Jump to content

tone

Članovi
  • Posts

    240
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tone's Achievements

0

Reputation

  1. pozdrav tone salona je ako zelis vidjeti jz mimaru ,gosa jz vagone i sz nove vagone te duricu ,roco dcc i ostali vozni park jasam u solinu pa mise javi na 212298 stipe.

  2. Vozi i šved Perković- Knin, to je onaj koji nastavlja putovanje prema Kninu iz Šibenika , čeka u Perkoviću dolazak iz Splita klasikom, bilo bi dobro i to pokrit
  3. Spomenuli ste dupli nagibni šta vam bi
  4. I ja sam se pitao kako još PFAFF nije reportažu napravija sa ove pruge , bilo bi dobro da se prebaci na dionicu ZG- Tovarnik , e to bi bila kruna putopisa
  5. stvarno je kondukter idiot jer drugo ime i ne zaslužuje. Koji to špijuni, teroristi slobodno šeću uz prugu i slikaju? Stvarno idiotski i naivno ,moglo se čovjeka upozorit ,trebali bi ovo vidit šefovi u Tovarniku i Vinkovcima, da su bili tako agilni ne bi raznorazni kriminalci slobodno prelazili granicu.Točno ja da postoje neka pravila ali optužit nekoga za terorizam bez mrvice dokaza van je pameti.Valjda netko ovaj forum čita u graničnoj postaji Tovarnik i carini pa neka vide kako im djelatnici nasjedaju na konduktera idiota.
  6. Rade, ja sam bio u tri šešira u kolovozu ,hrana odlična!
  7. Ima li netko od članova foruma da je možda putovao na relaciji Zagreb Rusija ?Bilo bi dobro kad bi nam netko to slikovno prikazao.
  8. tone

    Split - Šibenik

    Kad putujem Zagreb - Šibenik i ak idem s ICN 525 dođem s njime do Knina ( 19:18 ) i onda presjednem na putnički Knin - Šibenik koji iz Knina krene u 19:48. Ako dođem s nagibalom do Perkovića, moram čekati isti vlak sat vremena, a Perkoviću nema kafea, dućan tak kasno ne radi, a čekaonica je mala i neugledna. Eto, jedna osoba (moja malenkost) nekoliko puta godišnje putuje direktnim vlakom Knin - Šibenik. Bok! Znam da je predugo prošlo vremena od zadnjeg pisanja ali za informaciju šta je i mene iznenadilo postoji kafić odmah ispod kolodvora, pošta i dućan.Nažalost nema na kolodvoru reklame tako sam i ja slučajno u jednom dućanu malo dalje od kolodvora doznao.Dobro dođe kavu popit dok čekaš prekrcaj za Split iz Šibenika. Ante
×
×
  • Create New...