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te priložiti odgovarajući dokument kojim će to dokazati.

Nepotpune i nepravodobne zamolbe neće se razmatrati, a dostavljena dokumentacija neće se vraćati kandidatima koji ne budu odabrani.

Zamolbe sa životopisom i dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta potrebno dostaviti u roku od 8 dana od objave oglasa na adresu:

HŽ Infrastruktura d.o.o.
Poslovi upravljanja ljudskim potencijalima i pravni poslovi
(Za oglas za popunu radnog mjesta skretničar)
Trg kralja Tomislava 12
10 000 Zagreb

Neki su otišli predaleko da bi tamo tek na kraju shvatili da nisu ni krenuli...

lijevi_zps9ef74380.gifsrednji_zpsad9ecb4c.gifsrednji_zpsad9ecb4c.gifdesni_zpsbf3fbf91.gif

#6 SPILE008

SPILE008
  • Članovi
  • 1,993 posts
  • Joined 28.06.2010.
  • LocationBjelovar

Posted 26.06.2011. - 20:21

Što je sa strojovođama, dali će se oni uzimati?

#7 ivog

ivog
  • Administratori
  • 11,836 posts
  • Joined 16.10.2005.
  • LocationKrapina

Posted 26.06.2011. - 21:31

Neznam dal još uvijek je zabranjeno zapošljavati nove djelatnike u državnim tvrtkama?

A sad, treba pratiti malo po našim stranicama za zapošljavanje, tamo će biti to objavljeno, pa ako netko naleti na kakav natječaj na HŽ-u, neka stavi u ovu temu..

#8 land

land
  • Članovi
  • 123 posts
  • Joined 02.01.2008.

Posted 27.06.2011. - 15:20

koliko ja znam zabranjeno je povećanje zaposlenih, ali ako netko da otkaz ili ode u mirovinu tada se primaju novi na to mjesto

#9 Dinko-KA

Dinko-KA
  • Članovi
  • 1,336 posts
  • Joined 22.11.2009.
  • LocationZagreb

Posted 29.06.2011. - 18:10

Ovo nije loše. Ali me nešto zanima, što je to stručni ispit i kako da napravim presliku radne knjižice kad nisam nikada radio pa je ni nemam niti se ne kužim u te stvari.
I da imam završenu srednju školu, to je dovoljno jel tako??

Stari Bl-ovci su zakon!!!

#10 mali.ivica87

mali.ivica87
  • Članovi
  • 148 posts
  • Joined 06.05.2008.
  • LocationKrapina

Posted 29.06.2011. - 18:56

Ovo nije loše. Ali me nešto zanima, što je to stručni ispit ....

to ti je natječaj za nekoga tko radi već u sustavu hž-a ili je radio.

znači stručni ispit polažeš kad "odstažiraš" određeno razdoblje za zanimanje koje ćeš radit u sustavu.taj ispit se polaže i u većini državnih tvrtki.

piše da treba imati radno iskustvo ....

Edited by mali.ivica87, 29.06.2011. - 18:58.

i ja bum jednom željezničar ak Bog da....

#11 Dinko-KA

Dinko-KA
  • Članovi
  • 1,336 posts
  • Joined 22.11.2009.
  • LocationZagreb

Posted 29.06.2011. - 21:08

Da, to za radno iskustvo sam kasnije skužio kad sam već napisao post. Znači kao po običaju u našim vrlim tvrtkama, opet nešto muljaju i motaju oko zapošljavanja. :twisted:
E lijepa naša lopovska... :puc

Stari Bl-ovci su zakon!!!

#12 mali.ivica87

mali.ivica87
  • Članovi
  • 148 posts
  • Joined 06.05.2008.
  • LocationKrapina

Posted 30.06.2011. - 09:22

kratko i jasno - da.
namješten je natječaj.

Edited by mali.ivica87, 30.06.2011. - 09:22.

i ja bum jednom željezničar ak Bog da....

#13 Westin

Westin
  • Članovi
  • 1,922 posts
  • Joined 02.07.2009.
  • LocationZagreb

Posted 30.06.2011. - 13:51

REMONT I ODRŽAVANJE PRUGA d.o.o. traži društvo čiji je osnivač HŽ Infrastrukura
DIPLOMIRANOG PRAVNIKA - upražnjeni poslovi rok prijave danas 30.06.2011. , a vrijedi od jučer , na neodređeno
Uvjeti :
VSS mr.sci. dipl. pravnik, pravosudni ispit, znanje engleskog i njemačkog jezika, rukovođenje, organiziranje i usklađivanje rada ureda Uprave i org. jedinica; priprema i kontrola pravne valjanosti prijedloga ugovora, zastupanje Društva u sudskim sporovima; daje stručna mišljenja Upravi Društva - Direktoru; sudjeluje i radu stručnih povjerenstva; izrada i provođenje odluka i zaključaka Uprave; promocija Društva i sl.,Microsoft office, PDF, Power Point, MS Project, Auto CAD, pismene zamolbe slati na adresu: Trg Francuske Republike 13, Zagreb

Mjesto rada : Zagreb
Radno iskustvo :3 godine

DIPLOMIRANI INŽENJER PROMETA - Na određeno; novootvoreni poslovi pripravnik . Rok prijave danas 30.06.2011. , a vrijedi od jučer

Uvjeti :
VSS dipl. ing. prometa, prati primjenu propisa iz svog područja te predlaže promjene i izmjene; odgovoran za organizaciju i primjenu sustava upravljanja sigurnošću prometa, prati i usavršava se u području transportne tehnologije i operative; obavljanje svih stručnih poslova oko pripreme i organiziranja poslova iz područja transportne teh. i operative za potrebe Društva itd.
Potrebna informatička znanja. Microsoft Office, PDF, Power Point, MS Project, Auto CAD,
Pismene zamolbe slati na adresu: Trg Francuske Republike 13, Zagreb

Radno iskustvo :traži se pripravnik

Za javiti jedino preostaje poslati preporučeno ili nekako stići (ovisi do kad rade )

Edited by Westin, 30.06.2011. - 13:53.

#14 drstoka

drstoka
  • Članovi
  • 7,369 posts
  • Joined 25.09.2005.

Posted 30.06.2011. - 14:08

Rok prijave danas 30.06.2011. , a vrijedi od jučer

Uopće pa nije namješteno :lool

U zadnje vrijeme sam poslao 14 (četrnaest) prijava na razne HŽ natječaje i nisu mi se udostojili niti odgovoriti. <_<
#1 truth hurts
#2 It's hard not to hate..

#15 ivog

ivog
  • Administratori
  • 11,836 posts
  • Joined 16.10.2005.
  • LocationKrapina

Posted 30.06.2011. - 20:22

U zadnje vrijeme sam poslao 14 (četrnaest) prijava na razne HŽ natječaje i nisu mi se udostojili niti odgovoriti. <_<

Ja sam samo jemput i odgovorili su mi.. :D

#16 john_st

john_st
  • Članovi
  • 620 posts
  • Joined 24.07.2009.
  • LocationSplit

Posted 30.06.2011. - 20:41

mislim koji to pravnik zna raditi u AutoCADu? :D
Vozni red je za putnike. Knjiga voznog reda je za strojovođe. I fanatike.

#17 Westin

Westin
  • Članovi
  • 1,922 posts
  • Joined 02.07.2009.
  • LocationZagreb

Posted 04.07.2011. - 11:18

HŽ Infrastruktura d.o.o.
Zagreb, Mihanovićeva 12

Objavljuje

N A T J E Č A J

za 1 člana Nadzornog odbora trgovačkog društva

REMONT I ODRŽAVANJE PRUGA d.o.o.

Kandidat za člana nadzornog odbora mora ispunjavati uvjete propisane Zakonom o trgovačkim društvima (Narodne novine, broj 111/93, 34/99, 121/99 – vjerodostojno tumačenje, 52/00 – Odluka USRH, 118/03, 107/07, 146/08 i 137/09).

Osim uvjeta propisanih Zakonom o trgovačkim društvima, kandidat mora ispunjavati uvjete iz članka 2. Uredbe o načinu provedbe javnog natječaja i uvjetima za članove nadzornih, odnosno upravnih odbora trgovačkih društava u kojima Republika Hrvatska ima dionice ili udjele, i to:
1. da ima završen stručni studij ili preddiplomski sveučilišni studij ili završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij,
2. da ima najmanje pet godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima u struci,
3. da kao član trgovačkog društva, izvršni direktor, član uprave ili član nadzornog, odnosno upravnog odbora nije pravomoćno presuđen na naknadu štete društvu ili njegovim vjerovnicima,
4. da se kao fizička osoba ne bave poslovima iz predmeta poslovanja društva, odnosno da se tim poslovima ne bavi pravna osoba čiji je on član, izvršni direktor, član uprave ili član nadzornog, odnosno upravnog odbora,
5. da članstvom u nadzornom odboru društva ne bi došao u sukob interesa.

Pored gore navedenih uvjeta kandidat za člana nadzornog odbora mora ispunjavati i posebne uvjete:
- da je iz redova stručnjaka iz područja bitnih za poslovanje Društva.

Uz prijavu kandidat je dužan priložiti: - životopis - presliku domovnice - presliku diplome - presliku radne knjižice - potvrdu poslodavca iz koje je vidljivo na kojim poslovima je kandidat radio u posljednjih 5 godina - kandidat mora ispunjavati uvjete iz članka 255. Zakona o trgovačkim društvima. O nepostojanju okolnosti iz članka 239. stavka 2. Zakona o trgovačkim društvima i točkama 3.–5. iz članka 2. Uredbe o načinu provedbe javnog natječaja i uvjetima za članove nadzornih, odnosno upravnih odbora trgovačkih društava u kojima Republika Hrvatska ima dionice ili udjele, kandidat daje izjavu pod kaznenom i materijalnom odgovornošću, s ovjerenim potpisom kod javnog bilježnika ili nadležnog tijela, koja ne smije biti starija od 15 dana na dan raspisivanja ovog natječaja.

Kandidat ne može biti osoba koja je dužnosnik u smislu Zakona o sprječavanju sukoba interesa (Narodne novine, broj 26/11).

Poslovi upravljanja ljudskim potencijalima i pravni poslovi HŽ Infrastrukture d.o.o. će utvrditi listu kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja i pozvati ih na razgovor (intervju). Mjesto i vrijeme održavanja razgovora (intervjua) s kandidatima biti će objavljeni na web stranici HŽ Infrastrukture d.o.o., www.hznet.hr

Razgovor (intervju) s kandidatima provodi Predsjednik Uprave HŽ Infrastrukture d.o.o., odnosno osobe koje on za to posebnom punomoći ili posebnom odlukom ovlasti. Na temelju rezultata provedenog postupka Predsjednik Uprave predložit će Skupštini Remonta i održavanja pruga d.o.o. kandidata za člana nadzornog odbora društva.

Za kandidata koji neće pristupiti razgovoru (intervjuu) smatrat će se da je povukao prijavu na javni natječaj.

Na javni natječaj mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave na javni natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od osam dana od objave, na adresu: HŽ Infrastruktura d.o.o., Poslovi upravljanja ljudskim potencijalima i pravni poslovi Zagreb, Trg kralja Tomislava 12, s naznakom: »Za javni natječaj za člana nadzornog odbora«.

Nepotpune i nepravovremene prijave na javni natječaj neće se razmatrati. Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima javnog natječaja pisanim putem.

http://www.posao.hr/oglasi/clan-nadzornog-odbora-m-z/299793/

Edited by Westin, 04.07.2011. - 11:19.

#18 OGY

OGY
  • Članovi
  • 490 posts
  • Joined 02.01.2008.

Posted 22.07.2011. - 09:02

Ja sam primjerice ŽTŠ završio još 2005,i piaso sam im i čak išao u upravu HŽ-a u Mihanovićevoj četiri puta.Javili su mis se samo jednom i to sa negativnim odgovorom,a ako bi ih zvao onda bi mi govorili kao bit će za šest mjeseci,malo strpljenja bla,bla,bla.
Na recepciji su mi čak jednom rekli da ne trebaju zapošljavati nego trebaju još otpuštati. :angry: Uz čekanje na njihova obećanja prošle gotovo dvije godine i ja našao drugi posao.

#19 matare

matare
  • Članovi
  • 5 posts
  • Joined 23.01.2009.

Posted 07.08.2011. - 13:31

zna netko više o ovome?
Javio sam se bio na prošli - poništeni natječaj - iako imam iskustva u SAPu i sve uvjete zadovoljavam - ništa nisam dobio za odgovor.. bleh (??)

http://www.posao.hr/...bap-m-z/301137/
dipl.ing.traff = dipl.shit.fuck

#20 drstoka

drstoka
  • Članovi
  • 7,369 posts
  • Joined 25.09.2005.

Posted 15.08.2011. - 18:01

zna netko više o ovome?
Javio sam se bio na prošli - poništeni natječaj - iako imam iskustva u SAPu i sve uvjete zadovoljavam - ništa nisam dobio za odgovor.. bleh (??)

http://www.posao.hr/...bap-m-z/301137/

Join the club. :rolleyes:
Meni nisu odgovorili na 14 ponuda za posao.
#1 truth hurts
#2 It's hard not to hate..

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users