Jump to content

ErrAseR

Članovi
  • Posts

    9391
  • Joined

  • Last visited

About Me

  • Sex
    Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ErrAseR's Achievements

5

Reputation

  1. jooj, sad si me setil, baš smo te sinoć ogovarali... u šveda su nasuli kantu vode i komentar je bio "misliš da bi đurodvajstčetvorka to napravio?"
  2. evoluirao je.... i meni je jako žal, ovo mi je bil najdraži blog-post...
  3. to te ja pitam... imaš za nagradu putovanje vlakom 45770 za zagreb... al kad budeš ovo čitao ili će ti oči ispast ili ćeš nakon spavanja čitat... međutim, kasnije ćemo dogovoriti izmjenu naslova u Najbolje slavonske pruge, jer ćeš nadam se proširiti slike na ostale pruge: Vci - Osijek, Vc-Šamac, Vukovar, Županju i Brčko... a i vrapčana nas zanima... a i "bjeli samostan" ti je usput...
  4. a ti bi rađe šveda ili šveđanku.... ubrdo....
  5. odi pa pomuzi... saznat češ jer muško, žensko ili junferica....
  6. ostaje nepoznanice kako su organi postupali sa učesnicima incidenta....
  7. nadam se da znate da vic sa kondukterkom je u paru sa švrljanjem na portalu....
  8. kad me već toliko volite povalit ovaj pohvalit.... još malo putopisa... mjesto radnje disko klub... pušta narodnjake.... kaj ova bojanja liče na vozni park ljubljenog nam ajzibana? kad putnik dođe i vidi ove papagaje odma zna koliko je sati.... s druge strane uvijek moraš ulovit nekog ko podmazuje kotače.... ajmo dalje... klara... moj visokorezolutni fotić pokazuje kako ja moram odlučiti jel sigurno krenut dalje... doduše slika jest nešto bolja kada ju gledate svojim očima ali i dalje je dojam relativno loš.. najviše me brine kut, al kaj je tu je... ti si glavni ma mašini, ti odlučuješ, na koncu u prdekanu ideš samo ti koji si i odlučio pokrenuti vlak a neko opadne iz njega... u velikoj gorici barikada revolucija... ograničili su mi brzinu na 20, jer je situacija krajnje napeta... oće se srušiti ili neće se srušiti... al neka je 20, to tako mora biti, uostalom lakše mi je slikati čoječe.. koji vagoni... idešš, a da to krene po zagorju malo? nekaj mi veli kondukterka? prinjoj je lani bil toliki snjeg? neznam čitat sa usana... nema veze.... mraclin.... nečije dvorišče... obečavam bolju sliku kad zatopli... ali cool ideja... stavil sam fotič u visinu čela... ovak se to vidi otprilike, samo moje oči nemaju toliki kut, tek kad mičem očima leve desne.... turopolje moje malo... vlak kasni koju minutu, ali me prometnik ipak vuče kroz skretanje, da nebi slučajno postali redoviti... signalizacija pokazuje da nikakvog križanja ovdje nema niti će biti... a peron postoji i ovdje i ondje, da sam išao u pravac, najmanje 1 min bi uštedio... pitanje za stručnjake... na slici ljevo je končarov brzinomjer... a desno je deuta... po končarevom brzinomjeru lokomotiva održava brzinu putem tempomata... a pitanje glasi: kojom faking brzinom ja trenutno putujem ? u gredi, skupilo se mnoštvo patuljaka... ja bi umjesto ivice i marice, snjeguljice i 7 patuljaka i ostalih vrtnih figura sebi u vrtu popikao ove figurice... imam neku viziju u svezi toga... greda, isto vrijeme... kiša serucka, a ovi moraju raditi... jer im sad bolje po kiši ili po suncu ? putem dalje sretnem ovo... veće je od patke, liči mi na gusku, ali prekratka krila, fakat neznam, drugi put više sreće... u lekeniku, ja i dvije tetice čekamo vlakić... u gorici, Lokomotiva podserije 300a... i građevina s druge strane... na savskom mostu, postavljene neke ograde... mogu li one zaustaviti ikoga ?? u zagrebu niš ne pada, ali... oblaci ne govore .... čekam upad u glavni... ješ jedna Lokomotiva podserije 300a.... 308... ak nekog baš zanima, a znam da zanima... i dok sam ja sjeo na bika, uđe iz ogulina još jedna Lokomotiva podserije 300a... vjerovali ili ne, ali 24.lipnja proglašavam dan "Lokomotiva podserije 300a".... nemreš belivit... ima ih ko u priči... nazad mi uzmu Lokomotiva podserije 300u i daju mi treboricu.... stanje, koma.... situacija katastrofa... prvo puko ziherung brisača stakala... onda put radi putnika nastavljam ovako.... pred konac mog putovanja, još koji tramvaj... sim-tam... da nebi victor reko da sam se skinuo... jedna jasna poruka.... i isti rukopis... malo dalje... i sad mi je jasno... nema problema, samo ako ti ovak stoji... i pred kraj, još malo oličenja rukopisa... koji sam ja vlak trenutno ? i za kraj, bye bye...
  9. završio? haha... nemoj me nasmijavat... dobio sam taj dan malo sladoleda da ližem, onak preko stakla.... subotnji nastavak... subota, popodne... čekam u botanici da me istresu na peron... međutim bio je veliki napad na mene... ko na index neku većer... napad jedan... pijani zagorac... ja levo on levo, ja desno on desno onda sam ja rekel idem ravno, a on je zbrisal desno... i tako su to još pokušali sa elektrom i manevrom.... kako sam uspio izbjeći sve napade na mene, pokušali su i ovim, gledam ja u nebo a ono elisa je stala i on pada na mene... kao šećer na kraju i živa sila je krenula moro sam ubaciti u warp... nek me sada slijede... sakrio sam se u longwiliđ maglici, i sačekao da padne mrak... onda ću se došuljati nazad... kad nije bilo nikoga, zbriso sam doma...
  10. turnerice imaju crnu klimu jer njihov motor više troši ulja pa time jače dimi... kad vidiš koliko je klima crna, kaj misliš dal ispravno funkcionira ? u oštarijama sam išao na prvi kada je zadnji teretni išao na treći... poštar je prošao po drugom, a 4 je valjda zauzet...
  11. već mi je muka od ovih silnih zavoja... oš neš moraš dobit morsku bolest.... u mrzlom polju danas ne stojimo karlovac - centar... a na ovoj žebeleznici non stop testiraju napredne, nekonvencionalne metode odvodnje oborinskih voda... na kaj vas ovo podsjeća? pumpa za luftmadrac? tiho kupa noćas teće ako vas odbiju za poklon francuza, uvijek imate alternativu, šinobus... samo nemojte se iznenaditi ako komad šinobusa više košta... ipak je od aluminija... a ovako izgleda šinja po vručini.... u karlovcu čekam i čekam... prvo miču jednu elektru po kolodvoru... onda je u obližnoj telefonskoj govornici zazvonio telefon... pošto nema prikaz broja ne javljam se... lijepo plavo nebo ostavljam u retrovizoru... onda dođe jedan vlakić... vroooooooooooommmmm.... koja je ovo planina? pljeskavica? u jaski, nekaj se pak čeka... nexte? kaj nexte... pa znam da je slijedeći vlak... ide nekaj s puno dima i buke... trese mi se elektra.... karavelić XIV.... fiju.... ode... stresla se elektra pošteno... i opet idem i pjevam: struja, kamen i željezo, signal mora biti zeleno... čudnovata pojava... u zdenčini mi oduzeli prednost.... još malo i mrak.... zadnji spust do zagreba.... pruga za leskovac... u leskovcu, ulaz na PS... saznam radosnu vijest... zbog toga kaj sve ide prek zagreba nedaju mi da se mjenjam u zagrebu, već smjenu moram čekati u leskovcu... punih 60min.... idem ja pogledati papuče... puknute... strašno... a na prvom vagonu su dobre.... na obližnjem silosu... blok kučica.... jeza me hvata... mrak se spušta, vampiri dolaze... i signal je sve tamniji i tamniji... i svjetla se gase... strava i užas... upomoć.... skončao je i ovaj dan...
  12. evo prvoga... šunja se iza zavoja... uhvaćen na djelu... lijepo ga za vidit... na štoku mu poštar... vid kolka mu torba... još me ne puštaju dalje... što će sada naletit? nekaj mi ova stara skretnica govori da će biti teretni... vid vraga... i ovaj se šunja iza zavoja... uhvaćen na djelu... i njega lijepo za vidit.. ja odem dalje, a ova stara EVP me podsjetila da su prema rijeci pustili neku struju... čak 750V... no više o tome na http://www.hznet.hr/iSite3/fgs.axd?id=3034 banana prekidač... još je u kori... nekakav ovakav će valjda jednog dana netko negdje uključiti i pfaff, 25kv u rijeci no ajmo mi dalje... opet sam na generalovom stolu... sad su mi izabrali 4 ladicu..... tu čekam ovoga koji ulazi na drugu ladicu... na trećoj ladici još jedan... gužva je danas kod generala... a i opaki tipovi to voze... sve neke njuške... šetnja u lijepo popodne.... dalje prema zvečaju, naletim na čuvara luka... spust prema dugoj resi.... ko je brži? šmrc... sustigo sam ga tek u zavoju.... ovaj kompleks je nekad solidno radio... po kuloarskim pričama, tip je umro, a žena prokurvala... (tako su mi rekli)... sada se prodaje u dugovima... još malo pa hladno polje... u zadnjem putopisu tu je bio mali traktor... sad je narastao...
  13. sad pospremamo putničku garnituru... manevra gura mene i moje vagone u šturc... pa ćemo sad ja i manevra ići nazad... pa ću ići naprijed... opet radovi na temeljima... šminker ili zidar ? majstor šteker na žutki? kak žutka kad je plafka... a stigla je i Lokomotiva podserije 300a... novina, stup mrtvog voda obojan je u žuto a ova je u očekivanju rada... i ova je u očekivanju, ali je ipak sparkirana... situacija kod mene "nula" bodova... ovaj unutra, a ja van... u hreljinu jedno križanje... pod menom žito... probao sam napraviti jednu žitnu sliku.. ali ovaj me je pretekao... već je tu... i zato prema ogulinu struja, kamen i željezo i puno zavoja... u ogulinu popodnevna fjaka u oštarijama me spremiše na prvi međunarodni kolosijek... skretničar maše da idem do kraja.... neznam jer on misli da bi mu stao pred nosom sa 450m vagona ? dovukao sam se do kraja... sad samo treba čekati da vidimo kaj će naići
  14. u hladnom polju imam čekanje... mimo voznog reda... ovaj nuklearac me ubio dodatnih 8 minuta... sada ih imam ukupno 10... onda sam uspio doći do generalovog stola i pospremiti se na drugu ladicu... to je znak da čekam opet nekaj... sada opet nuklearnog... pa kolko ih ima sunce im njihovo... dodatnih 7min, popeli smo kašnjenje na 17min... u gornjoj dubravi... još malo moramo zaokružiti čekanje... sada kasnim ukupno 22min.... sa 22 min mogu ići dalje... dobar prosjek... kreneš na vrijeme i nakon 50km kasniš 22minute... u tounju neko pojeo cijelu planinu... kroz kuhaču uočavam jednu Lokomotiva podserije 300u na teretnom... u oštarijama, prolaz... ovu građevinu prvi puta vidim... i to sada kad je netko iskrčio raslinje koje ju je sakrivalo... jedan dan valjda budem uspio detaljnjije uslikati... neremontiranom prugom išao sam 75kmh... sada ovom remontiranom dionicom idem čak 70kmh... a kao zbog preniskog kontaknog voda a vidi se da je nisko, brisač mi zapinje u konzole... ovakav prijelaz bi bio dobar za osječku ulicu u ZG... čim ide vlak on se spusti, kad prođem on se digne... stajanje cca 2 min sa vremenima zatezanja... stigo ja u moravice... tamo se zbilja svašta radi... ukopavaju temelje za nove stupove KM-a... kao zbog toga ne puštaju struju za rijeku... gdje se god okreneš, temelji.... manevra me izvukla skoro do rijeke... jel ovo brajdica ili pečine ? neznam jesu railfanovi ili ne, ali lijepo ih je vidjet...
×
×
  • Create New...