Jump to content

1142007

Članovi
  • Posts

    1118
  • Joined

  • Last visited

About 1142007

  • Birthday 23.09.1984

About Me

  • Sex
    Male
  • Location
    Osijek
  • Interests
    Fotografija, vlakovi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1142007's Achievements

23

Reputation

  1. Bil si 700 m od mog domicilnog stajališta (750 od moje kuće).Nisi se javil ! A slike su OK
  2. Naj me zezat da Kondor ne radi vše. Tam sam bil sam jenput i odma sam svjedočil pokušaju bacanja stolica na konobaricu !! Ono ti je 201 i ide samo za Budimpeštu. Moja Podravka ide sama za OS..
  3. jako ljepo dečki. Moram nažalost ispravit 2 netočna navoda.. 1. U Zaboku jedan od duplih plavaca vlaka 3200 ide za VŽ, drugi ide za Stubicu.. 2. Onaj putnički s 011 je zapravo ubrzani 981 za moj Osijek
  4. U početku nisam videl ni jednu fotku. Sad je OK.. Jako zanimljivo i lijepo.
  5. Jako lijepo, ali ne valjaju brojevi vlakova u Zaboku. Za Stubicu su 32xx a za ZG ili VŽ 30xxx ili ako su Krapinci onda 31xxx
  6. Ja sam prije par godina išao bajkom u VK i na Jarminskom spustu postigao 44.7 km/h...! I odvozio sam tih 36 km i boljelo je cili dan !
  7. Super, lipo ! 2 sitnice : 1. Ono je783 2. Definiraj pojam "vozili smo dosta brzo " u km/h (maximalno taj dan )
  8. Lijepo, ali imate 2 greške : 1. Mogli ste samo s 13 od GLK do TBJ a ne s 3-ojkom. 2. Ono je makoza 030 a ne 029
  9. jako lijepo ali ove lokacije Interspar i Peper to ti je inace na 5 min od moje kuće. Kaj se nisi javil ?
  10. Jako lepo. Zakaj si ne kupiš ZET vrojednosnu karticu, i na nju uplatiš 30 kn i onda na validatoru uzmeš dnevnu. Praktičnije je jer se ne mora pazit na papirnatu kartu i činjenicu da se može zgužvat,izgubit...
  11. Ima li neko fotku interijera 712 1.razreda dok su vozili ? Zanima me tip sjedala. Inače putopis je za 10 !
  12. Evo nakon duugo vremena od mene jedan putopisčić,ovaj put do Koprivnice.. Prije polaska valja obaviti vizualni pegled lokse Sve je OK, možemo krenuti...Putem nam dosađuje kiša, no ona će s vremenom prestajati i prestati. U Čačincima križanje sa 703 Neposredno poslije Čačinaca fotkam 1 od 2 mosta zanimljive konstrukcije Kiše je sve manje U Kloštru je potpuno izčezla I evo nas na cilju, ova ljepotica će dalje vuči naš vlak Tu su i švedi Poslije obilnog i jeftinog ručka za 18 kn ustaljenom trasom idem do centra Na toj ruti 1.zanimljiva točka je trg E,Kumičića Ovo je neizostavni motiv koji uvijek moram pofotkat kad sam u KC Crkva Sv.Nikole Nekoliko kadrova s Florijanskog trga Pri povratku još 2 neizsotavna motiva i za kraj Brenčilo na putničkom za ZG
  13. Lpo dečki. Imal bi neka pitanja, pša najte zameriti : 1. Ovo s nekorištenjem zadnje upravljačnice na Fiatu mi ni jasno.. Kak se ne bu koristila ? 2. Otkad granična policija pregledava karte ?
  14. Iskaznica K33S koju i ja imam vrijedi i za jednosmjerna putovanja (provjereno) !
×
×
  • Create New...