Jump to content

ŠIP TMK-1Z

Članovi
  • Posts

    2148
  • Joined

  • Last visited

About Me

  • Location
    Zagreb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ŠIP TMK-1Z's Achievements

160

Reputation

  1. kak na to možeš stavit 3 osovine, na donjem djelu se vidi da ima mjesta za 2 osovine...
  2. el je na onoj slici čudan broj kilometera 454515/6?
  3. To ti je odvojak iz pravca Tovarnika, a ne iz pravca Vinkovaca prema Brčkom ahaaa čestitke na putopisu, dobro da ti se fotić probudio ujutro
  4. to ti je bio teretnjak, ili putnički vlak? zašto kažeš da vlakovi ne voze prugom za brčko, pa u voznom redu ima čak 6 pari vlakova koji idu tom pugom...
  5. krov je na vicinoj slici urušen, a na ovoj je "normalan"
  6. Osim ŠIP TMK-1Z,ako ne misliš na vlakove Sunja-Novska 5205 i 5207,tj. Novska-Sunja 5206 i 5208. baš na te
  7. zna li itko dal još uvijek voze šveđani one vlakove između Sunje i Novske, ili i to vozi mađar/klasika...
  8. a brzi za beograd... kaj nije opće došao na Gk pa j išo preko rsp. trešnjevka ili je na GK mijenjao smjer?
  9. U neku ruku i je dvokolosječni jer na njegovom drugom kraju stoji skretnica. Nažalost, odabirom autorá fotografijä za zeljeznice te fotografije su otpale. Malo si me zbunil...odabirom za zeljeznice.net kao forum? dobro može li se ovo malo pojasnit, jelte...
  10. a kud stavi tolko ceste na željeznice ah, ipak je to tvoj dan na poslu
  11. pa da; u Križevcima je imao 7 min, u Vrbovcima 5 min, a na GK smo bili redoviti
  12. to bi morao nekog drugog pitat, ja sam kupio kartu tam di se prodavala
×
×
  • Create New...