Jump to content

Donacija

Opcije potpore stranici zeljeznice.net
Ako posjedujete kriptovalute, možete donirati i na adrese:

3P2r8a7BMvRiRppZXcQdYiGguhN4iHAWTA3 - WavesPlatform

0x630394fcfd4d4b5f6847dd071b0841c25a2bcad7 - Ethereum

1C1f1kP6uL9Bqxi1r8TA4FHGpJ7D2GMtmi - Bitcoin

Za više informacija pogledajte iduću poveznicu: http://goo.gl/Elo84w

Photo

Kako Vam se sviđa novi forum? / How do you like new forum?

• Please log in to reply
844 replies to this topic

Poll: Kako Vam se sviđa novi forum? / How do you like new forum? (48 member(s) have cast votes)

Kako Vam se sviđa novi forum/ How do you like new forum?

1. Novi je bolji. / New forum is better. (31 votes [64.58%] - View)

Percentage of vote: 64.58%

2. Stari je ipak bolji. / Old one is better. (17 votes [35.42%] - View)

Percentage of vote: 35.42%

Vote Guests cannot vote

#841 Pfaff

Pfaff
  • Članovi
  • 16,606 posts
  • Joined 13.06.2007.
  • LocationRijeka

Posted 10.12.2012. - 16:03

Ja se polako navikavam, ali još uvijek je puno sporiji od ostalih sličnih foruma

Ja sam danas nakon 10 dana medijske blokade konačno otvorio 4rum pa k'o da me neko mokrom čarapom... Sad me dva dana neće biti doma pa se isto tako pitam što će Helga.jpg sve presložiti u kući dok me nema Mrgreen.gif Čim ih pol sata pustiš bez nadzora, nastane urnebes...

(Da ne velim da pojma nemam di mi je zgiljao naš avatar)

"Lovac je dobro pucao, ali je zec krivo trčao!"

VracamSeOdmah.jpg

Sunger meteo

#842 Stanley

Stanley
  • Moderatori
  • 16,618 posts
  • Joined 24.08.2006.
  • LocationZagreb

Posted 10.12.2012. - 17:06

(Da ne velim da pojma nemam di mi je zgiljao naš avatar)

Avatar ti je preselio na Ahiret, isto kao i svi ostali (mislim na avatare). Moraš ga staviti ponovo (guzda je to već negdje objasnio).

Ja sam morao staviti novu sliku jer mi je stara nekom pomutnjom izbrisana s računala. Srećom, legenda 05 je ostala ovjekovječena na velikom broju fotografija.

Serija 05 je zakon!

#843 rasha

rasha
  • Članovi
  • 2,057 posts
  • Joined 03.06.2008.
  • LocationBeograd

Posted 20.01.2013. - 17:12

Posle nekog vremena,

iskreno, moram da priznam da sam nesvesno počeo ređe da posećujem forum, jer je sporiji i dosta složeniji za upotrebu od većine ostalih, pa čak i nema par funkcija koje meni lično znače. Mnoge stvari se rade na drugačiji način od 99% drugih foruma, što zna da iritira ponekad, dok se pronađe rešenje. Ima par zgodnih forica koje su plus, ali generalno mi se čini da je više loših nego dobrih strana.

Ovim ne upoređujem sa prethodnom verzijom foruma, već sa onom koja je prethodila predhodnoj.

Nadam se da će ovo biti shvaćeno kao dobronamerna kritika, jer jako cenim ovaj forum i po nekim drugim parametrima ga smatram najkvalititnijim u regionu, što se železničke tematike tiče.

#844 Anton

Anton
  • Admin
  • 5,281 posts
  • Joined 31.01.2005.
  • LocationVinkovci

Posted 21.01.2013. - 00:44

Posle nekog vremena,

iskreno, moram da priznam da sam nesvesno počeo ređe da posećujem forum, jer je sporiji i dosta složeniji za upotrebu od većine ostalih, pa čak i nema par funkcija koje meni lično znače.

Što ti je složenije za upotrebu i koje funkcije nemaš?

Mnoge stvari se rade na drugačiji način od 99% drugih foruma, što zna da iritira ponekad, dok se pronađe rešenje. Ima par zgodnih forica koje su plus, ali generalno mi se čini da je više loših nego dobrih strana.

Na koje stvari misliš?

Ovim ne upoređujem sa prethodnom verzijom foruma, već sa onom koja je prethodila predhodnoj.

Nadam se da će ovo biti shvaćeno kao dobronamerna kritika, jer jako cenim ovaj forum i po nekim drugim parametrima ga smatram najkvalititnijim u regionu, što se železničke tematike tiče.

rasha, pa ta verzija, o kojoj pričaš je doslovno stara raga, kojoj više nije mjesto na nijednom forumu ovog svijeta. Forumi koji drže te skripte drže ih najčešće zato što ne znaju prijeći na novu verziju ili im se ne da gnjaviti s time. Te stare verzije su horor za održavanje svakome administratoru, jer su pune sigurnosnih rupa i omogućuju doslovno milijunima spammera registraciju.

Kada je izašao TV u boji, vjerujem da su se neki držali CB, ali su kad-tad i oni prešli na boju. Svijet ide dalje, a pogotovo informatičke tehnologije.

Prihvaćam tvoju kritiku bez ljutnje, ali ti objektivno govorim kako stvari stoje.

#845 celicana

celicana
  • Članovi
  • 586 posts
  • Joined 02.11.2011.
  • LocationRijeka-Škurinje Novo Naselje

Posted 31.12.2015. - 13:11

Dok je bio stari softver nikada me nije unaprijed logirao kad se prijavim već je na naslovnici bilo da se sam logiraš šlično kao na autobusi.org forumu.

I nikada kod slanja dužih postova nije bilo errora koji bi ti pobrisali taj post ili PP pa moram koristiti sistem copy/paste. Samo  jedan administrator neću u javnost osim ako ne inzistira voli filozofirati prepotentno, ali ima jako osim ovoga dobrih i ljubaznih administratora a pšotovani mladi Kublach koji nije administrator ima bolje znanje od njega.

Dobri naš Kublach mi je dao naputke o brisanju kolačića protiv samologiranja. 

Veliki pozdrav iz Rijeke!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users